Giorgionė Darbų žiūrovai

1477 – 1510

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Giorgionė puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Giorgionė: lankytojų skaičius per metus

Audra yra dažniausiai žiūrimas darbas: 21.600 apsilankymų per metus, tai sudaro 45% viso dėmesio, skirto Giorgionė. Toliausiai yra Pastoralinis koncertas (Fête champêtre) ir Tris Filosofai. Dailininko puslapį lankė 22.800 kartų, o darbus – 43.900: iš viso lankytų 66.700. Lūstis sumaigo 27% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Lie 2026 buvo mostsusiusia mėnuo, aplankyta 27.400 kartų. Lankytojai skaito Anglų (42%),Rusų (11%) ir Ispanų (9%) kalba. Lankytojai žiūri kompiuteriai (51%),telefonai (46%) ir planšetės (3%) įrenginiuose. Jiems labiausiai patinka Subalansuotas (Kontrastas): 58% lankytojų lankė, nors tai sudaro 6% katalogo dalį.

10 dažniausiai žiūrimia Giorgionė darbai

Kiekviena pozicija atitinka lankytojų skaičių, gautą OriginalUniqueArt.com per pastaruosius dvylika mėnesių; 1 pozicija yra dažniausiai lankoma Giorgionė kūrinys.

  1. Audra 1 Audra 21.600 lankytojų · 45,0%
  2. Pastoralinis koncertas (Fête champêtre) 2 Pastoralinis koncertas (Fête champêtre), 1509 3.600 lankytojų · 7,5%
  3. Tris Filosofai 3 Tris Filosofai, 1508 2.000 lankytojų · 4,2%
  4. Mieganti Venera 4 Mieganti Venera, 1510 1.700 lankytojų · 3,5%
  5. Three Philosophers 5 Three Philosophers, 1509 1.500 lankytojų · 3,1%
  6. Venere dormiente 6 Venere dormiente 1.200 lankytojų · 2,5%
  7. Judith 7 Judith 1.100 lankytojų · 2,3%
  8. Armor 8 Armor, 1510 1.100 lankytojų · 2,3%
  9. Jauna moteris („Laura“) 9 Jauna moteris („Laura“), 1506 900 lankytojų · 1,9%
  10. Karalių sureklimas 10 Karalių sureklimas, 1506 800 lankytojų · 1,7%

Kada žmonės lanko Giorgionė puslapį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Duomenys lentelėje
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 2026300500
Lie 20266.70020.700
Rugp 20266.10016.200
Rugs 20269.7006.500

Kada vykdoma Giorgionė darbių apžvalga?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurių Giorgionė darbų per mėnesį žiūrėta daugiausia?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Duomenys lentelėje
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Audra0000000006.80011.7002.300
Mieganti Venera000000001001.000400200
Venere dormiente000000000400300400
Tris Filosofai0000000001.000500300
Jauna moteris („Laura“)000000000500200200
Three Philosophers0000000005007000
Pastoralinis koncertas (Fêt…0000000001.3007001.100
Karalių sureklimas0000000003000300
Self-portrait0000000001001000
Portrait of a Gentleman in…00000000060000

Kuriuo įrenginiais pasiskirsta Giorgionė auditorija?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Duomenys lentelėje
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai33.80050,7%
telefonai30.70046,0%
planšetės2.2003,3%

Kuriomis kalbomis domiuisi Giorgionė?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Duomenys lentelėje
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų4.20042,0%
Rusų1.10011,0%
Ispanų9009,0%
Korėjiečių6006,0%
Vokiečių5005,0%
Italų5005,0%
Protugalų5005,0%
Lenkų4004,0%
Bulgarų3003,0%
Prancūzų3003,0%

Kiek per dieną lankytojų turi Giorgionė ir kas toliau?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Duomenys lentelėje
DienaPeržiūros
A 22 Rugs600
T 23 Rugs300
K 24 Rugs800
P 25 Rugs500
Š 26 Rugs500
S 27 Rugs400
Pr 28 Rugs800
A 29 Rugs900
T 30 Rugs100
K 1 Spa800
P 2 Spa400
Š 3 Spa800
S 4 Spa500
Pr 5 Spa800
A 6 Spa600
T 7 Spa600
K 8 Spa900
P 9 Spa600
Š 10 Spa600
S 11 Spa1.100
Pr 12 Spa1.100
A 13 Spa (prognozė)900
T 14 Spa (prognozė)500
K 15 Spa (prognozė)1.100
P 16 Spa (prognozė)700
Š 17 Spa (prognozė)900
S 18 Spa (prognozė)900
Pr 19 Spa (prognozė)1.200
A 20 Spa (prognozė)1.000
T 21 Spa (prognozė)500
K 22 Spa (prognozė)1.200
P 23 Spa (prognozė)700
Š 24 Spa (prognozė)900
S 25 Spa (prognozė)1.000
Pr 26 Spa (prognozė)1.300
A 27 Spa (prognozė)1.100
T 28 Spa (prognozė)500
K 29 Spa (prognozė)1.300
P 30 Spa (prognozė)800
Š 31 Spa (prognozė)1.000
S 1 Lap (prognozė)1.100
Pr 2 Lap (prognozė)1.400

Ką žmonės klausia apie Giorgionė

Kuris Giorgionė kūrinys yra dažniausiai lankomas?

Pirmiausia yra Audra, sulaukusi 21.600 apsilankymų, tai sudaro 45% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 10 darbų.

Kokia Giorgionė auditorija OriginalUniqueArt.com?

66.700 lankytojų per dvylika mėnesių: 22.800 lankytojų lankėsi meno kūrėjo puslapyje, 43.900 lankytojų – kūrinių puslapyje.

Kokiais įrenginiais naudojasi Giorgionė auditorija?

Auditorija renkasi iš kompiuteriai (51%),telefonai (46%) ir planšetės (3%); kompiuteriai generuoja 51% apsilankymų.

Kuriomis kalbomis dominuoja Giorgionė sekėjai?

Anglų (42%),Rusų (11%) ir Ispanų (9%); Anglų užima 42%.

Kurių Giorgionė darbai atitinka lankytojų skonį?

Darbai, apibūdinami kaip Subalansuotas (Kontrastas), sulaukia 58% apžiūrų, nors sudaro 6% katalogo.