Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Džian Paolo Lomazo puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Džian Paolo Lomazo: pagrindinės figūros
Dažniausiai žiūrimas kūrinys yra Study of a Prophet: 400 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 67% viso Džian Paolo Lomazo kūrinių peržiūrų. Tada Self-Portrait as Abbot of the Accademia della Val di Blenio ir Head of an Executioner. Iš viso 1.800 apsilankymų: 1.300 puslapio lankytojų, 500 darbų lankytojų. Auditorija auga: Spa 2026 lankytojų buvo 200% daugiau nei Rugs 2026. Lūkių mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 1.000). Išlieka vienas stilingas akcentas: Šviesus (Švytėjimas) sulaukia 67% apžiūrų, nors sudaro tik 25% katalogo dalį.
Džian Paolo Lomazo: dažniausiai žiūrimos 3 darbai
Ši reitingo sistema skaičiuoja lankytojus, o ne katalogo įvertinimus: tai 3 dažniausiai peržiūromų Džian Paolo Lomazo darbų svetainėje OriginalUniqueArt.com per dvylika mėnesių.
Kaip kas mėnesį pasikeičia Džian Paolo Lomazo auditorija?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti skaičius
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 700 | 300 |
| Rugp 2026 | 0 | 0 |
| Rugs 2026 | 200 | 0 |
| Spa 2026 | 400 | 200 |
Kaip Džian Paolo Lomazo darbai buvo sekami per metus?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką renkasi auditorija tarp Džian Paolo Lomazo kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti skaičius
| Nuotaika | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Dramatiškumas | 33,3% | 50,0% |
| Elegantiška | 33,3% | 50,0% |
| Klasika | 33,3% | 0,0% |
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 50,0% | 16,7% |
| Švelnus šešėlis | 0,0% | 0,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 0,0% | 0,0% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 25,0% | 16,7% |
| Šviesus | 25,0% | 66,7% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 50,0% | 33,3% |
| Subtili spalva | 50,0% | 66,7% |
| Subtilus ir subalansuotas | 0,0% | 0,0% |
| Ryški spalvų išraiška | 0,0% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 50,0% | 33,3% |
| Subalansuota | 50,0% | 66,7% |
| Vividūs | 0,0% | 0,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 25,0% | 16,7% |
| Švelnus | 25,0% | 66,7% |
| Subalansuotas | 25,0% | 16,7% |
| Ryški | 0,0% | 0,0% |
| Pareiškimas | 25,0% | 0,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 0,0% | 0,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 0,0% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 50,0% | 16,7% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 0,0% | 0,0% |
| Suvarta paletė | 50,0% | 83,3% |
Kaip rodėme Džian Paolo Lomazo dažniausiai žiūrimiausi darbai per metus?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti skaičius
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of an Executioner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Study of a Prophet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 200 |
| Self-Portrait as Abbot of t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis dominuoja Džian Paolo Lomazo auditorija?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Rodyti skaičius
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Rusų | 300 | 75,0% |
| Anglų | 100 | 25,0% |
Kokia yra kasdienė Džian Paolo Lomazo lankytojų sūkaitė ir prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti skaičius
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| S 18 Spa | 300 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 100 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 100 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap | 0 |
| K 5 Lap | 0 |
| P 6 Lap | 0 |
| Š 7 Lap | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
| T 25 Lap (prognozė) | 0 |
| K 26 Lap (prognozė) | 0 |
| P 27 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 28 Lap (prognozė) | 0 |
Džian Paolo Lomazo: trumpi atsakymai
Kuri Džian Paolo Lomazo kūlinys yra dažniausiai žiūrimas?
- Study of a Prophet: 400 lankytojų, tai sudaro 67% viso Džian Paolo Lomazo lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 3 vietos.
Kiek lankytojų lankosi Džian Paolo Lomazo?
- 1.800 per dvylika mėnesių (1.300 lankytojų meno autoriaus puslapyje, 500 – darbų puslapyje).
Ar auditorija teikia pirmenybę Džian Paolo Lomazo kūrybos darbams?
- Taip, Šviesus (Švytėjimas): 67% lankytų lankytų katalogo 25% dalies.