Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Gian Luca Rossi puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Gian Luca Rossi: auditorija viename žvilksniu
Il cortile del Castello di Felino che ospita il Museo del Salame yra stebėtinasis kūrinys: per dvylika mėnesių jis sulaukė 200 apsilankymų, užėmindamas 15% visų Gian Luca Rossi peržiūrų svetainėje OriginalUniqueArt.com. tęsia Museo del Salame: ingresso alla sala norcineria ir Museo del Salame: sala della norcineria Gian Luca Rossi sulaukė 1.300 apsilankymų: 300 artisto puslapio ir 1.000 individualių darbų puslapių. Pasiūlytų lankytojų sumažėjo: lankytojų skaičius kleso 100% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Laukiamiausias mėnuo buvo Lie 2026, aplankytų kartų – 1.000. Auditorija skaito Refleksyvus (Emocinis tonas): 50% apžiūrų, užtenkant 17% meno kūrinių iš viso autoriaus katalogo.
Daugiausia dėmesio sulaukia 10 darbų autoriaus Gian Luca Rossi
Peržiūros pagal realius OriginalUniqueArt.com lankytojų skaičius per pastarąjį dvyliką mėnesių: 10 dažniausiai atidarytų Gian Luca Rossi darbų, pradedant nuo pirmos vietos.
-
1
Il cortile del Castello di Felino che ospita il Museo del Salame
200 lankytojų · 15,4%
-
2
Museo del Salame: ingresso alla sala norcineria, 2010
100 lankytojų · 7,7%
-
3
Museo del Salame: sala della norcineria, 2010
100 lankytojų · 7,7%
-
4
Museo del Salame: uncini da norcino, 2010
100 lankytojų · 7,7%
-
5
Museo del Salame: ingresso alle cantine, 2010
100 lankytojų · 7,7%
-
6
Museo del Vino dei Colli di Parma: multivisione immersiva, 2014
100 lankytojų · 7,7%
-
7
Museo del Vino dei Colli di Parma: sala delle botti, 2014
100 lankytojų · 7,7%
-
8
La sala della norcineria con gli attrezzi per la lavorazione delle carni al Museo del Salame
100 lankytojų · 7,7%
-
9
Museo del Vino dei Colli di Parma: bottiglie ottocentesche della cantina Basetti, 2014
100 lankytojų · 7,7%
-
10
La sala della norcineria con gli attrezzi per la lavorazione delle carni al Museo del Salame
100 lankytojų · 7,7%
Kiek žmonių žiūri Gian Luca Rossi kiekvieną mėnesį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 100 |
| Lie 2026 | 200 | 800 |
| Rugp 2026 | 100 | 100 |
| Rugs 2026 | 0 | 0 |
Kiek dažnai žiūrimos Gian Luca Rossi darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokia kūryba domina Gian Luca Rossi žiūrovus?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Peržiūrėti skaičius
| Emocinis tonas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nostalgiška | 50,0% | 50,0% |
| Refleksyvus | 16,7% | 50,0% |
| Raminantis | 16,7% | 0,0% |
| Raminantis | 16,7% | 0,0% |
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 33,3% | 53,8% |
| Švelnus šešėlis | 48,7% | 30,8% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 17,9% | 15,4% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 0,0% | 0,0% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 33,3% | 38,5% |
| Subtili spalva | 25,6% | 30,8% |
| Subtilus ir subalansuotas | 38,5% | 30,8% |
| Ryški spalvų išraiška | 2,6% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 46,2% | 61,5% |
| Subalansuota | 51,3% | 38,5% |
| Vividūs | 2,6% | 0,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 2,6% | 0,0% |
| Švelnus | 20,5% | 46,2% |
| Subalansuotas | 10,3% | 0,0% |
| Ryški | 33,3% | 15,4% |
| Pareiškimas | 33,3% | 38,5% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 12,8% | 23,1% |
| Švelniai suderinta paletė | 7,7% | 7,7% |
| Subalansuota harmonija | 10,3% | 7,7% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 28,2% | 7,7% |
| Suvarta paletė | 41,0% | 53,8% |
Kurios Gian Luca Rossi darbai kas mėnesį sulaukia didžiausio dėmesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Museo del Salame: esterno | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Museo del Salame: ingresso… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ingresso alle cantine del c… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Il cortile del Castello di… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ingresso alle cantine del c… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Museo del Salame: sala dell… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Museo del Vino dei Colli di… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Museo del Salame: corridoio… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ingresso alle cantine del c… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Museo del Vino dei Colli di… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis žmonės stebi Gian Luca Rossi?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kiek žmonių kasdien žiūri Gian Luca Rossi ir kokios lukištai?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Peržiūrėti skaičius
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| K 24 Rugs | 0 |
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa | 0 |
| T 14 Spa | 0 |
| K 15 Spa (prognozė) | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 0 |
| A 3 Lap (prognozė) | 0 |
| T 4 Lap (prognozė) | 0 |
Dalykas apie Gian Luca Rossi
Kurios Gian Luca Rossi darbai sulaukia didžiausio dėmesio?
- Il cortile del Castello di Felino che ospita il Museo del Salame, sulaukęs 200 apsilankymų (15% visų Gian Luca Rossi peržiūrų). Viršuje esančioje reitingo sąraše yra 10 darbų.
Kiek žmonių žiūri Gian Luca Rossi platformoje OriginalUniqueArt.com?
- 1.300 apsilankymų per dvylika mėnesių: 300 lankytojų lankėsi meno autoriaus puslapyje, o 1.000 – individualių darbuose.
Kurių Gian Luca Rossi kūrinių žmonės renkasi labiausiai?
- Refleksyvus (Emocinis tonas): 50% lankytojų, kol katalogo dalis yra 17%.