Gerrit Dou Kas žiūri

1613 – 1675

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Gerrit Dou puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Gerrit Dou: auditorija viename žvilksniu

A Fisherman's Wife yra stebėtinasis kūrinys: per dvylika mėnesių jis sulaukė 3.700 apsilankymų, užėmindamas 23% visų Gerrit Dou peržiūrų svetainėje OriginalUniqueArt.com. tęsia Astronomer ir Self-Portrait Gerrit Dou sulaukė 16.800 apsilankymų: 2.200 artisto puslapio ir 14.600 individualių darbų puslapių. Pasiūlytų lankytojų sumažėjo: lankytojų skaičius kleso 13% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Laukiamiausias mėnuo buvo Lie 2026, aplankytų kartų – 11.500. Auditorija žiūri kompiuteriai (65%),telefonai (31%) ir planšetės (4%) įrenginiuose. Auditorija skaito Raminanti (Nuotaika): 29% apžiūrų, užtenkant 6% meno kūrinių iš viso autoriaus katalogo.

Daugiausia dėmesio sulaukia 10 darbų autoriaus Gerrit Dou

Peržiūros pagal realius OriginalUniqueArt.com lankytojų skaičius per pastarąjį dvyliką mėnesių: 10 dažniausiai atidarytų Gerrit Dou darbų, pradedant nuo pirmos vietos.

  1. A Fisherman's Wife 1 A Fisherman's Wife, 1653 3.700 lankytojų · 23,1%
  2. Astronomer 2 Astronomer, 1650 600 lankytojų · 3,8%
  3. Self-Portrait 3 Self-Portrait, 1665 500 lankytojų · 3,1%
  4. English The Moneylender Français Le peseur d'or 4 English The Moneylender Français Le peseur d'or, 1664 500 lankytojų · 3,1%
  5. The Night School (detail) 5 The Night School (detail), 1660 500 lankytojų · 3,1%
  6. Dentist by Candlelight 6 Dentist by Candlelight, 1660 400 lankytojų · 2,5%
  7. Self-Portrait in a Window 7 Self-Portrait in a Window, 1657 400 lankytojų · 2,5%
  8. Old Woman Reading a Bible 8 Old Woman Reading a Bible, 1630 400 lankytojų · 2,5%
  9. The Dropsical Woman 9 The Dropsical Woman, 1663 400 lankytojų · 2,5%
  10. Self-Portrait 10 Self-Portrait, 1640 400 lankytojų · 2,5%

Kiek žmonių žiūri Gerrit Dou kiekvieną mėnesį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Peržiūrėti skaičius
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 202601.000
Lie 20261.30010.200
Rugp 20263002.000
Rugs 20266001.400

Kiek dažnai žiūrimos Gerrit Dou darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurios Gerrit Dou darbai kas mėnesį sulaukia didžiausio dėmesio?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Peržiūrėti skaičius
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Old Woman Reading a Bible0000000030000100
The Silver Ewer00000000020000
English The Moneylender Fra…0000000020030000
A Fisherman's Wife0000000002.2001.200300
Self-Portrait0000000003000100
Self-Portrait000000000000
The Physician00000000020000
The Night School00000000030000
Reading the Bible00000000020000
An Evening School00000000000100

Kokius įrenginius naudoja žmonės žiūrėdami Gerrit Dou?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Peržiūrėti skaičius
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai11.00065,5%
telefonai5.20031,0%
planšetės6003,6%

Kuriomis kalbomis žmonės stebi Gerrit Dou?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Peržiūrėti skaičius
KalbaPeržiūrosDalintis
Rusų50041,7%
Chinese50041,7%
Čekų1008,3%
Protugalų1008,3%

Kiek žmonių kasdien žiūri Gerrit Dou ir kokios lukištai?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Peržiūrėti skaičius
DienaPeržiūros
K 24 Rugs0
P 25 Rugs200
Š 26 Rugs100
S 27 Rugs900
Pr 28 Rugs200
A 29 Rugs100
T 30 Rugs100
K 1 Spa200
P 2 Spa100
Š 3 Spa100
S 4 Spa200
Pr 5 Spa300
A 6 Spa400
T 7 Spa100
K 8 Spa200
P 9 Spa0
Š 10 Spa300
S 11 Spa200
Pr 12 Spa200
A 13 Spa600
T 14 Spa300
K 15 Spa (prognozė)200
P 16 Spa (prognozė)100
Š 17 Spa (prognozė)200
S 18 Spa (prognozė)500
Pr 19 Spa (prognozė)300
A 20 Spa (prognozė)400
T 21 Spa (prognozė)200
K 22 Spa (prognozė)200
P 23 Spa (prognozė)100
Š 24 Spa (prognozė)200
S 25 Spa (prognozė)500
Pr 26 Spa (prognozė)300
A 27 Spa (prognozė)400
T 28 Spa (prognozė)200
K 29 Spa (prognozė)200
P 30 Spa (prognozė)100
Š 31 Spa (prognozė)200
S 1 Lap (prognozė)500
Pr 2 Lap (prognozė)300
A 3 Lap (prognozė)500
T 4 Lap (prognozė)200

Dalykas apie Gerrit Dou

Kurios Gerrit Dou darbai sulaukia didžiausio dėmesio?

A Fisherman's Wife, sulaukęs 3.700 apsilankymų (23% visų Gerrit Dou peržiūrų). Viršuje esančioje reitingo sąraše yra 10 darbų.

Kiek žmonių žiūri Gerrit Dou platformoje OriginalUniqueArt.com?

16.800 apsilankymų per dvylika mėnesių: 2.200 lankytojų lankėsi meno autoriaus puslapyje, o 14.600 – individualių darbuose.

Kokiais įrenginiais žmonės žiūri Gerrit Dou?

Žmonės žiūri Gerrit Dou per kompiuteriai (65%),telefonai (31%) ir planšetės (4%); kompiuteriai sudaro 65% lankytojų dalį.

Kurių Gerrit Dou kūrinių žmonės renkasi labiausiai?

Raminanti (Nuotaika): 29% lankytojų, kol katalogo dalis yra 6%.