Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Franz Roubaud puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Franz Roubaud: auditorija viename žvilksniu
The Death Of Major General Sleptsov In Chechnya yra stebėtinasis kūrinys: per dvylika mėnesių jis sulaukė 300 apsilankymų, užėmindamas 9% visų Franz Roubaud peržiūrų svetainėje OriginalUniqueArt.com. tęsia Cossacks In A Mountain River ir Passage Of Prince Argutinskiy Through The Caucasian Ridge Franz Roubaud sulaukė 3.100 apsilankymų: 700 artisto puslapio ir 2.400 individualių darbų puslapių. Laukiamiausias mėnuo buvo Lie 2026, aplankytų kartų – 2.000. Auditorija žiūri kompiuteriai (94%) ir telefonai (6%) įrenginiuose. Auditorija skaito Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas): 58% apžiūrų, užtenkant 40% meno kūrinių iš viso autoriaus katalogo.
Daugiausia dėmesio sulaukia 10 darbų autoriaus Franz Roubaud
Peržiūros pagal realius OriginalUniqueArt.com lankytojų skaičius per pastarąjį dvyliką mėnesių: 10 dažniausiai atidarytų Franz Roubaud darbų, pradedant nuo pirmos vietos.
-
1
The Death Of Major General Sleptsov In Chechnya
300 lankytojų · 9,1%
-
2
Cossacks In A Mountain River
300 lankytojų · 9,1%
-
3
Passage Of Prince Argutinskiy Through The Caucasian Ridge
300 lankytojų · 9,1%
-
4
The Siege Of Sevastopol Panorama
300 lankytojų · 9,1%
-
5
Cossacks
200 lankytojų · 6,1%
-
6
Two Cossack Men
200 lankytojų · 6,1%
-
7
Playing Kokpar
100 lankytojų · 3,0%
-
8
Study Of Soldiers For The Panorama The Defence Of Sevastopol
100 lankytojų · 3,0%
-
9
Boat On The Shore
100 lankytojų · 3,0%
-
10
Falconer
100 lankytojų · 3,0%
Kiek žmonių žiūri Franz Roubaud kiekvieną mėnesį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 300 |
| Lie 2026 | 300 | 1.700 |
| Rugp 2026 | 200 | 100 |
| Rugs 2026 | 0 | 0 |
| Spa 2026 | 200 | 300 |
Kiek dažnai žiūrimos Franz Roubaud darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokia kūryba domina Franz Roubaud žiūrovus?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Peržiūrėti skaičius
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 2,0% | 0,0% |
| Švelnus šešėlis | 6,0% | 9,1% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 40,0% | 57,6% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 48,0% | 33,3% |
| Šviesus | 4,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 38,0% | 48,5% |
| Subtili spalva | 40,0% | 21,2% |
| Subtilus ir subalansuotas | 18,0% | 30,3% |
| Ryški spalvų išraiška | 4,0% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 75,6% | 48,3% |
| Žemiški tonai | 22,2% | 37,9% |
| Tamsūs tonai | 2,2% | 10,3% |
| Pastelinės spalvos | 0,0% | 3,5% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 32,0% | 36,4% |
| Subalansuota | 52,0% | 42,4% |
| Vividūs | 16,0% | 21,2% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 6,0% | 6,1% |
| Švelnus | 18,0% | 18,2% |
| Subalansuotas | 22,0% | 15,2% |
| Ryški | 20,0% | 27,3% |
| Pareiškimas | 34,0% | 33,3% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 30,0% | 30,3% |
| Švelniai suderinta paletė | 10,0% | 27,3% |
| Subalansuota harmonija | 20,0% | 12,1% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 24,0% | 21,2% |
| Suvarta paletė | 16,0% | 9,1% |
Kurios Franz Roubaud darbai kas mėnesį sulaukia didžiausio dėmesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Caucasian Armed Horsemen On… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Death Of Major General… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Playing Kokpar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hunting Party in a Winter L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Crossing the River (In the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Battle Between Russian and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Count Argutinsky Crossing T… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Siege Of Sevastopol (de… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Siege Of Sevastopol Pan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Siege Of Sevastopol Pan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
Kokius įrenginius naudoja žmonės žiūrėdami Franz Roubaud?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Peržiūrėti skaičius
| Įrenginys | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| kompiuteriai | 2.900 | 93,5% |
| telefonai | 200 | 6,5% |
Kuriomis kalbomis žmonės stebi Franz Roubaud?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Peržiūrėti skaičius
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Anglų | 100 | 50,0% |
| Vengrų | 100 | 50,0% |
Kiek žmonių kasdien žiūri Franz Roubaud ir kokios lukištai?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Peržiūrėti skaičius
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| A 13 Spa | 0 |
| T 14 Spa | 0 |
| K 15 Spa | 0 |
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 200 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 100 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 200 |
| S 1 Lap | 100 |
| Pr 2 Lap | 100 |
| A 3 Lap (prognozė) | 200 |
| T 4 Lap (prognozė) | 0 |
| K 5 Lap (prognozė) | 0 |
| P 6 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 200 |
| S 8 Lap (prognozė) | 100 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 100 |
| A 10 Lap (prognozė) | 200 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 300 |
| S 15 Lap (prognozė) | 100 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 100 |
| A 17 Lap (prognozė) | 200 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 400 |
| S 22 Lap (prognozė) | 100 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 100 |
Dalykas apie Franz Roubaud
Kurios Franz Roubaud darbai sulaukia didžiausio dėmesio?
- The Death Of Major General Sleptsov In Chechnya, sulaukęs 300 apsilankymų (9% visų Franz Roubaud peržiūrų). Viršuje esančioje reitingo sąraše yra 10 darbų.
Kiek žmonių žiūri Franz Roubaud platformoje OriginalUniqueArt.com?
- 3.100 apsilankymų per dvylika mėnesių: 700 lankytojų lankėsi meno autoriaus puslapyje, o 2.400 – individualių darbuose.
Kokiais įrenginiais žmonės žiūri Franz Roubaud?
- Žmonės žiūri Franz Roubaud per kompiuteriai (94%) ir telefonai (6%); kompiuteriai sudaro 94% lankytojų dalį.
Kurių Franz Roubaud kūrinių žmonės renkasi labiausiai?
- Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas): 58% lankytojų, kol katalogo dalis yra 40%.