Frans Hals Auditorija ir pagrindiniai darbai

1580 – 1666

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Frans Hals puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Frans Hals: pagrindinės figūros

Dažniausiai žiūrimas kūrinys yra Juokiantis Kavalierius: 900 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 4% viso Frans Hals kūrinių peržiūrų. Tada The Meagre Company (detail) ir Šūdo vaikas. Iš viso 27.000 apsilankymų: 4.800 puslapio lankytojų, 22.200 darbų lankytojų. Auditorija auga: Rugs 2026 lankytojų buvo 120% daugiau nei Rugp 2026. Lūkių mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 20.400). Auditorijos kalbos: Chinese (20%),Ispanų (15%) ir Anglų (12%). Auditorijos pasiskirstymas pagal įrenginius: kompiuteriai (88%),telefonai (11%) ir planšetės (1%). Išlieka vienas stilingas akcentas: Pareiškimas (Kontrastas) sulaukia 29% apžiūrų, nors sudaro tik 18% katalogo dalį.

Frans Hals: dažniausiai žiūrimos 10 darbai

Ši reitingo sistema skaičiuoja lankytojus, o ne katalogo įvertinimus: tai 10 dažniausiai peržiūromų Frans Hals darbų svetainėje OriginalUniqueArt.com per dvylika mėnesių.

  1. Juokiantis Kavalierius 1 Juokiantis Kavalierius, 1624 900 lankytojų · 3,7%
  2. The Meagre Company (detail) 2 The Meagre Company (detail), 1633 900 lankytojų · 3,7%
  3. Šūdo vaikas 3 Šūdo vaikas 700 lankytojų · 2,9%
  4. Officerių ir seržantų St Hadrianės miesto apsaugos būrys portretas 4 Officerių ir seržantų St Hadrianės miesto apsaugos būrys portretas, 1633 600 lankytojų · 2,4%
  5. Banquet of the Officers of the St Hadrian Civic Guard Company 5 Banquet of the Officers of the St Hadrian Civic Guard Company, 1627 500 lankytojų · 2,0%
  6. The Lute Player, Frans Hals (copy after), c. 1623 - c. 1624 6 The Lute Player, Frans Hals (copy after), c. 1623 - c. 1624, 1624 500 lankytojų · 2,0%
  7. Banquet of the Officers of the St Adrian Civic Guard (the Calivermen) 7 Banquet of the Officers of the St Adrian Civic Guard (the Calivermen), 1627 500 lankytojų · 2,0%
  8. Portrait of a Young Man Holding a Glove 8 Portrait of a Young Man Holding a Glove, 1650 400 lankytojų · 1,6%
  9. Portreto vyro šlaiso kepurė 9 Portreto vyro šlaiso kepurė, 1660 400 lankytojų · 1,6%
  10. Malle Babbe 10 Malle Babbe, 1635 400 lankytojų · 1,6%

Kaip kas mėnesį pasikeičia Frans Hals auditorija?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Rodyti skaičius
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20264001.400
Lie 20262.20018.200
Rugp 20265001.000
Rugs 20261.7001.600

Kaip Frans Hals darbai buvo sekami per metus?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kaip rodėme Frans Hals dažniausiai žiūrimiausi darbai per metus?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Rodyti skaičius
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Juokiantis Kavalierius0000000004000400
gypsy girl000000000000
Malle Babbe000000000000
Laughing Child00000000010000
The Smoker00000000020000
Malle Babbe000000002001000100
Buffoon Playing a Lute0000000002001000
Family Group in a Landscape00000000010000
Portrait of a Seated Woman00000000020000
Group of Children00000000030000

Telefonai, tabletai ar kompiuteriai: kur žiūrėjo Frans Hals?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Rodyti skaičius
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai23.70087,8%
telefonai3.10011,5%
planšetės2000,7%

Kuriomis kalbomis dominuoja Frans Hals auditorija?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Rodyti skaičius
KalbaPeržiūrosDalintis
Chinese80019,5%
Ispanų60014,6%
Anglų50012,2%
Lietuvių50012,2%
Prancūzų3007,3%
Italų3007,3%
Korėjiečių2004,9%
Olandų2004,9%
Bulgarų1002,4%
Čekų1002,4%

Kokia yra kasdienė Frans Hals lankytojų sūkaitė ir prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Rodyti skaičius
DienaPeržiūros
S 4 Spa100
Pr 5 Spa100
A 6 Spa300
T 7 Spa200
K 8 Spa100
P 9 Spa100
Š 10 Spa400
S 11 Spa200
Pr 12 Spa100
A 13 Spa300
T 14 Spa400
K 15 Spa1.400
P 16 Spa800
Š 17 Spa300
S 18 Spa300
Pr 19 Spa200
A 20 Spa700
T 21 Spa800
K 22 Spa400
P 23 Spa600
Š 24 Spa400
S 25 Spa (prognozė)300
Pr 26 Spa (prognozė)200
A 27 Spa (prognozė)700
T 28 Spa (prognozė)700
K 29 Spa (prognozė)1.000
P 30 Spa (prognozė)800
Š 31 Spa (prognozė)600
S 1 Lap (prognozė)400
Pr 2 Lap (prognozė)200
A 3 Lap (prognozė)800
T 4 Lap (prognozė)900
K 5 Lap (prognozė)1.200
P 6 Lap (prognozė)900
Š 7 Lap (prognozė)700
S 8 Lap (prognozė)400
Pr 9 Lap (prognozė)300
A 10 Lap (prognozė)900
T 11 Lap (prognozė)1.000
K 12 Lap (prognozė)1.300
P 13 Lap (prognozė)1.000
Š 14 Lap (prognozė)800

Frans Hals: trumpi atsakymai

Kuri Frans Hals kūlinys yra dažniausiai žiūrimas?

Juokiantis Kavalierius: 900 lankytojų, tai sudaro 4% viso Frans Hals lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.

Kiek lankytojų lankosi Frans Hals?

27.000 per dvylika mėnesių (4.800 lankytojų meno autoriaus puslapyje, 22.200 – darbų puslapyje).

Ar žmonės žiūri Frans Hals telefonu ar kompiuteriu?

Abiejuose: kompiuteriai (88%),telefonai (11%) ir planšetės (1%); lyderauja kompiuteriai su 88% dalimi.

Ar Frans Hals sekamas keliais kalpomis?

Taip: Chinese (20%),Ispanų (15%) ir Anglų (12%). Lyderiuoju yra Chinese su dalimi 20%.

Ar auditorija teikia pirmenybę Frans Hals kūrybos darbams?

Taip, Pareiškimas (Kontrastas): 29% lankytų lankytų katalogo 18% dalies.