Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Francisco De Arruda puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Francisco De Arruda: pagrindinės figūros
Dažniausiai žiūrimas kūrinys yra Bulwark (interior): 200 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 18% viso Francisco De Arruda kūrinių peržiūrų. Tada Stairs leading to the basement/storage room ir Belém Tower - northern wall. Iš viso 1.500 apsilankymų: 500 puslapio lankytojų, 1.000 darbų lankytojų. Lūkių mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 1.400). Išlieka vienas stilingas akcentas: Sunkus ir tamsus (Emocinis tonas) sulaukia 50% apžiūrų, nors sudaro tik 20% katalogo dalį.
Francisco De Arruda: dažniausiai žiūrimos 10 darbai
Ši reitingo sistema skaičiuoja lankytojus, o ne katalogo įvertinimus: tai 10 dažniausiai peržiūromų Francisco De Arruda darbų svetainėje OriginalUniqueArt.com per dvylika mėnesių.
-
1
Bulwark (interior), 1500
200 lankytojų · 18,2%
-
2
Stairs leading to the basement/storage room, 1500
100 lankytojų · 9,1%
-
3
Belém Tower - northern wall, 1500
100 lankytojų · 9,1%
-
4
Detail of vault - Portuguese coat of arms, 1500
100 lankytojų · 9,1%
-
5
Upper room (chapel), Order of Christ detail from the Vault, 1500
100 lankytojų · 9,1%
-
6
Belém Tower - detail of vault, 1500
100 lankytojų · 9,1%
-
7
Belém Tower - aerial view, 1500
100 lankytojų · 9,1%
-
8
Belém Tower - detail from drawbridge, 1500
100 lankytojų · 9,1%
-
9
Belém Tower - east facing wall
100 lankytojų · 9,1%
-
10
Bulwark (interior), 1500
100 lankytojų · 9,1%
Kaip kas mėnesį pasikeičia Francisco De Arruda auditorija?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti skaičius
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 500 | 900 |
| Rugp 2026 | 0 | 100 |
| Rugs 2026 | 0 | 0 |
| Spa 2026 | 0 | 0 |
Kaip Francisco De Arruda darbai buvo sekami per metus?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką renkasi auditorija tarp Francisco De Arruda kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti skaičius
| Emocinis tonas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Emocionaliai stiprus | 40,0% | 50,0% |
| Sunkus ir tamsus | 20,0% | 50,0% |
| Nostalgiška | 20,0% | 0,0% |
| Refleksyvus | 20,0% | 0,0% |
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 18,5% | 9,1% |
| Švelnus šešėlis | 37,0% | 45,5% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 40,7% | 36,4% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 3,7% | 9,1% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 66,7% | 54,5% |
| Subtili spalva | 22,2% | 27,3% |
| Subtilus ir subalansuotas | 11,1% | 18,2% |
| Ryški spalvų išraiška | 0,0% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 66,7% | 54,5% |
| Subalansuota | 33,3% | 45,5% |
| Vividūs | 0,0% | 0,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 7,4% | 9,1% |
| Švelnus | 29,6% | 36,4% |
| Subalansuotas | 11,1% | 0,0% |
| Ryški | 18,5% | 36,4% |
| Pareiškimas | 33,3% | 18,2% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 14,8% | 18,2% |
| Švelniai suderinta paletė | 14,8% | 9,1% |
| Subalansuota harmonija | 14,8% | 9,1% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 37,0% | 27,3% |
| Suvarta paletė | 18,5% | 36,4% |
Kaip rodėme Francisco De Arruda dažniausiai žiūrimiausi darbai per metus?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti skaičius
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belém Tower - northern wall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Belém Tower - eastern and w… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Belém Tower - aerial view | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pplatform of upper terrace/… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stairs leading to the basem… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Bulwark (interior) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Belém Tower - detail from b… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Belém Tower - detail from b… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Belém Tower - detail from d… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Belém Tower - detail from s… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis dominuoja Francisco De Arruda auditorija?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kokia yra kasdienė Francisco De Arruda lankytojų sūkaitė ir prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti skaičius
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap | 0 |
| K 5 Lap | 0 |
| P 6 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
| T 25 Lap (prognozė) | 0 |
| K 26 Lap (prognozė) | 0 |
Francisco De Arruda: trumpi atsakymai
Kuri Francisco De Arruda kūlinys yra dažniausiai žiūrimas?
- Bulwark (interior): 200 lankytojų, tai sudaro 18% viso Francisco De Arruda lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.
Kiek lankytojų lankosi Francisco De Arruda?
- 1.500 per dvylika mėnesių (500 lankytojų meno autoriaus puslapyje, 1.000 – darbų puslapyje).
Ar auditorija teikia pirmenybę Francisco De Arruda kūrybos darbams?
- Taip, Sunkus ir tamsus (Emocinis tonas): 50% lankytų lankytų katalogo 20% dalies.