Fernando Cueto Amorsolo Auditorija ir pagrindiniai darbai

1892 – 1972

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Fernando Cueto Amorsolo puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Fernando Cueto Amorsolo: pagrindinės figūros

Dažniausiai žiūrimas kūrinys yra Harvesting: 600 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 24% viso Fernando Cueto Amorsolo kūrinių peržiūrų. Tada Landscape ir Village Gathering. Iš viso 2.400 apsilankymų: 500 puslapio lankytojų, 1.900 darbų lankytojų. Auditorija mažeja: Rugs 2026 lankytojų buvo 100% mažiau nei Rugp 2026. Lūkių mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 1.600). Išlieka vienas stilingas akcentas: Švelnus (Kontrastas) sulaukia 96% apžiūrų, nors sudaro tik 71% katalogo dalį.

Fernando Cueto Amorsolo: dažniausiai žiūrimos 6 darbai

Ši reitingo sistema skaičiuoja lankytojus, o ne katalogo įvertinimus: tai 6 dažniausiai peržiūromų Fernando Cueto Amorsolo darbų svetainėje OriginalUniqueArt.com per dvylika mėnesių.

  1. Harvesting 1 Harvesting 600 lankytojų · 24,0%
  2. Landscape 2 Landscape 600 lankytojų · 24,0%
  3. Village Gathering 3 Village Gathering 500 lankytojų · 20,0%
  4. Washing By The River 4 Washing By The River 400 lankytojų · 16,0%
  5. Village Landscape 5 Village Landscape 300 lankytojų · 12,0%
  6. Sabong (Cockfighting) 6 Sabong (Cockfighting) 100 lankytojų · 4,0%

Kaip kas mėnesį pasikeičia Fernando Cueto Amorsolo auditorija?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Rodyti skaičius
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 202600
Lie 20263001.300
Rugp 2026200600
Rugs 202600

Kaip Fernando Cueto Amorsolo darbai buvo sekami per metus?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kaip rodėme Fernando Cueto Amorsolo dažniausiai žiūrimiausi darbai per metus?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Rodyti skaičius
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Village Gathering0000000001003000
Sabong (Cockfighting)00000000010000
Harvesting0000000004002000
Washing By The River00000000030000
Landscape00000000040000
Bathing by the River000000000000
Village Landscape00000000001000

Kuriomis kalbomis dominuoja Fernando Cueto Amorsolo auditorija?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Kokia yra kasdienė Fernando Cueto Amorsolo lankytojų sūkaitė ir prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Rodyti skaičius
DienaPeržiūros
A 29 Rugs0
T 30 Rugs0
K 1 Spa0
P 2 Spa0
Š 3 Spa0
S 4 Spa700
Pr 5 Spa0
A 6 Spa0
T 7 Spa0
K 8 Spa0
P 9 Spa0
Š 10 Spa0
S 11 Spa0
Pr 12 Spa100
A 13 Spa0
T 14 Spa100
K 15 Spa0
P 16 Spa100
Š 17 Spa0
S 18 Spa0
Pr 19 Spa100
A 20 Spa (prognozė)0
T 21 Spa (prognozė)0
K 22 Spa (prognozė)0
P 23 Spa (prognozė)0
Š 24 Spa (prognozė)0
S 25 Spa (prognozė)100
Pr 26 Spa (prognozė)0
A 27 Spa (prognozė)0
T 28 Spa (prognozė)0
K 29 Spa (prognozė)0
P 30 Spa (prognozė)0
Š 31 Spa (prognozė)0
S 1 Lap (prognozė)0
Pr 2 Lap (prognozė)0
A 3 Lap (prognozė)0
T 4 Lap (prognozė)0
K 5 Lap (prognozė)0
P 6 Lap (prognozė)0
Š 7 Lap (prognozė)0
S 8 Lap (prognozė)0
Pr 9 Lap (prognozė)0

Fernando Cueto Amorsolo: trumpi atsakymai

Kuri Fernando Cueto Amorsolo kūlinys yra dažniausiai žiūrimas?

Harvesting: 600 lankytojų, tai sudaro 24% viso Fernando Cueto Amorsolo lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 6 vietos.

Kiek lankytojų lankosi Fernando Cueto Amorsolo?

2.400 per dvylika mėnesių (500 lankytojų meno autoriaus puslapyje, 1.900 – darbų puslapyje).

Ar auditorija teikia pirmenybę Fernando Cueto Amorsolo kūrybos darbams?

Taip, Švelnus (Kontrastas): 96% lankytų lankytų katalogo 71% dalies.