Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Evelyne Axell puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Evelyne Axell: auditorija viename žvilksniu
Le val vert yra stebėtinasis kūrinys: per dvylika mėnesių jis sulaukė 300 apsilankymų, užėmindamas 15% visų Evelyne Axell peržiūrų svetainėje OriginalUniqueArt.com. tęsia Self portrait ir Erotomobile Evelyne Axell sulaukė 1.700 apsilankymų: 800 artisto puslapio ir 900 individualių darbų puslapių. Kiekvieną mėnesį – daugiau dėmesio: lankytojų skaičius išliko 500%, padidėjus nuo Rugs 2026 iki Spa 2026. Laukiamiausias mėnuo buvo Spa 2026, aplankytų kartų – 600. Auditorija skaito Monochrominis (Spalvų intensyvumas): 50% apžiūrų, užtenkant 21% meno kūrinių iš viso autoriaus katalogo.
Daugiausia dėmesio sulaukia 10 darbų autoriaus Evelyne Axell
Peržiūros pagal realius OriginalUniqueArt.com lankytojų skaičius per pastarąjį dvyliką mėnesių: 10 dažniausiai atidarytų Evelyne Axell darbų, pradedant nuo pirmos vietos.
-
1
Le val vert
300 lankytojų · 15,0%
-
2
Self portrait
300 lankytojų · 15,0%
-
3
Erotomobile
200 lankytojų · 10,0%
-
4
La cible
200 lankytojų · 10,0%
-
5
Auto stop
200 lankytojų · 10,0%
-
6
angela davis II
200 lankytojų · 10,0%
-
7
Autoportrait l'oiseau vert ou femme l'oiseau vert
100 lankytojų · 5,0%
-
8
Le baiser
100 lankytojų · 5,0%
-
9
Marine
100 lankytojų · 5,0%
-
10
L'assemble libre
100 lankytojų · 5,0%
Kiek žmonių žiūri Evelyne Axell kiekvieną mėnesį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 100 | 400 |
| Rugp 2026 | 100 | 400 |
| Rugs 2026 | 100 | 0 |
| Spa 2026 | 500 | 100 |
Kiek dažnai žiūrimos Evelyne Axell darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokia kūryba domina Evelyne Axell žiūrovus?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Peržiūrėti skaičius
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 4,2% | 0,0% |
| Švelnus šešėlis | 25,0% | 40,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 41,7% | 30,0% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 25,0% | 25,0% |
| Šviesus | 4,2% | 5,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 16,7% | 35,0% |
| Subtili spalva | 16,7% | 5,0% |
| Subtilus ir subalansuotas | 16,7% | 40,0% |
| Ryški spalvų išraiška | 41,7% | 10,0% |
| Ryški spalva | 8,3% | 10,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 44,4% | 57,1% |
| Tamsūs tonai | 33,3% | 21,4% |
| Neutralios spalvos | 11,1% | 21,4% |
| Gamta | 5,6% | 0,0% |
| Šiltos spalvos | 5,6% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 20,8% | 50,0% |
| Subalansuota | 41,7% | 30,0% |
| Vividūs | 37,5% | 20,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 4,2% | 10,0% |
| Švelnus | 4,2% | 0,0% |
| Subalansuotas | 16,7% | 5,0% |
| Ryški | 12,5% | 5,0% |
| Pareiškimas | 62,5% | 80,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 29,2% | 25,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 16,7% | 15,0% |
| Subalansuota harmonija | 20,8% | 35,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 8,3% | 10,0% |
| Suvarta paletė | 25,0% | 15,0% |
Kurios Evelyne Axell darbai kas mėnesį sulaukia didžiausio dėmesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Le joli mois de mai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| angela davis II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Self portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Le retour de tarzan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La cible | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Campus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La tchque | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le fruit dfendu i | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Valentine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Auto stop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis žmonės stebi Evelyne Axell?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Peržiūrėti skaičius
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Ispanų | 300 | 60,0% |
| Vokiečių | 100 | 20,0% |
| Anglų | 100 | 20,0% |
Kiek žmonių kasdien žiūri Evelyne Axell ir kokios lukištai?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Peržiūrėti skaičius
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| A 13 Spa | 0 |
| T 14 Spa | 0 |
| K 15 Spa | 0 |
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 200 |
| A 20 Spa | 100 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 400 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 300 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 100 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap (prognozė) | 0 |
| T 4 Lap (prognozė) | 0 |
| K 5 Lap (prognozė) | 0 |
| P 6 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
Dalykas apie Evelyne Axell
Kurios Evelyne Axell darbai sulaukia didžiausio dėmesio?
- Le val vert, sulaukęs 300 apsilankymų (15% visų Evelyne Axell peržiūrų). Viršuje esančioje reitingo sąraše yra 10 darbų.
Kiek žmonių žiūri Evelyne Axell platformoje OriginalUniqueArt.com?
- 1.700 apsilankymų per dvylika mėnesių: 800 lankytojų lankėsi meno autoriaus puslapyje, o 900 – individualių darbuose.
Kurių Evelyne Axell kūrinių žmonės renkasi labiausiai?
- Monochrominis (Spalvų intensyvumas): 50% lankytojų, kol katalogo dalis yra 21%.