Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Eloi Firmin Feron puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Eloi Firmin Feron: pagrindinės figūros
Dažniausiai žiūrimas kūrinys yra LA VALEUR: 200 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 17% viso Eloi Firmin Feron kūrinių peržiūrų. Tada RECEPTION DE L'AMBASSADEUR DU MAROC AU PALAIS DES TUILERIES ir LA FIDELITE. Iš viso 1.400 apsilankymų: 200 puslapio lankytojų, 1.200 darbų lankytojų. Lūkių mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 1.400). Išlieka vienas stilingas akcentas: Žemiški tonai (Spalvų paletė) sulaukia 82% apžiūrų, nors sudaro tik 65% katalogo dalį.
Eloi Firmin Feron: dažniausiai žiūrimos 10 darbai
Ši reitingo sistema skaičiuoja lankytojus, o ne katalogo įvertinimus: tai 10 dažniausiai peržiūromų Eloi Firmin Feron darbų svetainėje OriginalUniqueArt.com per dvylika mėnesių.
-
1
LA VALEUR
200 lankytojų · 16,7%
-
2
RECEPTION DE L'AMBASSADEUR DU MAROC AU PALAIS DES TUILERIES
100 lankytojų · 8,3%
-
3
LA FIDELITE
100 lankytojų · 8,3%
-
4
LA JUSTICE
100 lankytojų · 8,3%
-
5
ADRIEN MAURICE, DUC DE NOAILLES, MARECHAL DE FRANCE (1678 1766)
100 lankytojų · 8,3%
-
6
ENTREE DE CHARLES VIII A NAPLES.12 MAI 1495
100 lankytojų · 8,3%
-
7
PRISE DE RHODES.15 AOUT 1310
100 lankytojų · 8,3%
-
8
TROPHEE (ECOINÇON SUD EST)
100 lankytojų · 8,3%
-
9
GASPARD DE GUZMAN, COMTE D'OLIVARES (1587 1644)
100 lankytojų · 8,3%
-
10
GABRIEL DE LORGES, COMTE DE MONTGOMMERY ( 1574)
100 lankytojų · 8,3%
Kaip kas mėnesį pasikeičia Eloi Firmin Feron auditorija?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti skaičius
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 200 | 1.200 |
| Rugp 2026 | 0 | 0 |
| Rugs 2026 | 0 | 0 |
| Spa 2026 | 0 | 0 |
Kaip Eloi Firmin Feron darbai buvo sekami per metus?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką renkasi auditorija tarp Eloi Firmin Feron kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti skaičius
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 14,3% | 25,0% |
| Švelnus šešėlis | 7,1% | 0,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 53,6% | 41,7% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 25,0% | 33,3% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 10,7% | 8,3% |
| Subtili spalva | 10,7% | 8,3% |
| Subtilus ir subalansuotas | 28,6% | 33,3% |
| Ryški spalvų išraiška | 50,0% | 50,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 65,4% | 81,8% |
| Tamsūs tonai | 19,2% | 9,1% |
| Neutralios spalvos | 15,4% | 9,1% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 14,3% | 8,3% |
| Subalansuota | 28,6% | 33,3% |
| Vividūs | 57,1% | 58,3% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 0,0% | 0,0% |
| Švelnus | 35,7% | 50,0% |
| Subalansuotas | 10,7% | 25,0% |
| Ryški | 17,9% | 8,3% |
| Pareiškimas | 35,7% | 16,7% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 3,6% | 0,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 7,1% | 8,3% |
| Subalansuota harmonija | 0,0% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 42,9% | 50,0% |
| Suvarta paletė | 46,4% | 41,7% |
Kaip rodėme Eloi Firmin Feron dažniausiai žiūrimiausi darbai per metus?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti skaičius
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Louis-Philippe, duc d'Orléa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LA RESURRECTION DE LAZARE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BATAILLE DE FORNOUE.6 JUILL… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| BATAILLE D'ARSUR.1191 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| GILLES DE LAVAL, SIRE DE RA… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| GABRIEL DE LORGES, COMTE DE… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| CLAUDE DE LA TREMOILLE, DUC… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BATAILLE DE PUTAHA.1159 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Louis Philippe et sa famill… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LA TEMPERANCE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis dominuoja Eloi Firmin Feron auditorija?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kokia yra kasdienė Eloi Firmin Feron lankytojų sūkaitė ir prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti skaičius
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| K 15 Spa | 0 |
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap | 100 |
| K 5 Lap (prognozė) | 0 |
| P 6 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 100 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 200 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
| T 25 Lap (prognozė) | 200 |
Eloi Firmin Feron: trumpi atsakymai
Kuri Eloi Firmin Feron kūlinys yra dažniausiai žiūrimas?
- LA VALEUR: 200 lankytojų, tai sudaro 17% viso Eloi Firmin Feron lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.
Kiek lankytojų lankosi Eloi Firmin Feron?
- 1.400 per dvylika mėnesių (200 lankytojų meno autoriaus puslapyje, 1.200 – darbų puslapyje).
Ar auditorija teikia pirmenybę Eloi Firmin Feron kūrybos darbams?
- Taip, Žemiški tonai (Spalvų paletė): 82% lankytų lankytų katalogo 65% dalies.