Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Elizabeth Thompson puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Elizabeth Thompson: pagrindinės figūros
Dažniausiai žiūrimas kūrinys yra 'Stand Fast Craigellachie' (detail): 700 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 47% viso Elizabeth Thompson kūrinių peržiūrų. Tada Study of a British Soldier with Two Camels, Camel Corps, Egypt, 1st Sudan War (recto) ir Patient Heroes, a Royal Horse Artillery Gun Team in Action, c.1882. Iš viso 2.400 apsilankymų: 1.100 puslapio lankytojų, 1.300 darbų lankytojų. Auditorija mažeja: Spa 2026 lankytojų buvo 14% mažiau nei Rugs 2026. Lūkių mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 1.000). Išlieka vienas stilingas akcentas: Tamsūs tonai (Spalvų paletė) sulaukia 47% apžiūrų, nors sudaro tik 4% katalogo dalį.
Elizabeth Thompson: dažniausiai žiūrimos 8 darbai
Ši reitingo sistema skaičiuoja lankytojus, o ne katalogo įvertinimus: tai 8 dažniausiai peržiūromų Elizabeth Thompson darbų svetainėje OriginalUniqueArt.com per dvylika mėnesių.
-
1
'Stand Fast Craigellachie' (detail), 1902
700 lankytojų · 46,7%
-
2
Study of a British Soldier with Two Camels, Camel Corps, Egypt, 1st Sudan War (recto), 1885
200 lankytojų · 13,3%
-
3
Patient Heroes, a Royal Horse Artillery Gun Team in Action, c.1882, 1882
100 lankytojų · 6,7%
-
4
Elizabeth Southerden, née Thompson, Lady Butler, 1869
100 lankytojų · 6,7%
-
5
The Royal Horse Guards Retreat from Mons, 1914, 1927
100 lankytojų · 6,7%
-
6
Remnants of an Army, 1879
100 lankytojų · 6,7%
-
7
A Yeomanry Scout Galloping with Despatches in the Boer War, 1903
100 lankytojų · 6,7%
-
8
Rescuing the Wounded under Fire, 1905
100 lankytojų · 6,7%
Kaip kas mėnesį pasikeičia Elizabeth Thompson auditorija?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti skaičius
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 300 | 700 |
| Rugp 2026 | 100 | 0 |
| Rugs 2026 | 200 | 500 |
| Spa 2026 | 500 | 100 |
Kaip Elizabeth Thompson darbai buvo sekami per metus?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką renkasi auditorija tarp Elizabeth Thompson kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti skaičius
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 7,4% | 46,7% |
| Švelnus šešėlis | 18,5% | 13,3% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 48,1% | 13,3% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 25,9% | 26,7% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 14,8% | 13,3% |
| Subtili spalva | 55,6% | 33,3% |
| Subtilus ir subalansuotas | 29,6% | 53,3% |
| Ryški spalvų išraiška | 0,0% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 56,0% | 40,0% |
| Žemiški tonai | 40,0% | 13,3% |
| Tamsūs tonai | 4,0% | 46,7% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 14,8% | 13,3% |
| Subalansuota | 77,8% | 86,7% |
| Vividūs | 7,4% | 0,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 7,4% | 0,0% |
| Švelnus | 22,2% | 53,3% |
| Subalansuotas | 7,4% | 20,0% |
| Ryški | 18,5% | 0,0% |
| Pareiškimas | 44,4% | 26,7% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 7,4% | 0,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 11,1% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 7,4% | 6,7% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 48,1% | 33,3% |
| Suvarta paletė | 25,9% | 60,0% |
Kaip rodėme Elizabeth Thompson dažniausiai žiūrimiausi darbai per metus?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti skaičius
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Yeomanry Scout Galloping… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Listed for the Connaught Ra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The 28th Regiment at Quatre… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28th Regiment at Quatre Bras | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study of a Wounded Guardsma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scotland Forever! | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study of a British Soldier… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Steady the drums and fifes! | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Yeomanry Scouts on the Veldt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rescuing the Wounded under… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis dominuoja Elizabeth Thompson auditorija?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Rodyti skaičius
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Anglų | 600 | 75,0% |
| Italų | 100 | 12,5% |
| Lenkų | 100 | 12,5% |
Kokia yra kasdienė Elizabeth Thompson lankytojų sūkaitė ir prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti skaičius
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 100 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 100 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 100 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 100 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap | 0 |
| K 5 Lap | 0 |
| P 6 Lap | 200 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 100 |
| A 10 Lap (prognozė) | 100 |
| T 11 Lap (prognozė) | 100 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 200 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 100 |
| A 17 Lap (prognozė) | 100 |
| T 18 Lap (prognozė) | 100 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 200 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 100 |
| A 24 Lap (prognozė) | 100 |
| T 25 Lap (prognozė) | 100 |
| K 26 Lap (prognozė) | 0 |
| P 27 Lap (prognozė) | 300 |
Elizabeth Thompson: trumpi atsakymai
Kuri Elizabeth Thompson kūlinys yra dažniausiai žiūrimas?
- 'Stand Fast Craigellachie' (detail): 700 lankytojų, tai sudaro 47% viso Elizabeth Thompson lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 8 vietos.
Kiek lankytojų lankosi Elizabeth Thompson?
- 2.400 per dvylika mėnesių (1.100 lankytojų meno autoriaus puslapyje, 1.300 – darbų puslapyje).
Ar auditorija teikia pirmenybę Elizabeth Thompson kūrybos darbams?
- Taip, Tamsūs tonai (Spalvų paletė): 47% lankytų lankytų katalogo 4% dalies.