Edvardas Munchas Darbų žiūrovai

1863 – 1944

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Edvardas Munchas puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Edvardas Munchas: lankytojų skaičius per metus

Šauksmas yra dažniausiai žiūrimas darbas: 134.500 apsilankymų per metus, tai sudaro 28% viso dėmesio, skirto Edvardas Munchas. Toliausiai yra Madosona ir Melancholy. Dailininko puslapį lankė 97.500 kartų, o darbus – 456.000: iš viso lankytų 553.500. Susidomėjimas išaugo 2% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Lie 2026 buvo mostsusiusia mėnuo, aplankyta 283.800 kartų. Lankytojai skaito Anglų (39%),Korėjiečių (16%) ir Rusų (12%) kalba. Lankytojai atvyksta iš šių šalių: Jungtinės Amerikos Valstijos (16%),Pietų Korėja (11%) ir Vokietija (10%). Lankytojai žiūri kompiuteriai (57%),telefonai (39%) ir planšetės (4%) įrenginiuose. Jiems labiausiai patinka Švelnus šešėlis (Švytėjimas): 65% lankytojų lankė, nors tai sudaro 30% katalogo dalį.

10 dažniausiai žiūrimia Edvardas Munchas darbai

Kiekviena pozicija atitinka lankytojų skaičių, gautą OriginalUniqueArt.com per pastaruosius dvylika mėnesių; 1 pozicija yra dažniausiai lankoma Edvardas Munchas kūrinys.

  1. Šauksmas 1 Šauksmas, 1893 134.500 lankytojų · 27,7%
  2. Madosona 2 Madosona, 1894 39.200 lankytojų · 8,1%
  3. Melancholy 3 Melancholy, 1894 32.900 lankytojų · 6,8%
  4. Mirties prie lovos (karščiavimas) 4 Mirties prie lovos (karščiavimas), 1915 9.600 lankytojų · 2,0%
  5. The Child and Death 5 The Child and Death, 1899 8.700 lankytojų · 1,8%
  6. Bučinys 6 Bučinys, 1897 6.100 lankytojų · 1,3%
  7. Pelai 7 Pelai, 1894 5.400 lankytojų · 1,1%
  8. Mergaitės ant kranto 8 Mergaitės ant kranto, 1904 4.700 lankytojų · 1,0%
  9. Diena po 9 Diena po, 1895 4.600 lankytojų · 0,9%
  10. Kalėdos bročiliuose 10 Kalėdos bročiliuose, 1905 4.300 lankytojų · 0,9%

Kada žmonės lanko Edvardas Munchas puslapį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Duomenys lentelėje
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20263009.100
Lie 202629.600254.200
Rugp 202629.50099.400
Rugs 202638.10093.300

Kada vykdoma Edvardas Munchas darbių apžvalga?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurių Edvardas Munchas darbų per mėnesį žiūrėta daugiausia?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Duomenys lentelėje
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Šauksmas0000000040053.20045.20029.200
Melancholy0000000009.30010.10011.000
Madosona0000000040010.70012.80013.000
Kalėdos bročiliuose000000001002.2008001.000
Gyvybės Šokas000000001001.1001.0001.300
Madonna000000002002.000500600
Pelai0000000002.7001.1001.300
Diena po0000000002.5008001.000
Girl on a Bridge0000000007001000
Mirties prie lovos (karščia…0000000003.4002.2003.200

Kuriuo įrenginiais pasiskirsta Edvardas Munchas auditorija?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Duomenys lentelėje
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai318.00057,5%
telefonai213.40038,6%
planšetės22.1004,0%

Kuriomis kalbomis domiuisi Edvardas Munchas?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Duomenys lentelėje
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų12.80039,0%
Korėjiečių5.40016,5%
Rusų4.00012,2%
Ispanų2.0006,1%
Protugalų1.6004,9%
Prancūzų9002,7%
Vokiečių7002,1%
Švedų6001,8%
Bulgarų5001,5%
Italų5001,5%

Kiek per dieną lankytojų turi Edvardas Munchas ir kas toliau?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Duomenys lentelėje
DienaPeržiūros
Pr 21 Rugs6.400
A 22 Rugs4.500
T 23 Rugs5.500
K 24 Rugs5.400
P 25 Rugs4.900
Š 26 Rugs3.300
S 27 Rugs5.700
Pr 28 Rugs8.000
A 29 Rugs6.300
T 30 Rugs5.500
K 1 Spa4.400
P 2 Spa3.800
Š 3 Spa3.400
S 4 Spa4.300
Pr 5 Spa4.000
A 6 Spa4.200
T 7 Spa8.600
K 8 Spa6.400
P 9 Spa5.300
Š 10 Spa3.600
S 11 Spa8.000
Pr 12 Spa (prognozė)6.900
A 13 Spa (prognozė)5.600
T 14 Spa (prognozė)7.400
K 15 Spa (prognozė)6.100
P 16 Spa (prognozė)5.300
Š 17 Spa (prognozė)3.900
S 18 Spa (prognozė)6.800
Pr 19 Spa (prognozė)7.200
A 20 Spa (prognozė)5.900
T 21 Spa (prognozė)7.700
K 22 Spa (prognozė)6.300
P 23 Spa (prognozė)5.500
Š 24 Spa (prognozė)4.000
S 25 Spa (prognozė)7.000
Pr 26 Spa (prognozė)7.400
A 27 Spa (prognozė)6.000
T 28 Spa (prognozė)7.900
K 29 Spa (prognozė)6.500
P 30 Spa (prognozė)5.600
Š 31 Spa (prognozė)4.100
S 1 Lap (prognozė)7.300

Ką žmonės klausia apie Edvardas Munchas

Kuris Edvardas Munchas kūrinys yra dažniausiai lankomas?

Pirmiausia yra Šauksmas, sulaukusi 134.500 apsilankymų, tai sudaro 28% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 10 darbų.

Kokia Edvardas Munchas auditorija OriginalUniqueArt.com?

553.500 lankytojų per dvylika mėnesių: 97.500 lankytojų lankėsi meno kūrėjo puslapyje, 456.000 lankytojų – kūrinių puslapyje.

Kokiais įrenginiais naudojasi Edvardas Munchas auditorija?

Auditorija renkasi iš kompiuteriai (57%),telefonai (39%) ir planšetės (4%); kompiuteriai generuoja 57% apsilankymų.

Kuriomis kalbomis dominuoja Edvardas Munchas sekėjai?

Anglų (39%),Korėjiečių (16%) ir Rusų (12%); Anglų užima 39%.

Kurių Edvardas Munchas darbai atitinka lankytojų skonį?

Darbai, apibūdinami kaip Švelnus šešėlis (Švytėjimas), sulaukia 65% apžiūrų, nors sudaro 30% katalogo.