Diego Rivera Auditorija ir pagrindiniai darbai

1886 – 1957

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Diego Rivera puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Diego Rivera: pagrindinės figūros

Dažniausiai žiūrimas kūrinys yra Vyras kryžkelėje / Visatos valdytojas: 15.400 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 29% viso Diego Rivera kūrinių peržiūrų. Tada Land and Freedom ir Dream of a Sunday Afternoon in Alameda Park. Iš viso 34.100 apsilankymų: 5.600 puslapio lankytojų, 28.500 darbų lankytojų. Auditorija mažeja: Rugs 2026 lankytojų buvo 39% mažiau nei Rugp 2026. Lūkių mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 23.700). Auditorijos kalbos: Italų (16%),Ispanų (13%) ir Japonų (13%). Auditorijos pasiskirstymas pagal įrenginius: kompiuteriai (69%),telefonai (28%) ir planšetės (3%). Išlieka vienas stilingas akcentas: Dramatiškas (Emocinis tonas) sulaukia 58% apžiūrų, nors sudaro tik 17% katalogo dalį.

Diego Rivera: dažniausiai žiūrimos 10 darbai

Ši reitingo sistema skaičiuoja lankytojus, o ne katalogo įvertinimus: tai 10 dažniausiai peržiūromų Diego Rivera darbų svetainėje OriginalUniqueArt.com per dvylika mėnesių.

  1. Vyras kryžkelėje / Visatos valdytojas 1 Vyras kryžkelėje / Visatos valdytojas, 1934 15.400 lankytojų · 28,9%
  2. Land and Freedom 2 Land and Freedom 6.900 lankytojų · 12,9%
  3. Dream of a Sunday Afternoon in Alameda Park 3 Dream of a Sunday Afternoon in Alameda Park, 1948 1.300 lankytojų · 2,4%
  4. Colonisation, 'The Great City of Tenochtitlan' 4 Colonisation, 'The Great City of Tenochtitlan', 1952 1.200 lankytojų · 2,3%
  5. Detroit Industry, North Wall 5 Detroit Industry, North Wall 1.100 lankytojų · 2,1%
  6. The Flower Carrier 6 The Flower Carrier, 1935 1.000 lankytojų · 1,9%
  7. La Era (The Threshing Floor) 1904 (oil on canvas) 7 La Era (The Threshing Floor) 1904 (oil on canvas), 1904 800 lankytojų · 1,5%
  8. Beguinage a Bruges 8 Beguinage a Bruges 800 lankytojų · 1,5%
  9. The Sacrificial Offering Day of the Dead 9 The Sacrificial Offering Day of the Dead, 1924 700 lankytojų · 1,3%
  10. Calla Lily Vendor 10 Calla Lily Vendor 600 lankytojų · 1,1%

Kaip kas mėnesį pasikeičia Diego Rivera auditorija?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Rodyti skaičius
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 2026100800
Lie 20262.10021.600
Rugp 20267005.200
Rugs 20262.700900

Kaip Diego Rivera darbai buvo sekami per metus?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kaip rodėme Diego Rivera dažniausiai žiūrimiausi darbai per metus?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Rodyti skaičius
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Vyras kryžkelėje / Visatos…000000001002.7003.100100
Detroit Industry, North Wall000000001003001000
Calla Lily Vendor0000000002002000
Detroit Industry: East Wall000000000000
Flower Seller 10000000001000100
The Flower Carrier00000000040000
Proletarian Unity0000000002001000
Colonisation, 'The Great Ci…0000000001003000
Self-Portrait 100000000010000
Entering the Mine00000000010000

Telefonai, tabletai ar kompiuteriai: kur žiūrėjo Diego Rivera?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Rodyti skaičius
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai23.60069,2%
telefonai9.60028,2%
planšetės9002,6%

Kuriomis kalbomis dominuoja Diego Rivera auditorija?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Rodyti skaičius
KalbaPeržiūrosDalintis
Italų60015,8%
Ispanų50013,2%
Japonų50013,2%
Korėjiečių50013,2%
Arabų2005,3%
Anglų2005,3%
Rusų2005,3%
Serbų2005,3%
Ukrainiečių2005,3%
Bulgarų1002,6%

Kokia yra kasdienė Diego Rivera lankytojų sūkaitė ir prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Rodyti skaičius
DienaPeržiūros
Š 26 Rugs600
S 27 Rugs400
Pr 28 Rugs900
A 29 Rugs1.800
T 30 Rugs700
K 1 Spa500
P 2 Spa1.200
Š 3 Spa300
S 4 Spa400
Pr 5 Spa2.300
A 6 Spa1.000
T 7 Spa1.000
K 8 Spa2.400
P 9 Spa1.200
Š 10 Spa1.600
S 11 Spa500
Pr 12 Spa1.300
A 13 Spa1.500
T 14 Spa1.400
K 15 Spa1.800
P 16 Spa1.700
Š 17 Spa (prognozė)1.200
S 18 Spa (prognozė)600
Pr 19 Spa (prognozė)2.100
A 20 Spa (prognozė)2.000
T 21 Spa (prognozė)1.400
K 22 Spa (prognozė)2.200
P 23 Spa (prognozė)1.900
Š 24 Spa (prognozė)1.300
S 25 Spa (prognozė)700
Pr 26 Spa (prognozė)2.300
A 27 Spa (prognozė)2.200
T 28 Spa (prognozė)1.600
K 29 Spa (prognozė)2.400
P 30 Spa (prognozė)2.100
Š 31 Spa (prognozė)1.400
S 1 Lap (prognozė)700
Pr 2 Lap (prognozė)2.500
A 3 Lap (prognozė)2.400
T 4 Lap (prognozė)1.800
K 5 Lap (prognozė)2.700
P 6 Lap (prognozė)2.300

Diego Rivera: trumpi atsakymai

Kuri Diego Rivera kūlinys yra dažniausiai žiūrimas?

Vyras kryžkelėje / Visatos valdytojas: 15.400 lankytojų, tai sudaro 29% viso Diego Rivera lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.

Kiek lankytojų lankosi Diego Rivera?

34.100 per dvylika mėnesių (5.600 lankytojų meno autoriaus puslapyje, 28.500 – darbų puslapyje).

Ar žmonės žiūri Diego Rivera telefonu ar kompiuteriu?

Abiejuose: kompiuteriai (69%),telefonai (28%) ir planšetės (3%); lyderauja kompiuteriai su 69% dalimi.

Ar Diego Rivera sekamas keliais kalpomis?

Taip: Italų (16%),Ispanų (13%) ir Japonų (13%). Lyderiuoju yra Italų su dalimi 16%.

Ar auditorija teikia pirmenybę Diego Rivera kūrybos darbams?

Taip, Dramatiškas (Emocinis tonas): 58% lankytų lankytų katalogo 17% dalies.