Carlo Carrà Auditorija ir pagrindiniai darbai

1881 – 1966

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Carlo Carrà puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Carlo Carrà: pagrindinės figūros

Dažniausiai žiūrimas kūrinys yra Manifestazione Interventista: 800 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 11% viso Carlo Carrà kūrinių peržiūrų. Tada Florence ir Ciò Che Mi Ha Detto Il Tram. Iš viso 7.300 apsilankymų: 1.900 puslapio lankytojų, 5.400 darbų lankytojų. Auditorija auga: Rugs 2026 lankytojų buvo 25% daugiau nei Rugp 2026. Lūkių mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 5.400). Auditorijos pasiskirstymas pagal įrenginius: kompiuteriai (77%),telefonai (18%) ir planšetės (5%). Išlieka vienas stilingas akcentas: Subalansuota (Spalvų intensyvumas) sulaukia 70% apžiūrų, nors sudaro tik 50% katalogo dalį.

Carlo Carrà: dažniausiai žiūrimos 10 darbai

Ši reitingo sistema skaičiuoja lankytojus, o ne katalogo įvertinimus: tai 10 dažniausiai peržiūromų Carlo Carrà darbų svetainėje OriginalUniqueArt.com per dvylika mėnesių.

  1. Manifestazione Interventista 1 Manifestazione Interventista 800 lankytojų · 11,3%
  2. Florence 2 Florence 500 lankytojų · 7,0%
  3. Ciò Che Mi Ha Detto Il Tram 3 Ciò Che Mi Ha Detto Il Tram 400 lankytojų · 5,6%
  4. I Funerali dell'Anarchico Galli 4 I Funerali dell'Anarchico Galli 400 lankytojų · 5,6%
  5. Funeral of the Anarchist Galli 5 Funeral of the Anarchist Galli 300 lankytojų · 4,2%
  6. Barcaiolo 6 Barcaiolo 300 lankytojų · 4,2%
  7. Antigrazioso 7 Antigrazioso 300 lankytojų · 4,2%
  8. Leaving the Theater 8 Leaving the Theater, 1910 200 lankytojų · 2,8%
  9. Pursuit 9 Pursuit, 1915 200 lankytojų · 2,8%
  10. I Romantici 10 I Romantici 200 lankytojų · 2,8%

Kaip kas mėnesį pasikeičia Carlo Carrà auditorija?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Rodyti skaičius
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20261000
Lie 20261.0004.400
Rugp 2026300500
Rugs 2026500500

Kaip Carlo Carrà darbai buvo sekami per metus?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kaip rodėme Carlo Carrà dažniausiai žiūrimiausi darbai per metus?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Rodyti skaičius
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Florence0000000002002000
Leaving the Theater00000000010000
Manifestazione Interventista0000000001000400
Funeral of the Anarchist Ga…00000000030000
Barcaiolo00000000020000
Ciò Che Mi Ha Detto Il Tram00000000030000
A Pine near the Sea0000000001000100
The Drunken Gentleman000000000000
Saint Gaudenzio of Varallo000000000000
Houses Under Hills000000000000

Telefonai, tabletai ar kompiuteriai: kur žiūrėjo Carlo Carrà?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Rodyti skaičius
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai5.60076,7%
telefonai1.30017,8%
planšetės4005,5%

Kuriomis kalbomis dominuoja Carlo Carrà auditorija?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Rodyti skaičius
KalbaPeržiūrosDalintis
Italų80038,1%
Anglų40019,0%
Bulgarų2009,5%
Arabų1004,8%
Graikų1004,8%
Ispanų1004,8%
Prancūzų1004,8%
Lietuvių1004,8%
Rusų1004,8%
Serbų1004,8%

Kokia yra kasdienė Carlo Carrà lankytojų sūkaitė ir prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Rodyti skaičius
DienaPeržiūros
P 9 Spa0
Š 10 Spa400
S 11 Spa200
Pr 12 Spa100
A 13 Spa200
T 14 Spa100
K 15 Spa0
P 16 Spa100
Š 17 Spa0
S 18 Spa0
Pr 19 Spa100
A 20 Spa100
T 21 Spa100
K 22 Spa400
P 23 Spa0
Š 24 Spa500
S 25 Spa500
Pr 26 Spa500
A 27 Spa100
T 28 Spa400
K 29 Spa800
P 30 Spa (prognozė)100
Š 31 Spa (prognozė)700
S 1 Lap (prognozė)500
Pr 2 Lap (prognozė)500
A 3 Lap (prognozė)300
T 4 Lap (prognozė)500
K 5 Lap (prognozė)900
P 6 Lap (prognozė)100
Š 7 Lap (prognozė)800
S 8 Lap (prognozė)600
Pr 9 Lap (prognozė)600
A 10 Lap (prognozė)400
T 11 Lap (prognozė)500
K 12 Lap (prognozė)1.100
P 13 Lap (prognozė)100
Š 14 Lap (prognozė)900
S 15 Lap (prognozė)700
Pr 16 Lap (prognozė)700
A 17 Lap (prognozė)400
T 18 Lap (prognozė)600
K 19 Lap (prognozė)1.200

Carlo Carrà: trumpi atsakymai

Kuri Carlo Carrà kūlinys yra dažniausiai žiūrimas?

Manifestazione Interventista: 800 lankytojų, tai sudaro 11% viso Carlo Carrà lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.

Kiek lankytojų lankosi Carlo Carrà?

7.300 per dvylika mėnesių (1.900 lankytojų meno autoriaus puslapyje, 5.400 – darbų puslapyje).

Ar žmonės žiūri Carlo Carrà telefonu ar kompiuteriu?

Abiejuose: kompiuteriai (77%),telefonai (18%) ir planšetės (5%); lyderauja kompiuteriai su 77% dalimi.

Ar auditorija teikia pirmenybę Carlo Carrà kūrybos darbams?

Taip, Subalansuota (Spalvų intensyvumas): 70% lankytų lankytų katalogo 50% dalies.