Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Carl Folke Sahlin puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Carl Folke Sahlin: pagrindinės figūros
Dažniausiai žiūrimas kūrinys yra Seminoles: 100 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 14% viso Carl Folke Sahlin kūrinių peržiūrų. Tada Tehuanas, States of Oaxaea, Mexico ir Group of Horsemen in Regional Costume, Chile. Iš viso 1.100 apsilankymų: 400 puslapio lankytojų, 700 darbų lankytojų. Auditorija mažeja: Rugs 2026 lankytojų buvo 100% mažiau nei Rugp 2026. Lūkių mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 800). Išlieka vienas stilingas akcentas: Ryški (Kontrastas) sulaukia 57% apžiūrų, nors sudaro tik 25% katalogo dalį.
Carl Folke Sahlin: dažniausiai žiūrimos 7 darbai
Ši reitingo sistema skaičiuoja lankytojus, o ne katalogo įvertinimus: tai 7 dažniausiai peržiūromų Carl Folke Sahlin darbų svetainėje OriginalUniqueArt.com per dvylika mėnesių.
-
1
Seminoles, 1963
100 lankytojų · 14,3%
-
2
Tehuanas, States of Oaxaea, Mexico
100 lankytojų · 14,3%
-
3
Group of Horsemen in Regional Costume, Chile
100 lankytojų · 14,3%
-
4
Caravan of Indians, Guatemala
100 lankytojų · 14,3%
-
5
Family Group in Typical Costume in Leaf Shelter, Indian
100 lankytojų · 14,3%
-
6
Men in Regional Costume, Sibundoyes, Pasto, Columbia
100 lankytojų · 14,3%
-
7
Women in Regional Costume, Brazil
100 lankytojų · 14,3%
Kaip kas mėnesį pasikeičia Carl Folke Sahlin auditorija?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti skaičius
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 100 | 0 |
| Lie 2026 | 300 | 500 |
| Rugp 2026 | 0 | 200 |
| Rugs 2026 | 0 | 0 |
Kaip Carl Folke Sahlin darbai buvo sekami per metus?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką renkasi auditorija tarp Carl Folke Sahlin kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti skaičius
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 4,2% | 14,3% |
| Švelnus šešėlis | 10,4% | 0,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 33,3% | 42,9% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 39,6% | 14,3% |
| Šviesus | 12,5% | 28,6% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 6,2% | 0,0% |
| Subtili spalva | 10,4% | 28,6% |
| Subtilus ir subalansuotas | 47,9% | 42,9% |
| Ryški spalvų išraiška | 33,3% | 28,6% |
| Ryški spalva | 2,1% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 47,8% | 57,1% |
| Neutralios spalvos | 34,8% | 42,9% |
| Tamsūs tonai | 6,5% | 0,0% |
| Pastelinės spalvos | 6,5% | 0,0% |
| Metaliniai atspindžiai | 4,3% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 4,2% | 0,0% |
| Subalansuota | 39,6% | 57,1% |
| Vividūs | 56,2% | 42,9% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 6,2% | 0,0% |
| Švelnus | 25,0% | 14,3% |
| Subalansuotas | 22,9% | 28,6% |
| Ryški | 25,0% | 57,1% |
| Pareiškimas | 20,8% | 0,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 18,8% | 28,6% |
| Švelniai suderinta paletė | 31,2% | 28,6% |
| Subalansuota harmonija | 18,8% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 27,1% | 28,6% |
| Suvarta paletė | 4,2% | 14,3% |
Kaip rodėme Carl Folke Sahlin dažniausiai žiūrimiausi darbai per metus?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti skaičius
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Indians of San Blas, Panama | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Araucanians, Southern Chile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Group in Regional Costume,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Otavalo Indians, Ecuador | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seminoles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Inca Musicians (Quecha) nea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zuni Girls at the Shaleko D… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Alcaldes of Pisac | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Campa Indians, Rio Pastaza,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Family Group in Typical Cos… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis dominuoja Carl Folke Sahlin auditorija?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kokia yra kasdienė Carl Folke Sahlin lankytojų sūkaitė ir prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti skaičius
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| K 24 Rugs | 0 |
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa | 0 |
| T 14 Spa | 0 |
| K 15 Spa (prognozė) | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 0 |
| A 3 Lap (prognozė) | 0 |
| T 4 Lap (prognozė) | 0 |
Carl Folke Sahlin: trumpi atsakymai
Kuri Carl Folke Sahlin kūlinys yra dažniausiai žiūrimas?
- Seminoles: 100 lankytojų, tai sudaro 14% viso Carl Folke Sahlin lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 7 vietos.
Kiek lankytojų lankosi Carl Folke Sahlin?
- 1.100 per dvylika mėnesių (400 lankytojų meno autoriaus puslapyje, 700 – darbų puslapyje).
Ar auditorija teikia pirmenybę Carl Folke Sahlin kūrybos darbams?
- Taip, Ryški (Kontrastas): 57% lankytų lankytų katalogo 25% dalies.