Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Bartolomė Montanja puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Bartolomė Montanja: lankytojų skaičius per metus
Saint Justina of Padua yra dažniausiai žiūrimas darbas: 700 apsilankymų per metus, tai sudaro 47% viso dėmesio, skirto Bartolomė Montanja. Toliausiai yra Madonna and Child Enthroned with Saints ir Madonna and Child. Dailininko puslapį lankė 800 kartų, o darbus – 1.500: iš viso lankytų 2.300. Lūstis sumaigo 33% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Lie 2026 buvo mostsusiusia mėnuo, aplankyta 1.700 kartų. Jiems labiausiai patinka Ramybė (Nuotaika): 70% lankytojų lankė, nors tai sudaro 17% katalogo dalį.
8 dažniausiai žiūrimia Bartolomė Montanja darbai
Kiekviena pozicija atitinka lankytojų skaičių, gautą OriginalUniqueArt.com per pastaruosius dvylika mėnesių; 1 pozicija yra dažniausiai lankoma Bartolomė Montanja kūrinys.
-
1
Saint Justina of Padua, 1490
700 lankytojų · 46,7%
-
2
Madonna and Child Enthroned with Saints, 1498
200 lankytojų · 13,3%
-
3
Madonna and Child, 1490
100 lankytojų · 6,7%
-
4
St Jerome, 1500
100 lankytojų · 6,7%
-
5
The Virgin and Child
100 lankytojų · 6,7%
-
6
Madonna and Child with St Joseph, 1500
100 lankytojų · 6,7%
-
7
Madonna and Child Enthroned with Saints (detail), 1498
100 lankytojų · 6,7%
-
8
Madonna Adoring the Child
100 lankytojų · 6,7%
Kada žmonės lanko Bartolomė Montanja puslapį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Duomenys lentelėje
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 100 | 0 |
| Lie 2026 | 600 | 1.100 |
| Rugp 2026 | 0 | 300 |
| Rugs 2026 | 100 | 100 |
Kada vykdoma Bartolomė Montanja darbių apžvalga?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką lankytojai renka iš Bartolomė Montanja kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Duomenys lentelėje
| Nuotaika | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Ramybė | 16,7% | 70,0% |
| Raminanti | 66,7% | 30,0% |
| Įkvepiantis | 16,7% | 0,0% |
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 35,3% | 73,3% |
| Švelnus šešėlis | 41,2% | 20,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 23,5% | 6,7% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 0,0% | 0,0% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 5,9% | 0,0% |
| Subtili spalva | 58,8% | 86,7% |
| Subtilus ir subalansuotas | 29,4% | 13,3% |
| Ryški spalvų išraiška | 5,9% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 17,6% | 46,7% |
| Subalansuota | 76,5% | 53,3% |
| Vividūs | 5,9% | 0,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 5,9% | 0,0% |
| Švelnus | 17,6% | 53,3% |
| Subalansuotas | 11,8% | 13,3% |
| Ryški | 23,5% | 13,3% |
| Pareiškimas | 41,2% | 20,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 5,9% | 0,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 5,9% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 5,9% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 76,5% | 93,3% |
| Suvarta paletė | 5,9% | 6,7% |
Kurių Bartolomė Montanja darbų per mėnesį žiūrėta daugiausia?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Duomenys lentelėje
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Saint Justina of Padua | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 300 | 100 |
| Madonna and Child Enthroned… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| St Peter Blessing and Donor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Virgin and Child with a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Jerome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Saint Paul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child with St J… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Saint Zeno, Saint John the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Virgin and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Madonna Adoring the Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis domiuisi Bartolomė Montanja?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Duomenys lentelėje
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Italų | 100 | 100,0% |
Kiek per dieną lankytojų turi Bartolomė Montanja ir kas toliau?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Duomenys lentelėje
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| T 23 Rugs | 0 |
| K 24 Rugs | 0 |
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa | 0 |
| T 14 Spa (prognozė) | 0 |
| K 15 Spa (prognozė) | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 0 |
| A 3 Lap (prognozė) | 0 |
Ką žmonės klausia apie Bartolomė Montanja
Kuris Bartolomė Montanja kūrinys yra dažniausiai lankomas?
- Pirmiausia yra Saint Justina of Padua, sulaukusi 700 apsilankymų, tai sudaro 47% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 8 darbų.
Kokia Bartolomė Montanja auditorija OriginalUniqueArt.com?
- 2.300 lankytojų per dvylika mėnesių: 800 lankytojų lankėsi meno kūrėjo puslapyje, 1.500 lankytojų – kūrinių puslapyje.
Kurių Bartolomė Montanja darbai atitinka lankytojų skonį?
- Darbai, apibūdinami kaip Ramybė (Nuotaika), sulaukia 70% apžiūrų, nors sudaro 17% katalogo.