Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Aurél Bernáth puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Aurél Bernáth: pagrindinės figūros
Dažniausiai žiūrimas kūrinys yra Road At The Lakeside: 300 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 30% viso Aurél Bernáth kūrinių peržiūrų. Tada Riviera ir The Charles Bridge In Prague. Iš viso 1.100 apsilankymų: 600 puslapio lankytojų, 500 darbų lankytojų. Lūkių mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 500). Išlieka vienas stilingas akcentas: Subalansuotas (Kontrastas) sulaukia 40% apžiūrų, nors sudaro tik 14% katalogo dalį.
Aurél Bernáth: dažniausiai žiūrimos 8 darbai
Ši reitingo sistema skaičiuoja lankytojus, o ne katalogo įvertinimus: tai 8 dažniausiai peržiūromų Aurél Bernáth darbų svetainėje OriginalUniqueArt.com per dvylika mėnesių.
-
1
Road At The Lakeside
300 lankytojų · 30,0%
-
2
Riviera
100 lankytojų · 10,0%
-
3
The Charles Bridge In Prague
100 lankytojų · 10,0%
-
4
Alice And Marili On The Balcony
100 lankytojų · 10,0%
-
5
Self-portrait In A Yellow Coat
100 lankytojų · 10,0%
-
6
The Port Of Genoa
100 lankytojų · 10,0%
-
7
Morning
100 lankytojų · 10,0%
-
8
Cathedrals And Houses
100 lankytojų · 10,0%
Kaip kas mėnesį pasikeičia Aurél Bernáth auditorija?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti skaičius
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 100 | 400 |
| Rugp 2026 | 100 | 0 |
| Rugs 2026 | 0 | 0 |
| Spa 2026 | 400 | 100 |
Kaip Aurél Bernáth darbai buvo sekami per metus?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką renkasi auditorija tarp Aurél Bernáth kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti skaičius
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 13,6% | 10,0% |
| Švelnus šešėlis | 36,4% | 50,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 27,3% | 20,0% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 13,6% | 10,0% |
| Šviesus | 9,1% | 10,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 31,8% | 10,0% |
| Subtili spalva | 31,8% | 40,0% |
| Subtilus ir subalansuotas | 22,7% | 20,0% |
| Ryški spalvų išraiška | 13,6% | 30,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsūs tonai | 36,4% | 50,0% |
| Neutralios spalvos | 45,5% | 33,3% |
| Žemiški tonai | 18,2% | 16,7% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 40,9% | 10,0% |
| Subalansuota | 36,4% | 50,0% |
| Vividūs | 22,7% | 40,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 4,5% | 0,0% |
| Švelnus | 18,2% | 20,0% |
| Subalansuotas | 13,6% | 40,0% |
| Ryški | 13,6% | 0,0% |
| Pareiškimas | 50,0% | 40,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 31,8% | 30,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 22,7% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 9,1% | 30,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 22,7% | 30,0% |
| Suvarta paletė | 13,6% | 10,0% |
Kaip rodėme Aurél Bernáth dažniausiai žiūrimiausi darbai per metus?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti skaičius
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Port Of Genoa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Peasant Family | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Counts And Castles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Villages | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Falling And Crying | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cathedrals And Houses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Walchensee | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pike On A Tray | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis dominuoja Aurél Bernáth auditorija?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Rodyti skaičius
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Olandų | 400 | 100,0% |
Kokia yra kasdienė Aurél Bernáth lankytojų sūkaitė ir prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti skaičius
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 200 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 100 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap | 0 |
| K 5 Lap | 0 |
| P 6 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 100 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 100 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 100 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 100 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 100 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
| T 25 Lap (prognozė) | 0 |
| K 26 Lap (prognozė) | 0 |
Aurél Bernáth: trumpi atsakymai
Kuri Aurél Bernáth kūlinys yra dažniausiai žiūrimas?
- Road At The Lakeside: 300 lankytojų, tai sudaro 30% viso Aurél Bernáth lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 8 vietos.
Kiek lankytojų lankosi Aurél Bernáth?
- 1.100 per dvylika mėnesių (600 lankytojų meno autoriaus puslapyje, 500 – darbų puslapyje).
Ar auditorija teikia pirmenybę Aurél Bernáth kūrybos darbams?
- Taip, Subalansuotas (Kontrastas): 40% lankytų lankytų katalogo 14% dalies.