Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Arnolfo Di Cambio puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Arnolfo Di Cambio: pagrindinės figūros
Dažniausiai žiūrimas kūrinys yra Tabernacle: 200 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 15% viso Arnolfo Di Cambio kūrinių peržiūrų. Tada Tomb of Boniface VIII (detail) ir Presepio (detail) (21). Iš viso 1.700 apsilankymų: 500 puslapio lankytojų, 1.200 darbų lankytojų. Auditorija mažeja: Rugs 2026 lankytojų buvo 100% mažiau nei Rugp 2026. Lūkių mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 1.400). Išlieka vienas stilingas akcentas: Elegantiška (Nuotaika) sulaukia 60% apžiūrų, nors sudaro tik 29% katalogo dalį.
Arnolfo Di Cambio: dažniausiai žiūrimos 10 darbai
Ši reitingo sistema skaičiuoja lankytojus, o ne katalogo įvertinimus: tai 10 dažniausiai peržiūromų Arnolfo Di Cambio darbų svetainėje OriginalUniqueArt.com per dvylika mėnesių.
-
1
Tabernacle, 1293
200 lankytojų · 15,4%
-
2
Tomb of Boniface VIII (detail), 1294
100 lankytojų · 7,7%
-
3
Presepio (detail) (21)
100 lankytojų · 7,7%
-
4
Tomb of Boniface VIII (fragments), 1294
100 lankytojų · 7,7%
-
5
Tomb of Cardinal de Braye (detail) (11)
100 lankytojų · 7,7%
-
6
Tabernacle (detail) (21), 1293
100 lankytojų · 7,7%
-
7
Ciborium (detail), 1283
100 lankytojų · 7,7%
-
8
Arca di San Domenico (detail), 1264
100 lankytojų · 7,7%
-
9
Pope Boniface VIII Blessing, 1300
100 lankytojų · 7,7%
-
10
St Reparata, 1310
100 lankytojų · 7,7%
Kaip kas mėnesį pasikeičia Arnolfo Di Cambio auditorija?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti skaičius
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 200 | 0 |
| Lie 2026 | 300 | 1.100 |
| Rugp 2026 | 0 | 100 |
| Rugs 2026 | 0 | 0 |
Kaip Arnolfo Di Cambio darbai buvo sekami per metus?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką renkasi auditorija tarp Arnolfo Di Cambio kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti skaičius
| Nuotaika | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 57,1% | 40,0% |
| Elegantiška | 28,6% | 60,0% |
| Ramybė | 14,3% | 0,0% |
| Emocinis tonas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminantis | 42,9% | 40,0% |
| Refleksyvus | 28,6% | 60,0% |
| Dvasinis | 14,3% | 0,0% |
| Raminantis | 14,3% | 0,0% |
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 6,0% | 7,7% |
| Švelnus šešėlis | 20,0% | 30,8% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 34,0% | 15,4% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 36,0% | 38,5% |
| Šviesus | 4,0% | 7,7% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 92,0% | 84,6% |
| Subtili spalva | 4,0% | 7,7% |
| Subtilus ir subalansuotas | 4,0% | 7,7% |
| Ryški spalvų išraiška | 0,0% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 92,0% | 84,6% |
| Subalansuota | 8,0% | 15,4% |
| Vividūs | 0,0% | 0,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 0,0% | 0,0% |
| Švelnus | 0,0% | 0,0% |
| Subalansuotas | 2,0% | 7,7% |
| Ryški | 12,0% | 15,4% |
| Pareiškimas | 86,0% | 76,9% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 2,0% | 7,7% |
| Švelniai suderinta paletė | 4,0% | 7,7% |
| Subalansuota harmonija | 2,0% | 15,4% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 14,0% | 23,1% |
| Suvarta paletė | 78,0% | 46,2% |
Kaip rodėme Arnolfo Di Cambio dažniausiai žiūrimiausi darbai per metus?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti skaičius
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tomb of Boniface VIII (frag… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ciborium | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dormition of the Virgin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ciborium | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Reparata | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| View of the Palazzo Vecchio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tabernacle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tomb of Boniface VIII | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis dominuoja Arnolfo Di Cambio auditorija?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kokia yra kasdienė Arnolfo Di Cambio lankytojų sūkaitė ir prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti skaičius
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| A 22 Rugs | 0 |
| T 23 Rugs | 0 |
| K 24 Rugs | 0 |
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 100 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa (prognozė) | 100 |
| T 14 Spa (prognozė) | 0 |
| K 15 Spa (prognozė) | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 200 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 200 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 0 |
Arnolfo Di Cambio: trumpi atsakymai
Kuri Arnolfo Di Cambio kūlinys yra dažniausiai žiūrimas?
- Tabernacle: 200 lankytojų, tai sudaro 15% viso Arnolfo Di Cambio lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.
Kiek lankytojų lankosi Arnolfo Di Cambio?
- 1.700 per dvylika mėnesių (500 lankytojų meno autoriaus puslapyje, 1.200 – darbų puslapyje).
Ar auditorija teikia pirmenybę Arnolfo Di Cambio kūrybos darbams?
- Taip, Elegantiška (Nuotaika): 60% lankytų lankytų katalogo 29% dalies.