Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Antonio Muñoz Degrain puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Antonio Muñoz Degrain: auditorija viename žvilksniu
El Safo yra stebėtinasis kūrinys: per dvylika mėnesių jis sulaukė 1.400 apsilankymų, užėmindamas 25% visų Antonio Muñoz Degrain peržiūrų svetainėje OriginalUniqueArt.com. tęsia Granada ir Rinconete y Cortadillo Antonio Muñoz Degrain sulaukė 7.000 apsilankymų: 1.800 artisto puslapio ir 5.200 individualių darbų puslapių. Kiekvieną mėnesį – daugiau dėmesio: lankytojų skaičius išliko 250%, padidėjus nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Laukiamiausias mėnuo buvo Lie 2026, aplankytų kartų – 5.100. Auditorija žiūri kompiuteriai (76%) ir telefonai (24%) įrenginiuose. Auditorija skaito Švelnus (Kontrastas): 40% apžiūrų, užtenkant 16% meno kūrinių iš viso autoriaus katalogo.
Daugiausia dėmesio sulaukia 10 darbų autoriaus Antonio Muñoz Degrain
Peržiūros pagal realius OriginalUniqueArt.com lankytojų skaičius per pastarąjį dvyliką mėnesių: 10 dažniausiai atidarytų Antonio Muñoz Degrain darbų, pradedant nuo pirmos vietos.
-
1
El Safo
1.400 lankytojų · 24,6%
-
2
Granada
300 lankytojų · 5,3%
-
3
Rinconete y Cortadillo
300 lankytojų · 5,3%
-
4
Pitonisa. Estudio
200 lankytojų · 3,5%
-
5
Fuente de la Sultana
200 lankytojų · 3,5%
-
6
Mujer Sentada
200 lankytojų · 3,5%
-
7
Escena en Cuba
200 lankytojų · 3,5%
-
8
Un peregrino
200 lankytojų · 3,5%
-
9
Magdalena contemplando a Jesús
200 lankytojų · 3,5%
-
10
Jerusalén (olivos y lirios)
100 lankytojų · 1,8%
Kiek žmonių žiūri Antonio Muñoz Degrain kiekvieną mėnesį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 100 |
| Lie 2026 | 1.000 | 4.100 |
| Rugp 2026 | 100 | 300 |
| Rugs 2026 | 700 | 700 |
Kiek dažnai žiūrimos Antonio Muñoz Degrain darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokia kūryba domina Antonio Muñoz Degrain žiūrovus?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Peržiūrėti skaičius
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 34,0% | 43,9% |
| Švelnus šešėlis | 40,0% | 45,6% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 20,0% | 10,5% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 6,0% | 0,0% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 8,0% | 28,1% |
| Subtili spalva | 26,0% | 15,8% |
| Subtilus ir subalansuotas | 40,0% | 40,4% |
| Ryški spalvų išraiška | 26,0% | 15,8% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 57,9% | 64,1% |
| Tamsūs tonai | 36,8% | 35,9% |
| Gamta | 2,6% | 0,0% |
| Neutralios spalvos | 2,6% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 18,0% | 33,3% |
| Subalansuota | 60,0% | 56,1% |
| Vividūs | 22,0% | 10,5% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 10,0% | 5,3% |
| Švelnus | 16,0% | 40,4% |
| Subalansuotas | 16,0% | 10,5% |
| Ryški | 26,0% | 17,5% |
| Pareiškimas | 32,0% | 26,3% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 14,0% | 33,3% |
| Švelniai suderinta paletė | 6,0% | 7,0% |
| Subalansuota harmonija | 12,0% | 5,3% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 36,0% | 29,8% |
| Suvarta paletė | 32,0% | 24,6% |
Kurios Antonio Muñoz Degrain darbai kas mėnesį sulaukia didžiausio dėmesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| El Safo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 800 | 200 | 300 |
| Pitonisa. Estudio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Desdémona | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Granada | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 |
| Dama adornando un altar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Puesto ya el pie en el estr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| El Descendimiento | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Fuente de la Sultana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Un peregrino | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| El Anacoreta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kokius įrenginius naudoja žmonės žiūrėdami Antonio Muñoz Degrain?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Peržiūrėti skaičius
| Įrenginys | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| kompiuteriai | 5.300 | 75,7% |
| telefonai | 1.700 | 24,3% |
Kuriomis kalbomis žmonės stebi Antonio Muñoz Degrain?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Peržiūrėti skaičius
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Anglų | 200 | 33,3% |
| Prancūzų | 200 | 33,3% |
| Ispanų | 100 | 16,7% |
| Korėjiečių | 100 | 16,7% |
Kiek žmonių kasdien žiūri Antonio Muñoz Degrain ir kokios lukištai?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Peržiūrėti skaičius
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| Pr 21 Rugs | 0 |
| A 22 Rugs | 500 |
| T 23 Rugs | 0 |
| K 24 Rugs | 0 |
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 100 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 100 |
| A 29 Rugs | 300 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 100 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa (prognozė) | 0 |
| A 13 Spa (prognozė) | 0 |
| T 14 Spa (prognozė) | 0 |
| K 15 Spa (prognozė) | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
Dalykas apie Antonio Muñoz Degrain
Kurios Antonio Muñoz Degrain darbai sulaukia didžiausio dėmesio?
- El Safo, sulaukęs 1.400 apsilankymų (25% visų Antonio Muñoz Degrain peržiūrų). Viršuje esančioje reitingo sąraše yra 10 darbų.
Kiek žmonių žiūri Antonio Muñoz Degrain platformoje OriginalUniqueArt.com?
- 7.000 apsilankymų per dvylika mėnesių: 1.800 lankytojų lankėsi meno autoriaus puslapyje, o 5.200 – individualių darbuose.
Kokiais įrenginiais žmonės žiūri Antonio Muñoz Degrain?
- Žmonės žiūri Antonio Muñoz Degrain per kompiuteriai (76%) ir telefonai (24%); kompiuteriai sudaro 76% lankytojų dalį.
Kurių Antonio Muñoz Degrain kūrinių žmonės renkasi labiausiai?
- Švelnus (Kontrastas): 40% lankytojų, kol katalogo dalis yra 16%.