Annibale Carracci Auditorija ir pagrindiniai darbai

1560 – 1609

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Annibale Carracci puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Annibale Carracci: pagrindinės figūros

Dažniausiai žiūrimas kūrinys yra Herkulės pasirinkimas: 3.100 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 12% viso Annibale Carracci kūrinių peržiūrų. Tada The Galleria Farnese ir Ežero krajobūdis. Iš viso 26.000 apsilankymų: 3.500 puslapio lankytojų, 22.500 darbų lankytojų. Auditorija auga: Rugs 2026 lankytojų buvo 50% daugiau nei Rugp 2026. Lūkių mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 19.300). Auditorijos pasiskirstymas pagal įrenginius: kompiuteriai (88%),telefonai (10%) ir planšetės (2%). Išlieka vienas stilingas akcentas: Subtili spalva (Spalvų nasyginimas) sulaukia 60% apžiūrų, nors sudaro tik 36% katalogo dalį.

Annibale Carracci: dažniausiai žiūrimos 10 darbai

Ši reitingo sistema skaičiuoja lankytojus, o ne katalogo įvertinimus: tai 10 dažniausiai peržiūromų Annibale Carracci darbų svetainėje OriginalUniqueArt.com per dvylika mėnesių.

  1. Herkulės pasirinkimas 1 Herkulės pasirinkimas, 1596 3.100 lankytojų · 11,7%
  2. The Galleria Farnese 2 The Galleria Farnese, 1597 1.000 lankytojų · 3,8%
  3. Ežero krajobūdis 3 Ežero krajobūdis, 1589 800 lankytojų · 3,0%
  4. Venus with a Satyr and Cupids 4 Venus with a Satyr and Cupids, 1588 700 lankytojų · 2,6%
  5. Hercules at the Crossroads 5 Hercules at the Crossroads, 1596 700 lankytojų · 2,6%
  6. Triumph of Bacchus and Ariadne 6 Triumph of Bacchus and Ariadne, 1597 700 lankytojų · 2,6%
  7. The Cyclops Polyphemus 7 The Cyclops Polyphemus, 1595 700 lankytojų · 2,6%
  8. Two Children Teasing a Cat 8 Two Children Teasing a Cat, 1588 600 lankytojų · 2,3%
  9. The Temptation of St Anthony Abbot 9 The Temptation of St Anthony Abbot, 1597 600 lankytojų · 2,3%
  10. The Holy Family with the Infant Saint John the Baptist 10 The Holy Family with the Infant Saint John the Baptist 600 lankytojų · 2,3%

Kaip kas mėnesį pasikeičia Annibale Carracci auditorija?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Rodyti skaičius
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 202601.700
Lie 20261.90017.400
Rugp 20264001.600
Rugs 20261.2001.800

Kaip Annibale Carracci darbai buvo sekami per metus?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kaip rodėme Annibale Carracci dažniausiai žiūrimiausi darbai per metus?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Rodyti skaičius
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
The beaneater Sun000000000000
The Choice of Heracles00000000010000
Herkulės pasirinkimas000000004002.100200100
Ežero krajobūdis000000000500200100
Mocking of Christ0000000004000100
Pieta0000000001000300
The Galleria Farnese00000000030000
Venus, Adonis, and Cupid0000000001000100
Assumption of Mary000000000000
Venus with Two Frolicking C…000000000000

Telefonai, tabletai ar kompiuteriai: kur žiūrėjo Annibale Carracci?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Rodyti skaičius
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai22.90088,1%
telefonai2.70010,4%
planšetės4001,5%

Kuriomis kalbomis dominuoja Annibale Carracci auditorija?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Rodyti skaičius
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų50031,2%
Vokiečių20012,5%
Kroatų20012,5%
Ispanų1006,2%
Prancūzų1006,2%
Japonų1006,2%
Olandų1006,2%
Protugalų1006,2%
Rusų1006,2%
Ukrainiečių1006,2%

Kokia yra kasdienė Annibale Carracci lankytojų sūkaitė ir prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Rodyti skaičius
DienaPeržiūros
A 6 Spa300
T 7 Spa300
K 8 Spa600
P 9 Spa0
Š 10 Spa100
S 11 Spa300
Pr 12 Spa400
A 13 Spa500
T 14 Spa400
K 15 Spa500
P 16 Spa400
Š 17 Spa200
S 18 Spa700
Pr 19 Spa500
A 20 Spa2.300
T 21 Spa1.000
K 22 Spa300
P 23 Spa300
Š 24 Spa700
S 25 Spa1.600
Pr 26 Spa1.000
A 27 Spa (prognozė)2.400
T 28 Spa (prognozė)1.300
K 29 Spa (prognozė)1.100
P 30 Spa (prognozė)500
Š 31 Spa (prognozė)800
S 1 Lap (prognozė)2.000
Pr 2 Lap (prognozė)1.400
A 3 Lap (prognozė)2.800
T 4 Lap (prognozė)1.500
K 5 Lap (prognozė)1.300
P 6 Lap (prognozė)600
Š 7 Lap (prognozė)900
S 8 Lap (prognozė)2.400
Pr 9 Lap (prognozė)1.700
A 10 Lap (prognozė)3.200
T 11 Lap (prognozė)1.800
K 12 Lap (prognozė)1.500
P 13 Lap (prognozė)700
Š 14 Lap (prognozė)1.000
S 15 Lap (prognozė)2.700
Pr 16 Lap (prognozė)2.000

Annibale Carracci: trumpi atsakymai

Kuri Annibale Carracci kūlinys yra dažniausiai žiūrimas?

Herkulės pasirinkimas: 3.100 lankytojų, tai sudaro 12% viso Annibale Carracci lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.

Kiek lankytojų lankosi Annibale Carracci?

26.000 per dvylika mėnesių (3.500 lankytojų meno autoriaus puslapyje, 22.500 – darbų puslapyje).

Ar žmonės žiūri Annibale Carracci telefonu ar kompiuteriu?

Abiejuose: kompiuteriai (88%),telefonai (10%) ir planšetės (2%); lyderauja kompiuteriai su 88% dalimi.

Ar auditorija teikia pirmenybę Annibale Carracci kūrybos darbams?

Taip, Subtili spalva (Spalvų nasyginimas): 60% lankytų lankytų katalogo 36% dalies.