Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Anish Kapoor puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Anish Kapoor: lankytojų skaičius per metus
Mother as Mountain yra dažniausiai žiūrimas darbas: 800 apsilankymų per metus, tai sudaro 53% viso dėmesio, skirto Anish Kapoor. Toliausiai yra As if to Celebrate, I Discovered a Mountain Blooming with Red Flowers ir Tall Tree & The Eye. Dailininko puslapį lankė 0 kartų, o darbus – 400: iš viso lankytų 400. Susidomėjimas išaugo 200% nuo Rugs 2026 iki Spa 2026. Spa 2026 buvo mostsusiusia mėnuo, aplankyta 300 kartų. Jiems labiausiai patinka Subalansuota (Spalvų intensyvumas): 67% lankytojų lankė, nors tai sudaro 25% katalogo dalį.
5 dažniausiai žiūrimia Anish Kapoor darbai
Kiekviena pozicija atitinka lankytojų skaičių, gautą OriginalUniqueArt.com per pastaruosius dvylika mėnesių; 1 pozicija yra dažniausiai lankoma Anish Kapoor kūrinys.
Kada žmonės lanko Anish Kapoor puslapį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Duomenys lentelėje
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 0 | 0 |
| Rugp 2026 | 0 | 0 |
| Rugs 2026 | 0 | 100 |
| Spa 2026 | 0 | 300 |
Kada vykdoma Anish Kapoor darbių apžvalga?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką lankytojai renka iš Anish Kapoor kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Duomenys lentelėje
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 0,0% | 0,0% |
| Švelnus šešėlis | 0,0% | 0,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 12,5% | 13,3% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 87,5% | 86,7% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 37,5% | 6,7% |
| Subtili spalva | 12,5% | 13,3% |
| Subtilus ir subalansuotas | 12,5% | 53,3% |
| Ryški spalvų išraiška | 25,0% | 20,0% |
| Ryški spalva | 12,5% | 6,7% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 62,5% | 73,3% |
| Žemiški tonai | 25,0% | 20,0% |
| Spalvingi | 12,5% | 6,7% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 37,5% | 6,7% |
| Subalansuota | 25,0% | 66,7% |
| Vividūs | 37,5% | 26,7% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 12,5% | 6,7% |
| Švelnus | 0,0% | 0,0% |
| Subalansuotas | 12,5% | 20,0% |
| Ryški | 12,5% | 0,0% |
| Pareiškimas | 62,5% | 73,3% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 0,0% | 0,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 25,0% | 13,3% |
| Subalansuota harmonija | 0,0% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 50,0% | 73,3% |
| Suvarta paletė | 25,0% | 13,3% |
Kurių Anish Kapoor darbų per mėnesį žiūrėta daugiausia?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Duomenys lentelėje
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tall Tree & The Eye | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| As if to Celebrate, I Disco… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Six Secret Places | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mother as Mountain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ishi’s Light | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Widow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis domiuisi Anish Kapoor?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Duomenys lentelėje
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Ispanų | 100 | 100,0% |
Kiek per dieną lankytojų turi Anish Kapoor ir kas toliau?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Duomenys lentelėje
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa | 200 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 100 |
| S 25 Spa | 100 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 300 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap | 0 |
| K 5 Lap | 100 |
| P 6 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
| T 25 Lap (prognozė) | 0 |
| K 26 Lap (prognozė) | 0 |
Ką žmonės klausia apie Anish Kapoor
Kuris Anish Kapoor kūrinys yra dažniausiai lankomas?
- Pirmiausia yra Mother as Mountain, sulaukusi 800 apsilankymų, tai sudaro 53% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 5 darbų.
Kokia Anish Kapoor auditorija OriginalUniqueArt.com?
- 400 lankytojų per dvylika mėnesių: 0 lankytojų lankėsi meno kūrėjo puslapyje, 400 lankytojų – kūrinių puslapyje.
Kurių Anish Kapoor darbai atitinka lankytojų skonį?
- Darbai, apibūdinami kaip Subalansuota (Spalvų intensyvumas), sulaukia 67% apžiūrų, nors sudaro 25% katalogo.