Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi André Dunoyer De Segonzac puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
André Dunoyer De Segonzac: lankytojų skaičius per metus
La Bouteille de vin yra dažniausiai žiūrimas darbas: 200 apsilankymų per metus, tai sudaro 25% viso dėmesio, skirto André Dunoyer De Segonzac. Toliausiai yra The Farm on the Estate (La Ferme dans la terre) ir Panier et ombrelle en Provence. Dailininko puslapį lankė 100 kartų, o darbus – 700: iš viso lankytų 800. Lūstis sumaigo 100% nuo Rugs 2026 iki Spa 2026. Lie 2026 buvo mostsusiusia mėnuo, aplankyta 700 kartų. Jiems labiausiai patinka Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas): 100% lankytojų lankė, nors tai sudaro 63% katalogo dalį.
7 dažniausiai žiūrimia André Dunoyer De Segonzac darbai
Kiekviena pozicija atitinka lankytojų skaičių, gautą OriginalUniqueArt.com per pastaruosius dvylika mėnesių; 1 pozicija yra dažniausiai lankoma André Dunoyer De Segonzac kūrinys.
-
1
La Bouteille de vin, 1955
200 lankytojų · 25,0%
-
2
The Farm on the Estate (La Ferme dans la terre), 1923
100 lankytojų · 12,5%
-
3
Panier et ombrelle en Provence
100 lankytojų · 12,5%
-
4
Still Life with Two Glasses of Wine, 1959
100 lankytojų · 12,5%
-
5
Nude with a Newspaper (Nu au journal), 1921
100 lankytojų · 12,5%
-
6
Nature morte aux fleurs et citrons
100 lankytojų · 12,5%
-
7
Model Dressing, 1912
100 lankytojų · 12,5%
Kada žmonės lanko André Dunoyer De Segonzac puslapį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Duomenys lentelėje
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 100 | 600 |
| Rugp 2026 | 0 | 0 |
| Rugs 2026 | 0 | 100 |
| Spa 2026 | 0 | 0 |
Kada vykdoma André Dunoyer De Segonzac darbių apžvalga?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką lankytojai renka iš André Dunoyer De Segonzac kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Duomenys lentelėje
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 26,3% | 0,0% |
| Švelnus šešėlis | 5,3% | 0,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 63,2% | 100,0% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 5,3% | 0,0% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 47,4% | 37,5% |
| Subtili spalva | 26,3% | 37,5% |
| Subtilus ir subalansuotas | 15,8% | 12,5% |
| Ryški spalvų išraiška | 10,5% | 12,5% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 57,1% | 40,0% |
| Neutralios spalvos | 21,4% | 40,0% |
| Tamsūs tonai | 14,3% | 20,0% |
| Monochrominis | 7,1% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 36,8% | 25,0% |
| Subalansuota | 52,6% | 62,5% |
| Vividūs | 10,5% | 12,5% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 10,5% | 0,0% |
| Švelnus | 26,3% | 0,0% |
| Subalansuotas | 10,5% | 12,5% |
| Ryški | 26,3% | 37,5% |
| Pareiškimas | 26,3% | 50,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 10,5% | 37,5% |
| Švelniai suderinta paletė | 10,5% | 12,5% |
| Subalansuota harmonija | 26,3% | 37,5% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 42,1% | 12,5% |
| Suvarta paletė | 10,5% | 0,0% |
Kurių André Dunoyer De Segonzac darbų per mėnesį žiūrėta daugiausia?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Duomenys lentelėje
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Bouteille de vin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Model Dressing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Young Girl in a Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with a Piece of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pasturage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paysage aux toits rouges | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still-life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nude with a Newspaper (Nu a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with a Cabbage (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Church at Villiers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis domiuisi André Dunoyer De Segonzac?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kiek per dieną lankytojų turi André Dunoyer De Segonzac ir kas toliau?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Duomenys lentelėje
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| T 14 Spa | 0 |
| K 15 Spa | 0 |
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap (prognozė) | 0 |
| K 5 Lap (prognozė) | 0 |
| P 6 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
Ką žmonės klausia apie André Dunoyer De Segonzac
Kuris André Dunoyer De Segonzac kūrinys yra dažniausiai lankomas?
- Pirmiausia yra La Bouteille de vin, sulaukusi 200 apsilankymų, tai sudaro 25% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 7 darbų.
Kokia André Dunoyer De Segonzac auditorija OriginalUniqueArt.com?
- 800 lankytojų per dvylika mėnesių: 100 lankytojų lankėsi meno kūrėjo puslapyje, 700 lankytojų – kūrinių puslapyje.
Kurių André Dunoyer De Segonzac darbai atitinka lankytojų skonį?
- Darbai, apibūdinami kaip Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas), sulaukia 100% apžiūrų, nors sudaro 63% katalogo.