Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Alfredas Istas puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Alfredas Istas: lankytojų skaičius per metus
The Top of the Wolds yra dažniausiai žiūrimas darbas: 800 apsilankymų per metus, tai sudaro 17% viso dėmesio, skirto Alfredas Istas. Toliausiai yra A Gleam before the Storm ir Autumn in Gloucestershire. Dailininko puslapį lankė 700 kartų, o darbus – 3.400: iš viso lankytų 4.100. Susidomėjimas išaugo 60% nuo Rugs 2026 iki Spa 2026. Lie 2026 buvo mostsusiusia mėnuo, aplankyta 2.500 kartų. Lankytojai žiūri kompiuteriai (76%) ir telefonai (24%) įrenginiuose. Jiems labiausiai patinka Subtilus ir subalansuotas (Spalvų nasyginimas): 48% lankytojų lankė, nors tai sudaro 20% katalogo dalį.
10 dažniausiai žiūrimia Alfredas Istas darbai
Kiekviena pozicija atitinka lankytojų skaičių, gautą OriginalUniqueArt.com per pastaruosius dvylika mėnesių; 1 pozicija yra dažniausiai lankoma Alfredas Istas kūrinys.
-
1
The Top of the Wolds
800 lankytojų · 17,4%
-
2
A Gleam before the Storm, 1900
500 lankytojų · 10,9%
-
3
Autumn in Gloucestershire
300 lankytojų · 6,5%
-
4
View from the Bungalow, Rivington, 1911
300 lankytojų · 6,5%
-
5
Golden Autumn, 1904
300 lankytojų · 6,5%
-
6
Faith
300 lankytojų · 6,5%
-
7
Autumn in the Valley of the Seine
200 lankytojų · 4,3%
-
8
On the Cole, Yardley Woods
200 lankytojų · 4,3%
-
9
Lakeside Landscape
200 lankytojų · 4,3%
-
10
Hayle from Lelant, Cornwall, 1892
200 lankytojų · 4,3%
Kada žmonės lanko Alfredas Istas puslapį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Duomenys lentelėje
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 100 |
| Lie 2026 | 200 | 2.300 |
| Rugp 2026 | 100 | 100 |
| Rugs 2026 | 100 | 400 |
| Spa 2026 | 300 | 500 |
Kada vykdoma Alfredas Istas darbių apžvalga?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką lankytojai renka iš Alfredas Istas kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Duomenys lentelėje
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 24,0% | 13,0% |
| Švelnus šešėlis | 18,0% | 30,4% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 46,0% | 23,9% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 12,0% | 32,6% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 28,0% | 6,5% |
| Subtili spalva | 30,0% | 34,8% |
| Subtilus ir subalansuotas | 20,0% | 47,8% |
| Ryški spalvų išraiška | 22,0% | 8,7% |
| Ryški spalva | 0,0% | 2,2% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 34,4% | 54,5% |
| Žemiški tonai | 31,2% | 33,3% |
| Tamsūs tonai | 34,4% | 12,1% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 30,0% | 6,5% |
| Subalansuota | 56,0% | 78,3% |
| Vividūs | 14,0% | 15,2% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 8,0% | 28,3% |
| Švelnus | 34,0% | 21,7% |
| Subalansuotas | 14,0% | 8,7% |
| Ryški | 18,0% | 6,5% |
| Pareiškimas | 26,0% | 34,8% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 8,0% | 6,5% |
| Švelniai suderinta paletė | 6,0% | 2,2% |
| Subalansuota harmonija | 10,0% | 15,2% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 32,0% | 30,4% |
| Suvarta paletė | 44,0% | 45,6% |
Kurių Alfredas Istas darbų per mėnesį žiūrėta daugiausia?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Duomenys lentelėje
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Top of the Wolds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| An Idyll of Spring | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Sleepy River Somme | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Mystic Pool | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autumn in Gloucestershire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 200 |
| The Golden Valley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Gleam before the Storm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 400 | 0 | 0 | 0 |
| Falls of Dochart, Killin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Japanese Children | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hayle from Lelant, Cornwall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriuo įrenginiais pasiskirsta Alfredas Istas auditorija?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Duomenys lentelėje
| Įrenginys | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| kompiuteriai | 3.100 | 75,6% |
| telefonai | 1.000 | 24,4% |
Kuriomis kalbomis domiuisi Alfredas Istas?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Duomenys lentelėje
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Anglų | 200 | 66,7% |
| Lenkų | 100 | 33,3% |
Kiek per dieną lankytojų turi Alfredas Istas ir kas toliau?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Duomenys lentelėje
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| K 15 Spa | 100 |
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 100 |
| Pr 19 Spa | 100 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 200 |
| Š 24 Spa | 300 |
| S 25 Spa | 100 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 100 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap | 0 |
| K 5 Lap (prognozė) | 0 |
| P 6 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
| T 25 Lap (prognozė) | 0 |
Ką žmonės klausia apie Alfredas Istas
Kuris Alfredas Istas kūrinys yra dažniausiai lankomas?
- Pirmiausia yra The Top of the Wolds, sulaukusi 800 apsilankymų, tai sudaro 17% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 10 darbų.
Kokia Alfredas Istas auditorija OriginalUniqueArt.com?
- 4.100 lankytojų per dvylika mėnesių: 700 lankytojų lankėsi meno kūrėjo puslapyje, 3.400 lankytojų – kūrinių puslapyje.
Kokiais įrenginiais naudojasi Alfredas Istas auditorija?
- Auditorija renkasi iš kompiuteriai (76%) ir telefonai (24%); kompiuteriai generuoja 76% apsilankymų.
Kurių Alfredas Istas darbai atitinka lankytojų skonį?
- Darbai, apibūdinami kaip Subtilus ir subalansuotas (Spalvų nasyginimas), sulaukia 48% apžiūrų, nors sudaro 20% katalogo.