Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Adriaen Van Utrecht puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Adriaen Van Utrecht: pagrindinės figūros
Dažniausiai žiūrimas kūrinys yra The Pantry: 400 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 21% viso Adriaen Van Utrecht kūrinių peržiūrų. Tada Still Life with Lovers ir Still-Life with Grapes. Iš viso 3.300 apsilankymų: 1.800 puslapio lankytojų, 1.500 darbų lankytojų. Auditorija auga: Rugs 2026 lankytojų buvo 267% daugiau nei Rugp 2026. Lūkių mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 1.800). Auditorijos pasiskirstymas pagal įrenginius: kompiuteriai (88%),telefonai (9%) ir planšetės (3%). Išlieka vienas stilingas akcentas: Nostalgiška (Emocinis tonas) sulaukia 33% apžiūrų, nors sudaro tik 17% katalogo dalį.
Adriaen Van Utrecht: dažniausiai žiūrimos 8 darbai
Ši reitingo sistema skaičiuoja lankytojus, o ne katalogo įvertinimus: tai 8 dažniausiai peržiūromų Adriaen Van Utrecht darbų svetainėje OriginalUniqueArt.com per dvylika mėnesių.
-
1
The Pantry, 1642
400 lankytojų · 21,1%
-
2
Still Life with Lovers, 1631
400 lankytojų · 21,1%
-
3
Still-Life with Grapes, 1640
300 lankytojų · 15,8%
-
4
Old vegetable seller
200 lankytojų · 10,5%
-
5
OISEAUX DE BASSE COUR
200 lankytojų · 10,5%
-
6
Fishmonger's Stall
200 lankytojų · 10,5%
-
7
itas Still-Life with a Bouquet and a Skull
100 lankytojų · 5,3%
-
8
Basse cour
100 lankytojų · 5,3%
Kaip kas mėnesį pasikeičia Adriaen Van Utrecht auditorija?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti skaičius
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 100 | 0 |
| Lie 2026 | 600 | 1.200 |
| Rugp 2026 | 100 | 200 |
| Rugs 2026 | 1.000 | 100 |
Kaip Adriaen Van Utrecht darbai buvo sekami per metus?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką renkasi auditorija tarp Adriaen Van Utrecht kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti skaičius
| Emocinis tonas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminantis | 33,3% | 44,4% |
| Nostalgiška | 16,7% | 33,3% |
| Raminantis | 16,7% | 22,2% |
| Raminantis | 16,7% | 0,0% |
| Dramatiškas | 16,7% | 0,0% |
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 68,8% | 84,2% |
| Švelnus šešėlis | 31,2% | 15,8% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 0,0% | 0,0% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 0,0% | 0,0% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 37,5% | 36,8% |
| Subtili spalva | 43,8% | 47,4% |
| Subtilus ir subalansuotas | 12,5% | 15,8% |
| Ryški spalvų išraiška | 6,2% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 68,8% | 63,2% |
| Subalansuota | 25,0% | 36,8% |
| Vividūs | 6,2% | 0,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 6,2% | 0,0% |
| Švelnus | 25,0% | 5,3% |
| Subalansuotas | 12,5% | 21,1% |
| Ryški | 31,2% | 47,4% |
| Pareiškimas | 25,0% | 26,3% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 0,0% | 0,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 0,0% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 37,5% | 47,4% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 50,0% | 52,6% |
| Suvarta paletė | 12,5% | 0,0% |
Kaip rodėme Adriaen Van Utrecht dažniausiai žiūrimiausi darbai per metus?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti skaičius
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still-Life with Hare and Bi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still-Life with Grapes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| The Pantry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| OISEAUX DE BASSE COUR | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| NATURE MORTE FRUITS ET LEGU… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life of a Lobster, Ve… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Merchants game and vegetabl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Banquet still life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishmonger's Stall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Chicken run with peacock tu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefonai, tabletai ar kompiuteriai: kur žiūrėjo Adriaen Van Utrecht?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Rodyti skaičius
| Įrenginys | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| kompiuteriai | 2.900 | 87,9% |
| telefonai | 300 | 9,1% |
| planšetės | 100 | 3,0% |
Kuriomis kalbomis dominuoja Adriaen Van Utrecht auditorija?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Rodyti skaičius
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Anglų | 300 | 37,5% |
| Danų | 200 | 25,0% |
| Vokiečių | 200 | 25,0% |
| Italų | 100 | 12,5% |
Kokia yra kasdienė Adriaen Van Utrecht lankytojų sūkaitė ir prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti skaičius
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| K 24 Rugs | 0 |
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 100 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 100 |
| A 6 Spa | 200 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 300 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa | 0 |
| T 14 Spa | 0 |
| K 15 Spa (prognozė) | 200 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 100 |
| A 20 Spa (prognozė) | 100 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 300 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 100 |
| A 27 Spa (prognozė) | 200 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 400 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 100 |
| A 3 Lap (prognozė) | 200 |
| T 4 Lap (prognozė) | 0 |
Adriaen Van Utrecht: trumpi atsakymai
Kuri Adriaen Van Utrecht kūlinys yra dažniausiai žiūrimas?
- The Pantry: 400 lankytojų, tai sudaro 21% viso Adriaen Van Utrecht lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 8 vietos.
Kiek lankytojų lankosi Adriaen Van Utrecht?
- 3.300 per dvylika mėnesių (1.800 lankytojų meno autoriaus puslapyje, 1.500 – darbų puslapyje).
Ar žmonės žiūri Adriaen Van Utrecht telefonu ar kompiuteriu?
- Abiejuose: kompiuteriai (88%),telefonai (9%) ir planšetės (3%); lyderauja kompiuteriai su 88% dalimi.
Ar auditorija teikia pirmenybę Adriaen Van Utrecht kūrybos darbams?
- Taip, Nostalgiška (Emocinis tonas): 33% lankytų lankytų katalogo 17% dalies.