Bertha Wegmann — 3D virtualusis muziejus
Pasivaikščiokite virtualia galerija, kurioje iškabinę 30 Bertha Wegmann kūrybiniais darbais.
- Portrait of Jeanna Bauck – originalus kūrinys, kūrėjas Bertha Wegmann
- Hildegard Thorell, the Artist, Bertha Wegmann
- Portrait of Cecilie Trier, née Melchior – originalus kūrinys
- Woman in Black
- Modelstudie, Bertha Wegmann
- Madam Anna Seekamp, the Artist's Sister
- Bertha Wegmann: Woman sewing in an interior
- Selfportrait
- Spring Bouquet with Dog, Bertha Wegmann
- Blue Fan by a Green Pitcher with Flowering Apple Branch – originalus kūrinys
- Portrait of Jeanna Bauck – originalus kūrinys, kūrėjas Bertha Wegmann
- A seated young Woman resting her Head in her Hand – originalus kūrinys, kūrėjas Bertha Wegmann
- Portrait of the Swedish pianist Hanna Lucia Bauck – originalus kūrinys
- Bertha Wegmann: Still Life
- Augusta Dohlmann at her drawingtable – originalus kūrinys, kūrėjas Bertha Wegmann
- Lady with a Cat in her Lap, Bertha Wegmann
- Swedish Boarding House – originalus kūrinys, kūrėjas Bertha Wegmann
- The Painter Agathe Röstel – originalus kūrinys, kūrėjas Bertha Wegmann
- Bertha Wegmann: Woman with a Book
- Last greeting of autumn, Bertha Wegmann
- A young woman, Marie Triepcke sitting in a boat – originalus kūrinys, kūrėjas Bertha Wegmann
- Portrait Of A Young Girl – originalus kūrinys, kūrėjas Bertha Wegmann
- Maternity – originalus kūrinys, kūrėjas Bertha Wegmann
- Interior with Wegmann's Piano
- Visit in the Studio – originalus kūrinys, kūrėjas Bertha Wegmann
- Ivar Rosenberg – originalus kūrinys, kūrėjas Bertha Wegmann
- Bertha Wegmann: Summer landscape. Impressionist style.
- Young Mother With Her Child In The Garden, Bertha Wegmann
- Picking Flowers
- Summer Day at Taarbæk Strand – originalus kūrinys, kūrėjas Bertha Wegmann
Bertha Wegmann
3D virtualusis muziejus
⚠
Nepavyko įkelti muziejaus



