Balthasar Denner — 3D virtualusis muziejus
Pasivaikščiokite virtualia galerija, kurioje iškabinę 32 Balthasar Denner kūrybiniais darbais.
- Balthasar Denner: Old woman
- Portrait of an Old Man – originalus kūrinys, kūrėjas Balthasar Denner
- Portrait of an Old Woman
- Portrait of an old woman – originalus kūrinys, kūrėjas Balthasar Denner
- Portrait of Ester Winter – originalus kūrinys, kūrėjas Balthasar Denner
- Portrait of an elderly man
- Balthasar Denner kūrinys „Self-portrait“
- Old Man During a Meal – originalus kūrinys, kūrėjas Balthasar Denner
- Balthasar Denner: Portrait of an Old Man
- Balthasar Denner: The Artist's Wife Esther, née Winther
- The old woman with a wine bottle – originalus kūrinys
- Portrait of a Man, possibly a Self-portrait, Balthasar Denner
- The Artist's Daughter
- Alte Frau mit goldgelbem Kopftuch – originalus kūrinys, kūrėjas Balthasar Denner
- Alte Frau mit violettem Kopftuch, Balthasar Denner
- Self-portrait – originalus kūrinys, kūrėjas Balthasar Denner
- Portrait of an Elderly Gentleman – originalus kūrinys, kūrėjas Balthasar Denner
- Balthasar Denner: Saint Peter
- Balthasar Denner kūrinys „Portrait of a Man“
- The artist sitting at the table with his family. Self-portrait – originalus kūrinys, kūrėjas Balthasar Denner
- Balthasar Denner kūrinys „Bejahrte Frau mit weißer Haube“
- Portrait of a Young Man Wearing a White Cap
- The old man with an hourglass and a skull.
- Portrait of an old woman – originalus kūrinys, kūrėjas Balthasar Denner
- Portrait of an Old Lady – originalus kūrinys, kūrėjas Balthasar Denner
- Portrait of a man in yellow coat. – originalus kūrinys, kūrėjas Balthasar Denner
- Study Head
- Portrait of a man in green hat. – originalus kūrinys, kūrėjas Balthasar Denner
- The Artist's Parents-in-Law and some of their Children
- The Artist's Wife – originalus kūrinys, kūrėjas Balthasar Denner
- Balthasar Denner: The Artist's Family Making Music Together
- Bildnis eines jungen Mädchens in blauem Kleid – originalus kūrinys, kūrėjas Balthasar Denner
Balthasar Denner
3D virtualusis muziejus
⚠
Nepavyko įkelti muziejaus



