Popieriaus formatas

Studentų kūrybos vadovas

The large forest

Vardas ir pavardė Klasė Data

Maksas Ernstas, The large forest (1925). Reprodukcija skirta informacinėms tikslams; teisės priklauso teisėsобладаiciui. Pamatykite šį paveikslą judančios šviesos dėking žiūrėkite į šį paveikslą judančios šviesos dėking: piešinį, tikrąsias lakui po esančias spalvas, gryną pigmentą

Pagrindinė informacija

Autorius
Maksas Ernstas originaluniqueart.com/lt/artists/maksas-ernstas_lt/
Autoriaus datys
1891 – 1976
Spalvotas
1925
Mediumas
Collage Made by gluing existing materials — paper, cloth, photographs — onto a surface.
Judėjimas
Surrealist Expression Dream logic painted with waking precision: impossible things shown as if they were ordinary.
Laikotarpis
Modern
Artistic style
Dreamlike
Influences
Dada
Notable elements or techniques
Wood buildings, birds
Subject or theme
Landscape

Kontekste

The large forest — Maksas Ernstas

Kada tai buvo nupiesta?

  1. 1890
  2. 1900
  3. 1910
  4. 1920
  5. 1930
  6. 1940
  7. 1950
  8. 1960
  9. 1970

Viršuje esantis eilutė: metai. Žemiau esanti eilutė: kiek metų menininkui buvo kiekvieno laikotarpio pradžioje ir pabaigoje — 0 gimimo metu, 85 mirtės metu.

Paveikta, kai menininkas buvo 34 metų. Dėl gyvenimo metai: 85. 55 iš 149 šio kūrinio autoriui datuotų darbų mūsų kataloge buvo sukurti anksčiau.

Šviesoplėvis: Maksas Ernstas gyvenimas (1891–1976) ▲ šis kūrinys, 1925 kiekviena su data pavadinta paveikslėlio, dešimtmečiais

Pirmieji darbai: iki 1922 Pagrindiniai kūrybos metai: 1922–1941 Vėlesni darbai: nuo 1941

Šios trys juostos šio katalogo darbus, turinčius nurodytą datą, skirsto į pirmą ketvirtį, vidurinę dalį ir paskutinį ketvirtį. Jos nėra pilna kūrybos apimtis: retas kūrybos periodas gali atlikti sprundą istorijoje, o ne būti tiesiog tylos laikotarpiu. Tie patys metai, pradedami tuo pačiu kūrinio gyvenimu, kaip ir šiomeno

Palyginti su kitais kūriniais

Pasirinkite vieną viršuje esantį kūrinį: nurodykite du panašumų su šiuo kūriniu ir vieną skirtumą.

Daugiau šiam kūriniui priderančių darbų: originaluniqueart.com/lt/art/similar/max-ernst-the-large-forest-8XYK78-en/

Spalvų paletė

Matuota iš vaizdo

    Pagrindinė spalva

    Cobalt Violet #647e99

    Išsaugota paletė

    • #647E99
    • #2E323E
    • #D5DDBD
    • #42536A

    Šios spalvos visoje meno kūryjos paletėje Raskite kitus paveikslus pagal spalvą

    Pagrindinė spalva
    Cobalt Violet
    Intensyvumas
    Balanced Kiek spalvų yra prisigamintų ir kokios jos yra ryškios – nuo vienos nuolydžios spalvos iki daugybės ryškių tonų.
    Kontrastas
    Balanced Kiek spalvų skiriasi šviesos ir ryškumo dėkingai per visą paveikslą.
    Harmonija
    Strong Color Unity Kaip spalvos dera tarpusavyje – nuo kontrastuojančių iki visiškai suvienytų.
    Ryškumas
    Shadow Bendras vaizdo šviesumas ar tamsumas, nuo gilių šešėlių iki ryškių šviesos dėliojų.
    Sodrumas
    Subtle Color Spalvų gryrumas ir intensyvumas svyruoja nuo beveik pilkšų iki visiškai ryškių.

    Kur pasaulyje žiūrima į šį paveikslą?

    • po 1%
    • 1–3%
    • 3–8%
    • 8–20%
    • 20% ir daugiau
    Šio paveikslėlio lankytojų duomenys yra per mažai, kad būtų galima suformuoti žemėlapį, todėl čia pateikiamos visos Maksas Ernstas darbai per pastaruosius dvylika mėnesių — iš viso 52 šalių. Iš kur ši duomenys

    Dešimt pirmなusių šalių

    1. 1 Kinija 34,2%
    2. 2 Vokietija 14,7%
    3. 3 Jungtinės Amerikos Valstijos 6,5%
    4. 4 Lenkija 5,9%
    5. 5 Prancūzija 5,4%
    6. 6 Brazilija 3,1%
    7. 7 Peru 2,7%
    8. 8 Ispanija 2,3%
    9. 9 Rumunija 2,2%
    10. 10 Italija 1,7%
    11. · 42 kitų šalių 21,3%

    Žemėlapyje rasti tris tamsiausius šalis. Ar viena iš jų yra ta šalis, kurioje yra muziejus, saugantis šį paveikslą? Įrašykite vieną priežastį, kodėl žmonės iš toli galėtų jį aplankyti.

    Enkliausių žiūrėjų 20 kūriniai, kuriuos rinkosi Maksas Ernstas

    1. 1 Europa po Liūčių II, 1942 5,9%
    2. 2 Surrealism and Painting, 1942 4,9%
    3. 3 The Eye of Silence, 1943 4,7%
    4. 4 Elefantas Celebes, 1921 4,5%
    5. 5 The Angel of the home or the Triumph of Surrealism, 1937 3,8%
    6. 6 The Temptation of St. Anthony 3,2%
    7. 7 Explosión en una catedral 2,6%
    8. 8 Apie Tai Vyrai Nieko Nemanys, 1923 2,3%
    9. 9 The Entire City 2,1%
    10. 10 Napoleonas dykumose, 1941 1,2%
    11. 11 Nuoburtės aprangimas, 1940 1,2%
    12. 12 The Virgin Spanking the Christ Child before Three Witnesses 1,2%
    13. 13 At the first clear word, 1923 1,2%
    14. 14 Oedipus Rex, 1922 1,1%
    15. 15 Birds also Birds, Fish Snake and Scarecrow, 1921 1,1%
    16. 16 Les dieux obscurs (Tamsieji dievai) 1,0%
    17. 17 Visas miestas, 1936 0,9%
    18. 18 la foret petrifiee, 1929 0,9%
    19. 19 L'Ange du foyer ou Le Triomphe du surréalisme 0,8%
    20. 45 The large forest, 1925 šis paveikslas 0,4%

    Kartu šie darbai sudaro 45,0% visos dėmesės, skiriamės šio paveikslėlio kūrybai per pastaruosius dvylika mėnesių, dalis. Kataloge yra 541 šio kūrybinio veikėjo darbų, iš kurių 304 buvo apžiūrėti bent vieną kartą. Šis paveikslas užima 45 vietą tarp jų, sulaukdamas 0,4% tokio dėmesio. Tyla ta pati, mėnesį po mėnesio

    Juostos matuoja dėmesį, o ne kokybę. Pasirinkite viršuje esantį kūrinį ir šį: išvardykite vieną dalyką, kuris gali padaryti paveikslą garsų ne dėl to, kaip gerai jis tapytas.

    Apie šį kūrinį

    The large forest — Maksas Ernstas

    A Dreamscape of Wood and Moonlight

    In the hauntingly beautiful realm of Max Ernst’s 1925 masterpiece, "The Large Forest," the boundaries between reality and the subconscious dissolve into a breathtaking nocturnal vision. This evocative work presents an arresting juxtaposition of architectural structures—primarily buildings constructed from weathered wood—set against a backdrop dominated by a colossal, luminous moon. As your eyes wander through this surreal landscape, you encounter scattered figures inhabiting the scene, their presence adding a layer of enigmatic mystery to the composition. The painting is not merely a depiction of a forest; it is an invitation to navigate a psychological labyrinth where the organic and the constructed exist in a state of dreamlike tension.

    The technique employed by Ernst is as profound as the imagery itself. A pioneer of the Surrealist movement, Ernst utilized a meticulous approach that often blurred the lines between painting and collage. By layering disparate elements—textured surfaces, painted details, and fragments that suggest photographic origins—he creates an unsettling yet captivating visual experience. This method allows the viewer to feel the tactile nature of the wooden structures and the ethereal glow of the moonlight, making the piece a sensory journey. For the discerning collector or interior designer, this complexity offers a rich, multi-dimensional focal point that rewards prolonged contemplation.

    Symbolism and the Surrealist Soul

    To understand "The Large Forest" is to delve into the deep symbolism rooted in the era of its creation. Emerging from the political instability of the Weimar Republic, Ernst’s work mirrors the societal anxieties of a world in flux. The moon, a central protagonist in this composition, serves as a potent symbol of femininity, intuition, and the untamed power of dreams—elements central to the psychoanalytic theories of Sigmund Freud that fueled Surrealist thought. In stark contrast, the wooden buildings represent solidity and permanence, yet their placement within such an ephemeral landscape highlights the inherent vulnerability of civilization itself.

    Even the smallest details carry weight; the presence of numerous birds scattered throughout the scene acts as a symbol of freedom and aspiration, suggesting a desperate or perhaps beautiful escape from oppressive realities. This interplay between the heavy, grounded architecture and the light, soaring avian figures creates a rhythmic tension that keeps the viewer perpetually engaged. It is this very duality—the struggle between the known and the unknown—that gives the painting its enduring emotional impact.

    An Evocative Presence for Modern Interiors

    For those seeking to infuse a space with intellectual depth and emotional resonance, "The Large Forest" offers an unparalleled opportunity. The painting evokes a profound sense of disorientation and wonder, compelling viewers to confront unsettling imagery while simultaneously inviting them into a state of quiet reflection. It is a piece that lingers in the mind long after the initial viewing, prompting thoughts on the hidden landscapes within our own consciousness.

    Whether placed in a sophisticated gallery setting, a contemporary living room, or a curated study, a high-quality reproduction of this work serves as more than mere decoration. It acts as a portal to another dimension. The deep textures and the dramatic interplay of light and shadow provide a sophisticated aesthetic that complements both minimalist and maximalist decor, offering a timeless sense of mystery and a profound connection to the history of 20th-century avant-garde art.

    Virus ir muziejus

    Autorius

    Maksas Ernstas

    Gimė Briūlis, Vokietija

    Maksas Ernstas: Sapnų ir Inovacijų Virtuvė

    Maksas Ernstas, gimęs 1891 m. balandžio 2 d. Briūlyje, Vokietijoje, buvo neeilinis menininkas – tarsi sapnių architektas, kurio kūriniai vis dar kviečia pasitelkti į keistą ir nuostabią pasaulį. Jo kelionė nebuvo tiesiog tapybos mokyklų sekimas; tai buvo savarankiškas tyrimas, skatintas filosofiniais užmojais, psichologiniu susidomėjimu ir giliu nusivylimu visuomenės normomis. Tėvas, kurčnebylių mokytojas ir mėgstantis tapytojas, įskiepijo Maxui jautrumą pasauliui bei maištingą požiūrį į priimtą tvarką – dualizmas, kuris vėliau tapo jo meno esme.

    Studijos Bonos universitete, apimantys filosofiją, istoriją, literatūrą, psichologiją ir psichiatriją, nebuvo tik atitraukimas nuo dailės; tai buvo fundamentiniai elementai, giliai paveikę jo kūrybą. Ernstas nesistengė tiesiog išmokti kaip tapyti; jis ieškojo kodėl. Šis intelektualus smalsumas nuvedė jį į Pablos Pikaso, Vincento van Gogo ir Polio Gauguino darbų susitikimą Sonderbund parodoje Kologne 1912 m. – momentas, kuris amžinai pakeitė jo meninę kryptį. Modernizmo sėklos buvo pasėti.

    Dadaistinis Sukilimas ir Siurrealistinių Vizijų Gimimas

    Pirmasis pasaulinis karas tapo lūžečiu Ernsto gyvenime. Patirtys kare, tiek Rytų, tiek Vakarų fronte, paliko jį giliai sukrėstą, skatindamos skepticizmą dėl įprastos tvarkos ir norą naujų išraiškos formų. Šis nusivylimas rado deramą dirvą kylant Dadaistų judėjui, kuriam Ernstas prisijungė visapusiškai. Kartu su Hansu Arpu jis tapo pagrindiniu Kelno Dadaistų grupės veikėju, atsisakydamas tradicinių meno konvencijų ir priimdami absurdiškumą, atsitiktinumą bei neacionalumą.

    Tačiau Dada buvo tik tarpinis etapas. 1920-ųjų pradžioje Ernstas persikėlė į Paryžių ir prisijungė prie siurrealistų, vadovaujamų André Bretono. Tai pažymėjo perėjimo link sapnų pasaulio, nesąmonės ir neacionalumo tyrimo momentą. Įtakingi Sigmund Freudo psichianalitiniai teorijos paskatino Ernstą atskleisti žmogaus patirties paslėptas gylias erdves savo meno pagalba. Jis nenorėjo vaizduoti tikrovės taip, kaip ji atrodo, bet veikiau norėjo atskleisti pogrindines psichologines jėgas, kurios ją formuoja.

    Inovatyvios Technikos: Frotažas, Gratažas ir Koliažas

    Ernsto meninė inovacija neapsiribojo tik tema; jis buvo nepailstantis eksperimentuotojas su technika. Jis nesielgė tiesiog taikydamas esamus metodus – jis sukūrė naujus. Galbūt jo žinomiausias indėlis yra frotažas – proceso, kuriame pieštuku arba kreida braukiamas per tekstūruotus paviršius, kad susidarytų netikėti ir paveikūs vaizdai. Ši technika, gimusi iš nuobodulio momento stebint medžio faktūrą, leido Ernstui pasiekti nesąmonę ir sukurti formas, kurios priešinosi sąmoningam valdymui. Artimai susijęs buvo gratažas, kai dažai trinami per drobę, atskleidžiantis apatinius sluoksnius.

    Jis taip pat meistriškai naudojo koliažus – surinkdavo skirtingus elementus – paveikslėlius iš žurnalų, mokslinių iliustracijų, fotografijas – į surrealistines kompozicijas, kurios skambindavo tradicinėms reprezentacijos koncepcijoms. Šios technikos nebuvo tik stilistinis pasirinkimas; jos buvo integralios jo nesąmonės tyrimui ir norui sutrikdyti tradicinius meninius ribus. Jo paveikslai dažnai pasižymi besikartojančiu simboliniu vaizdinimu: paukščiai (ypač jo alter ego Loplop), nykūs kraštovaizdyčiai, neramus tarpusavyje derinimas ir visapusiškas paslapties pojūtis.

    Palikimas – Inovacijų ir Įtakos Testamentas

    Antrojo pasaulinio karo protrūkis privertė Ernstą palikti Europą, radęs prieglaudą Jungtinėse Amerikos Valstijose. Jis toliau tapė ir eksperimentavo su naujomis technikomis tremtyje, galiausiai grįždamas į Prancūziją po karo, kur ir liko aktyvus iki savo mirties 1976 m. balandžio 1 d. Paryžiuje. Jo įtaka paskesnėms menininkų kartoms yra neapsakoma.

    Maksas Ernstas įnešė reikšmingą indėlį į Dadaizmą ir Siurrealizmą. Jis išbandė meno normas, pasinėrė į nesąmonės gelmes ir sukūrė inovatyvias technikas, kurios iki šiol įkvepia menininkus. Jis nebuvo tik dailininkas; jis buvo tyrinėtojas, provokatorius ir vizionierius, kuris išplėtė meno ribas. Jo kūriniai tebėra galia vaizduotės, neacionalumo patrauklumo ir nuolatinio žmogaus psichikos sudėtingumų supratimo siekio liudijimas.

    Pagrindiniai darbai: The Entire City, Euclides, Of This Men Shall Know Nothing, Forest and Dove

    Įtaka: Pablas Pikaso, Vincentas van Gogas, Polius Gauginas, Sigmundas Freudas, Giorgas de Čirikas

    Judėjimai: Dadaizmas, Siurrealizmas

    Kur skaityti daugiau

    Raskite internete

    QR kodas, vedantis į The large forest atsisiuntimo puslapį

    originaluniqueart.com/lt/art/download/max-ernst-the-large-forest-8XYK78-en/

    Citavimo šio kūrinio duomenys

    MLA
    Ernstas, Maksas. The large forest. 1925, https://originaluniqueart.com/lt/art/max-ernst-the-large-forest-8XYK78-en/
    APA
    Ernstas, Maksas (1925). The large forest [Painting]. https://originaluniqueart.com/lt/art/max-ernst-the-large-forest-8XYK78-en/
    Chicago
    Maksas Ernstas. The large forest. 1925. https://originaluniqueart.com/lt/art/max-ernst-the-large-forest-8XYK78-en/
    Harvard
    Ernstas, Maksas (1925) The large forest. Available at: https://originaluniqueart.com/lt/art/max-ernst-the-large-forest-8XYK78-en/

    Atidžiai pastebėkite

    The large forest — Maksas Ernstas

    Atidžusiai pažvelkite

    Atsakykite savo žodžiais. Čia nėra neteisingų atsakymų – yra tik atsakymai, kuriuos galite paaiškinti.

    1. Kas pirmiausia patraukia jūsų dėmesį ir kodėl?
    2. Kokie spalvos ar formos sukuria nuotaiką — ir kokia tai nuotaika?
    3. Mūsų kataloge šis kūrinys priskirtas prie: moonscape, architecture, birds. Ar sutinkate? Ką pridėtumėte arba pašalintumėte?
    4. Prisiminkite Elefantas Celebes (1921), apie kurią buvo rašyta anksčiau šiame vadove. Įvardinkite dvi bendras detales su šiuo kūriniu ir vieną skirtumą.
    5. Surrealist Expression: Dream logic painted with waking precision: impossible things shown as if they were ordinary. Kur tai galima pastebėti šiame darbe?

    Jūsų atsakymas

    Parašykite trumpą pastraipę apie šį kūrinį. Naudokite šio vadovėjo ankstesnių dalių informaciją bei anksčiau pateiktus savo atsakymus.

    问答 (or more naturally for a website heading): Klausimai ir atsakymai

    Ar „The large forest“ galima peržiūrėti papildydami realybę?

    The large forest“ turi papildytoji realybės peržiūros funkciją: kūrinio AR peržiūra puslapyje jį galite pamatyti savo erdvėje naudodami suderinamą įrenginį.

    Kas yra „The large forest“ autorius ir kokia kūrinio data?

    The large forest“ autorius yra Maksas Ernstas, o kūrinys datuojamas 1925 m.

    Kokį Maksas Ernstas kūrybos etapą atspindi „The large forest“?

    The large forest“ atspindi Maksas Ernstas kūrybinį laikotarpį Mature Surreal.