Popieriaus formatas

Studentų kūrybos vadovas

Agnes Coussmaker

Vardas ir pavardė Klasė Data

Džonas Hopneris, Agnes Coussmaker (1788), Taft Museum of Art. Viešasis domenas Pamatykite šį paveikslą judančios šviesos dėking žiūrėkite į šį paveikslą judančios šviesos dėking: piešinį, tikrąsias lakui po esančias spalvas, gryną pigmentą

Pagrindinė informacija

Autorius
Džonas Hopneris originaluniqueart.com/lt/artists/dzonas-hopneris_lt/
Autoriaus datys
1758 – 1810
Spalvotas
1788
Originalus dydis
76 x 63 cm
Judėjimas
Baroque Dramatic, theatrical pictures using deep shadow and strong diagonals to pull you into the action.
Laikotarpis
19th Century
Viešintas
Taft Museum of Art originaluniqueart.com/lt/museums/taft-museum-of-art-cincinnati_lt/
Artistic style
Portraiture, Colourful
Influences
Reynolds
Notable elements
Blue ribbon, landscape
Subject or theme
Female Portrait

Kontekste

Agnes Coussmaker — Džonas Hopneris

Koks yra jo dydis?

Originalūs matmenys yra 76 × 63 cm (aukštis × plotis), čia pateikta šalia vidutinio ūgio suaugusiojo.

Kada tai buvo nupiesta?

  1. 1750
  2. 1760
  3. 1770
  4. 1780
  5. 1790
  6. 1800
  7. 1810

Viršuje esantis eilutė: metai. Žemiau esanti eilutė: kiek metų menininkui buvo kiekvieno laikotarpio pradžioje ir pabaigoje — 0 gimimo metu, 52 mirtės metu.

Paveikta, kai menininkas buvo 30 metų. Dėl gyvenimo metai: 52. 3 iš 45 šio kūrinio autoriui datuotų darbų mūsų kataloge buvo sukurti anksčiau.

Šviesoplėvis: Džonas Hopneris gyvenimas (1758–1810) ▲ šis kūrinys, 1788 kiekviena su data pavadinta paveikslėlio, dešimtmečiais

Pirmieji darbai: iki 1793 Pagrindiniai kūrybos metai: 1793–1800 Vėlesni darbai: nuo 1800

Šios trys juostos šio katalogo darbus, turinčius nurodytą datą, skirsto į pirmą ketvirtį, vidurinę dalį ir paskutinį ketvirtį. Jos nėra pilna kūrybos apimtis: retas kūrybos periodas gali atlikti sprundą istorijoje, o ne būti tiesiog tylos laikotarpiu. Tie patys metai, pradedami tuo pačiu kūrinio gyvenimu, kaip ir šiomeno

Palyginti su kitais kūriniais

Pasirinkite vieną viršuje esantį kūrinį: nurodykite du panašumų su šiuo kūriniu ir vieną skirtumą.

Daugiau šiam kūriniui priderančių darbų: originaluniqueart.com/lt/art/similar/john-hoppner-agnes-coussmaker-D7B7XT-en/

Spalvų paletė

Matuota iš vaizdo

    Pagrindinė spalva

    Phthalo Green #1a1c12

    Išsaugota paletė

    • #1A1C12
    • #424433
    • #807358
    • #C2B092

    Šios spalvos visoje meno kūryjos paletėje Raskite kitus paveikslus pagal spalvą

    Pagrindinė spalva
    Phthalo Green
    Intensyvumas
    Monochromatic Kiek spalvų yra prisigamintų ir kokios jos yra ryškios – nuo vienos nuolydžios spalvos iki daugybės ryškių tonų.
    Kontrastas
    Statement Kiek spalvų skiriasi šviesos ir ryškumo dėkingai per visą paveikslą.
    Harmonija
    Balanced Harmony Kaip spalvos dera tarpusavyje – nuo kontrastuojančių iki visiškai suvienytų.
    Ryškumas
    Shadow Bendras vaizdo šviesumas ar tamsumas, nuo gilių šešėlių iki ryškių šviesos dėliojų.
    Sodrumas
    Muted Spalvų gryrumas ir intensyvumas svyruoja nuo beveik pilkšų iki visiškai ryškių.

    Kur pasaulyje žiūrima į šį paveikslą?

    • po 1%
    • 1–3%
    • 3–8%
    • 8–20%
    • 20% ir daugiau
    Šio paveikslėlio lankytojų duomenys yra per mažai, kad būtų galima suformuoti žemėlapį, todėl čia pateikiamos visos Džonas Hopneris darbai per pastaruosius dvylika mėnesių — iš viso 11 šalių. Iš kur ši duomenys

    Dešimt pirmなusių šalių

    1. 1 Kinija 72,0%
    2. 2 Ekvadoras 5,3%
    3. 3 Honkongas 5,3%
    4. 4 Jungtinės Amerikos Valstijos 5,3%
    5. 5 Brazilija 2,7%
    6. 6 Singapūras 2,7%
    7. 7 Argentina 1,3%
    8. 8 Kosta Rika 1,3%
    9. 9 Prancūzija 1,3%
    10. 10 Jungtinė Karalystė 1,3%
    11. · 1 kitų šalių 1,5%

    Žemėlapyje rasti tris tamsiausius šalis. Ar viena iš jų yra ta šalis, kurioje yra muziejus, saugantis šį paveikslą? Įrašykite vieną priežastį, kodėl žmonės iš toli galėtų jį aplankyti.

    Enkliausių žiūrėjų 20 kūriniai, kuriuos rinkosi Džonas Hopneris

    1. 1 Matthew Raine 12,8%
    2. 2 Girl With A Rabbit 3,8%
    3. 3 A Worshipful Master 3,8%
    4. 4 Elizabeth James Parkyns, 1794 2,6%
    5. 5 IOSEPH HAYDEN, M.D. Oxon., 1791 2,6%
    6. 6 Henry Langford (1758–1800), 1800 2,6%
    7. 7 Henry Augustus Dillon Lee (1777–1832), 13th Viscount Dillon of Costello Gallin 2,6%
    8. 8 Jacob Pleydell-bouverie 2,6%
    9. 9 General The Honourable Frederick St John 2,6%
    10. 10 Admiral Adam Duncan 2,6%
    11. 11 The Frankland Sisters, 1795 2,6%
    12. 12 Untitled (D2X748), 1805 2,6%
    13. 13 The Honourable Reverend Henry Cockayne Cust 2,6%
    14. 14 Thomas Williams, 1800 1,3%
    15. 15 Maria Wilson (1772–1852), Lady Trevelyan, 1791 1,3%
    16. 16 The Right Honourable William Windham (1750–1810), MP for Norwich, 1804 1,3%
    17. 17 Sir Giles Rooke (1743–1808) 1,3%
    18. 18 Portrait Of The Frankland Sisters 1,3%
    19. 19 The Douglas Children 1,3%
    20. Agnes Coussmaker, 1788 šis paveikslas 0,0%

    Kartu šie darbai sudaro 54,2% visos dėmesės, skiriamės šio paveikslėlio kūrybai per pastaruosius dvylika mėnesių, dalis. Kataloge yra 260 šio kūrybinio veikėjo darbų, iš kurių 55 buvo apžiūrėti bent vieną kartą. Šiam paveikslui kol kas belum buvo žiūrėta — jis uždaro sąrašą neturint įvertinimo. Tyla ta pati, mėnesį po mėnesio

    Juostos matuoja dėmesį, o ne kokybę. Pasirinkite viršuje esantį kūrinį ir šį: išvardykite vieną dalyką, kuris gali padaryti paveikslą garsų ne dėl to, kaip gerai jis tapytas.

    Apie šį kūrinį

    Agnes Coussmaker — Džonas Hopneris

    Agnes Coussmaker by John Hoppner: A Portrait of Regency Grace

    John Hoppner’s “Agnes Coussmaker,” painted in 1788, is more than just a likeness; it's a window into the refined sensibilities of the late Georgian era. This captivating portrait captures a young woman – Agnes Coussmaker herself – with an arresting directness that speaks volumes about the burgeoning ideals of self-representation prevalent during this period. The painting’s immediate impact lies in Hoppner’s masterful use of color, particularly the luminous white of Agnes' dress which contrasts dramatically against the cooler tones of the landscape backdrop. This technique, characteristic of his work and influenced by artists like Reynolds, immediately draws the viewer’s eye to the subject, establishing her as the undeniable focal point.

    Subject & Composition: The portrait presents Agnes seated in a relaxed yet dignified pose, her gaze meeting the viewer's with an open honesty. Two secondary figures – presumably family members or attendants – flank her, subtly reinforcing the theme of domestic harmony and social standing so important within Regency society.

    Technique - Hoppner’s Palette: Hoppner was renowned for his vibrant color palette and loose brushwork, a style that allowed him to capture both the physical appearance and the personality of his subjects. Notice the delicate rendering of her blonde hair, achieved through layers of translucent glazes – a hallmark of eighteenth-century oil painting technique.

    A Landscape as Reflection

    The background landscape is not merely decorative; it functions symbolically, reflecting Agnes’s status and aspirations. The distant mountains, rendered with atmospheric perspective, evoke notions of grandeur and permanence, aligning with the ideals of aristocratic lineage. The inclusion of a rural scene subtly suggests an appreciation for nature – a fashionable sentiment amongst the upper classes at the time – while simultaneously maintaining a sense of distance and refinement. Hoppner skillfully integrates this natural element into the composition, creating a harmonious balance between portraiture and landscape.

    Historical Context: Painted in 1788, “Agnes Coussmaker” reflects the growing importance of portraiture as a means of social and economic advancement. Commissioning a portrait was an investment, demonstrating wealth and status within a society where lineage and connections were paramount.

    Royal Patronage & Artistic Influence: Hoppner’s success stemmed in part from his association with the Royal Academy and subsequent royal patronage. This afforded him access to the finest materials and opportunities for artistic development, further refining his already considerable talent.

    Symbolism of Dress and Presentation

    Agnes' attire – a simple yet elegant white dress adorned with a blue ribbon – speaks volumes about her social standing and the prevailing fashion trends of the time. White was associated with purity and innocence, while the ribbon added a touch of understated luxury. The direct gaze she offers the viewer is equally significant; it represents confidence, intelligence, and an awareness of one’s own position within society. Hoppner's ability to capture this nuanced interplay of visual cues elevates “Agnes Coussmaker” beyond a mere representation of a young woman – it becomes a carefully constructed statement about identity and social expectations.

    Collecting the Legacy

    This meticulously hand-painted reproduction captures the essence of Hoppner’s masterpiece, offering an exceptional opportunity to own a piece of Regency art history. Its dimensions (76 x 63 cm) make it suitable for a variety of interior spaces, from formal drawing rooms to contemporary living areas. The artwork's enduring appeal lies in its ability to transport the viewer back to a time of elegance, social grace, and artistic brilliance – a timeless testament to John Hoppner’s skill and vision.

    Virus ir muziejus

    Autorius

    Džonas Hopneris

    Gimė Londan, Jungtinė Karalystė

    meistry ir karališkos globos gyvenimas

    john hoppner, iškilmingas anglų portretistų meistras, paliko neištrinamą pėdsaką meno pasaulyje dėjo dėl savo ryškių spalvų paletės. 1758 metais Londone, Whitechapel, gimęs vokiečių kilmės šeimoje, hoppnerio gyvenimą lydėjo karališka globos pramonė ir neeilinis meninis talentas.

    ankstyvasis gyvenimas ir mokslas

    jaunos amžiaus metais hoppneris tapo karališkosios kapelicos choristu, tačiau polinkis į meną 1775 metais paskatino jį įstoti į Karališkąją akademiją.

    1778 metais jis pelnė sidabrinę medaliai už piešimą iš gyvo modelio, o 1s782 metais – auksinę medalį už istorinę tapybą savo darbe apie karalių Learą.

    šlovės pasiekimas ir išskirtiniai darbai

    john hoppner portretai su moterimis ir vaikais buvo laikomi sėkmingiausiais jo kūriniais pagal vertintojų įvertinimus. jo meninis stilius, pasižymintis pločiu ir laisve, suteikė jo paveikslams subtilią reynoldso žavesio atspindį. tarp iškilmingų darbų galima išskirti:

    mrs jordan kaip viola drama „dvylika nakčių“, dabar saugoma English Heritage (Londonas, Jungtinė Karalystė), demonstruojanti jo meistriškumą portretinėje tapybėje.

    jo portretai su velado principu, yorko kunigaikščiu ir kunigaitene, lordu rodney ir lordu nelsonu, kurie buvo pakabinti St. James rūmų valstybiniuose kambariuose, liudija apie jo aukštus socialinius ryšius.

    paliktis ir paskutinėji metai

    john hoppner gyvenimą papuožė kroninė kepenų liga. jis mirė 1810 m. sausio 23 d. Nepaisant to, jo paliktis gyvena per ryškius portretus, kurie ir šiandien sužavėtų meno mėgėjus.

    ištekite daugiau apie john hoppner kūrybą adresu https://AllPaintingsStore.com/@/johnhoppner.

    atradkite platesnį britų meno kontekstą svetainėje https://en.wikipedia.org/wiki/art_of_the_united_kingdom.

    toltesnė skaityba ir tyrimai

    norėdami gilesniam pasinerimui į britų meno pasaulį, rekomenduojame peržiūrėti šiuos darbus:

    atradimas: dyrham park meno kūriniai, Jungtinė Karalystė

    sir edwin landseer lutyens, angliškas architektas, žinomas dėl savo vaizdingų adaptacijų.

    Muziejus

    Taft Museum of Art

    Parodoma vietoje Cincinnati, Amerikos vienetes valstybės

    Cincinnati juoklas: gyva Tafto meno muziejaus istorija

    Įsikūręsioje Cincinnati, Ohio, širdyje, Tafto meno muziejus yra kur kas daugiau nei tik gražių daiktų saugykla; tai intymi kelionė per laiką ir meistriškumą, įtalpinanti senovės kvapą past Babe, kuris pats kvėpuoja istorija. Pradinai, apie 1820 metus, išaugęs kaip privačios rezidencijos, šis nacionalinis istorinis paminklas stovi kaip seniausias medinis gyvenamasis pastatas centrinėje Cincinnati dalyje. Jo sienos prisimena iškilmingų šeimų – Baum, Longworth, Sinton ir Taft – pavardžių, kurios formavo miesto kultūrinį veidą. Įžengti pro šias duris yra tarsi įlipti į puikiai išsilaikytą namą, nors ir pilną šedevrų, apimantį šimtmečius bei žemesynus. Muziejaus žavesys slypi būten šiame unikaliame aplinkoje; tai nėra šaltas, įspūdingas meno rūny, o labiau kviečiantis erdvė, kurioje lankytojai gali asmeniškai susieti su kūrybiškumu, vertindami subtilią meno ir buitinio gyvenimo sąveiką.

    Šio elegantiško namo transformacija į viešą brangenybę yra istorija, prisipildyta piliečiųiškosiosi generousybės ir gilaus aistros. Tafto šeima, ypač Charles Phelps ir Anna Sinton Taft, buvo aistringi kolekcionieriai, sukaupę įspūdingą Europos ir Amerikos meno rinkinį. Noras šią aistrą pasidalinti su platesne bendruomene paskatino juos 1927 metais tenėti tiek savo namus, tiek ir kolekciją Cincinnati gyventojams. Šis filantropijos aktas įtvirtino muziejų kaip kultūrinio praturtinimo šaulio, skirto meno prieinamumui visiems užtikrinti. Pats namas tapo svarbios amerikano istorijos akimirkos liudininku, kai 1908 metais William Howard Taft savo portiko prie šio pastato priėmė prezidentinę nominaciją, dar stiprinant jo vietą šalies naratyve. Nors 2004 metais baigtas reikšmingas renovacijos ir plėtros procesas pridėjo modernias patogumus, tokius kaip muziejaus parduotuvę ir kavinę, šie pokyčiai buvo kruopščiai suplanuoti taip, kad išlaikytų originalią, istorinę pastato charakteristiką.

    Šviesos, šešėlio ir peizažo šedevrai

    Tafto muziejus pasižymi itin įvairiu kolekcioniniu turtu, ypač išskiriant Europos senovės meistrų tapybą bei amerikietiško meno kūrinius, kurie pritraukia tiek kolekcionierius, tiek connoisseurius. Lankytojai gali pasiklysti šviesioje kilimėlio tekstūroje, stebėdami ryškius Rembrandto van Rijn meno traukos juostelius, ypač jo kūrinį

    Portrait of a Man Rising from His Chair

    (Vyko kėdėje kylančio žmogaus portretas), kuris per šviesos ir šešėlio žaidimą perteikia tiek psichologinę gylį, tiek meistrišką techniką. Romantiški J.M.W. Turner paseižiniai peizažai, tokie kaip

    Europa and the Bull

    (Europa ir jautras), žiūrovus nukelia į eterinę spalvų ir atmosferos karštelį. Be paveislinio meno, muziejus pristato meistriškus dekoratyvinio meno pavyzdžius, kurie tampa įkvėpimu interjero dizaineriams, ieškantiems niekada nesimokdančios elegancijos. Nuo subtilių kiniškų porcelanų ir sudėtingų Limoges emalių iki elegantiškų Europos baldų bei kruopščiai pagamintų laikrodžių – ši kolekcija leidžia pažvelgti į praėjusiųjų erų rafinuotą skonį.

    Tačiau, galbūt unikatoriausias ir kvapaudintis brangenybė Tafto kolekcijoje yra monumentalūs freskos, tiesiog ant sienų nudažytos Robert S. Duncanson darbo 1851–1852 metais. Šie aštuoni dideli ploto peizažai yra svarbiausi Civilinio karo prieš prieš Civilinį karą laikymo buitiniai freskos JAV, tarnaujant įrodymu apie Duncanson talento kaip pirmiojo plačiai žinomio afroamerikiečių peizažininkų, pasiekusių tarptautinę šlovę, meistriškumę. Stoti prieš šias freskas yra stebėti revoliucinės akimirkos amerikietiškoje meno istorijoje, kur peizažas tampa gyva paties architektūros dalimi. emas

    Intymi susitikimas su menine išmintimi

    Tai, kas tikrai išskiria Tafto meno muziejų iš didžiulių metropolijų institucijų, yra jo intymybi skala ir atmosfera. Skirtingai nei didelių muziejų dominuojantys koridoriai, Taftas kviečia į artimą apmąstymą ir skatina lankytojus pasilikti, pasmerkti kiekvienio meno kūrinio detales jaučiant jaukį, istorinio namo kontekstą. Šis intymumas puoselėja unikalią atradimo jausmą, kai kiekvienas pasuktas kampas atskleidžia naują grožio sluoksnį. Muziejaus įsipareigojimas tęsiasi už paprasto eksponavimo ribas; jis aktyviai skatina dalyvavimą per edukacines programas, paskaitas, dirbtuves ir ekskursijas, skirtas visiems amžiaus ir kilmės žmonims. Šis dėmesys prieinamumui užtikrina, kad Taftas išliktų ne tik meno brangenybių saugykla, bet ir gyva mokymosi, kūrybiškumo bei bendruomenės ryšio centras – tikras Cincinnati juoklas, suteikiantis nepamirštamą patirtį kiekvienam meno entuziastui ir smalsiam svečiui.

    Kur skaityti daugiau

    Raskite internete

    QR kodas, vedantis į Agnes Coussmaker atsisiuntimo puslapį

    originaluniqueart.com/lt/art/download/john-hoppner-agnes-coussmaker-D7B7XT-en/

    Citavimo šio kūrinio duomenys

    MLA
    Hopneris, Džonas. Agnes Coussmaker. 1788, Taft Museum of Art. https://originaluniqueart.com/lt/art/john-hoppner-agnes-coussmaker-D7B7XT-en/
    APA
    Hopneris, Džonas (1788). Agnes Coussmaker [Painting]. Taft Museum of Art. https://originaluniqueart.com/lt/art/john-hoppner-agnes-coussmaker-D7B7XT-en/
    Chicago
    Džonas Hopneris. Agnes Coussmaker. 1788. Taft Museum of Art. https://originaluniqueart.com/lt/art/john-hoppner-agnes-coussmaker-D7B7XT-en/
    Harvard
    Hopneris, Džonas (1788) Agnes Coussmaker. Taft Museum of Art. Available at: https://originaluniqueart.com/lt/art/john-hoppner-agnes-coussmaker-D7B7XT-en/

    Atidžiai pastebėkite

    Agnes Coussmaker — Džonas Hopneris

    Atidžusiai pažvelkite

    Atsakykite savo žodžiais. Čia nėra neteisingų atsakymų – yra tik atsakymai, kuriuos galite paaiškinti.

    1. Kas pirmiausia patraukia jūsų dėmesį ir kodėl?
    2. Kokie spalvos ar formos sukuria nuotaiką — ir kokia tai nuotaika?
    3. Mūsų kataloge šis kūrinys priskirtas prie: portrait painting, female figure, landscape backdrop. Ar sutinkate? Ką pridėtumėte arba pašalintumėte?
    4. Prisiminkite Richard Humphreys, the Boxer, apie kurį skaičiuojama šio vadovėjo pradžioje. Įvardinkite dvi bendras šiam kūriniui detales ir vieną skirtumą.
    5. Baroque: Dramatic, theatrical pictures using deep shadow and strong diagonals to pull you into the action. Kur tai galima pastebėti šiame darbe?

    Jūsų atsakymas

    Parašykite trumpą pastraipę apie šį kūrinį. Naudokite šio vadovėjo ankstesnių dalių informaciją bei anksčiau pateiktus savo atsakymus.

    问答 (or more naturally for a website heading): Klausimai ir atsakymai

    Kas sukūrė „Agnes Coussmaker“ ir kokia metais?

    Agnes Coussmaker“ autorius yra Džonas Hopneris, o kūrinys datuojamas 1788 m.

    Kaip galiu peržiūrėti „Agnes Coussmaker“, autorius – Džonas Hopneris reprodukciją?

    Prežiūrėti „Agnes Coussmaker“, autorius – Džonas Hopneris galima puslapio Peržiūra kūrinio peržiūros puslapyje.

    Kuris menininkas ir koks stilius slypi už „Agnes Coussmaker“?

    Šiame kūrinį „Agnes Coussmaker“ sukūrė Džonas Hopneris, atstovaujantis Baroque stiliui.