რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის იაიოი კუსამა გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
იაიოი კუსამა: აუდიტორია ერთი შეხედვით
Mushrooms ყველაზე მეტ ყურადღებას იპყრობს: 6 200 ნახვა თორმეტ თვეში, რაც OriginalUniqueArt.com-ზე იაიოი კუსამა-ის ყველა ნახვის 27% შეადგენს. Butterfly და № წითელი B-ს იაიოი კუსამა-მა დაიმersed 17 500 ნახვა: 9 800 ხელოვანის გვერდზე და 7 700 ცალკეულ ნამუშევრებზე. ყოველთვიური ინტერესის ზრდა: ვიზიტების რაოდენობა გაიზარდა 71%, სექ 2026-დან ოქტ 2026-მდე. ყველაზე აქტიური თვე იყო ოქტ 2026, როდესაც 5 800 ვიზიტი დაფიქსირდა. აუდიტორია კითხულობს ესპანური (20%), ჰოლანდიური (11%) და იტალიური (8%)-ზე. აუდიტორია უყურებს იტალია (8%), გერმანია (7%) და ნიდერლანდები (7%)-დან. აუდიტორია უყურებს კომპიუტერები (64%), სმარტფონები (33%) და ტაბლეტები (3%)-ზე. აუდიტორია იხ leans towards თამამი და მხიარული (ემოციური ტონი): ვიზიტების 52%, artist's catalog-ის 14%.
იაიოი კუსამა-ის 10 ნაწარმოები, რომლებიც ყველაზე მეტ ყურადღებას იქცევს
ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში OriginalUniqueArt.com-ზე რეალური ნახვების მიხედვით: იაიოი კუსამა-ის 10 ყველაზე პოპულარული ნამუშწარები, პირველი ადგილიდან დაწყებული.
-
1
Mushrooms
6 200 ნახვა · 26.6%
-
2
Butterfly
3 400 ნახვა · 14.6%
-
3
№ წითელი B, 1960
2 600 ნახვა · 11.2%
-
4
Infinity mirror room
1 900 ნახვა · 8.2%
-
5
INFINITY NETS (H10)
900 ნახვა · 3.9%
-
6
Waves on the Hudson River
800 ნახვა · 3.4%
-
7
Pumpkin
700 ნახვა · 3.0%
-
8
Ready to blossom in the morning
700 ნახვა · 3.0%
-
9
Flowers
700 ნახვა · 3.0%
-
10
Yellow Dots B
600 ნახვა · 2.6%
რამდენ ადამიანს უყურებს იაიოი კუსამა-ს ყოველთვიურად?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ სტატისტიკა
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 100 |
| ივლ 2026 | 1 100 | 2 600 |
| აგვ 2026 | 1 600 | 2 900 |
| სექ 2026 | 2 500 | 900 |
| ოქტ 2026 | 4 600 | 1 200 |
რამდენად ხშირად ნახულობენ იაიოი კუსამა-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის ნამუშევრებს ირჩევენ იაიოი კუსამა-ის დამკვიდრებულებმა?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ სტატისტიკა
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| თამამი და მხიარული | 42.9% | 60.0% |
| გამბედავი და მკვეთრი | 28.6% | 27.5% |
| ეთერული | 14.3% | 7.5% |
| მშვიდი და სულიერი | 14.3% | 5.0% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| თამამი და მხიარული | 14.3% | 51.7% |
| დაფიქრებითი | 14.3% | 21.7% |
| აღმაბამედელი | 28.6% | 11.7% |
| ეფერიული და ამაღლებული | 14.3% | 7.5% |
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 14.3% | 5.0% |
| ენერგიული და დინამიკური | 14.3% | 2.5% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 12.1% | 3.9% |
| რბილი ჩრდილი | 30.3% | 55.8% |
| რბილი განათება | 27.3% | 25.3% |
| ნათელი ბალანსი | 18.2% | 2.6% |
| ნათელი | 12.1% | 12.4% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 3.0% | 0.4% |
| ნაზი ფერები | 9.1% | 9.0% |
| რბილი ბალანსირებული | 24.2% | 18.4% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 42.4% | 16.7% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 21.2% | 55.4% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 46.7% | 75.3% |
| ნეიტრალური ტონები | 13.3% | 13.5% |
| მიწისფეროვანი | 23.3% | 9.8% |
| თბილი | 6.7% | 0.9% |
| ბუნება | 3.3% | 0.5% |
| მზის ჩასვლა | 3.3% | 0.0% |
| ფერადი და მკვეთრი | 3.3% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 6.1% | 1.3% |
| ბალანსირებული | 21.2% | 19.7% |
| ფერადი და მკვეთრი | 72.7% | 79.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 24.2% | 20.2% |
| რბილი | 21.2% | 41.6% |
| ბალანსირებული | 6.1% | 2.6% |
| მკვეთრი | 9.1% | 3.0% |
| განცხადება | 39.4% | 32.6% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 21.2% | 12.4% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 6.1% | 16.7% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 9.1% | 1.3% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 27.3% | 44.6% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 36.4% | 24.9% |
იაიოი კუსამა-ის რომელ ნამუშევრებს იპყრობს ყველაზე მეტი ყურადღება, თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ სტატისტიკა
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| № წითელი B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 900 | 600 | 0 |
| Yellow Dots B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Mushrooms | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 900 | 300 | 100 | 200 |
| No. Green. No. I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| INFINITY NETS (H10) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 100 |
| Ready to blossom in the mor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
| Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Yellow pumpkin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 100 |
| Pumpkin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 100 |
| Infinity net | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა მოწყობილობებს იყენებენ ადამიანები იაიოი კუსამა-ის სანახავად?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
ნახეთ სტატისტიკა
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 11 200 | 64.0% |
| სმარტფონები | 5 700 | 32.6% |
| ტაბლეტები | 600 | 3.4% |
რა ენებზე თავსდებდნენ იაიოი კუსამა-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ნახეთ სტატისტიკა
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ესპანური | 1 200 | 19.7% |
| ჰოლანდიური | 700 | 11.5% |
| იტალიური | 500 | 8.2% |
| გერმანული | 400 | 6.6% |
| ინგლისური | 400 | 6.6% |
| ფრანგული | 400 | 6.6% |
| ბულგარული | 300 | 4.9% |
| ჩეხური | 300 | 4.9% |
| დანიური | 300 | 4.9% |
| კორეული | 300 | 4.9% |
რამდენ ადამიანს უყურებს იაიოი კუსამა-ს დღეში და როგორი პროგნოზი არსებობს?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ სტატისტიკა
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| პარ 16 ოქტ | 100 |
| შაბ 17 ოქტ | 200 |
| კვრ 18 ოქტ | 500 |
| ორშ 19 ოქტ | 600 |
| სამ 20 ოქტ | 100 |
| ოთხ 21 ოქტ | 600 |
| ხუთ 22 ოქტ | 300 |
| პარ 23 ოქტ | 1 100 |
| შაბ 24 ოქტ | 400 |
| კვრ 25 ოქტ | 400 |
| ორშ 26 ოქტ | 900 |
| სამ 27 ოქტ | 1 400 |
| ოთხ 28 ოქტ | 1 400 |
| ხუთ 29 ოქტ | 800 |
| პარ 30 ოქტ | 600 |
| შაბ 31 ოქტ | 600 |
| კვრ 1 ნოე | 400 |
| ორშ 2 ნოე | 1 700 |
| სამ 3 ნოე | 1 400 |
| ოთხ 4 ნოე | 2 800 |
| ხუთ 5 ნოე | 1 100 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 1 200 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 800 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 800 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 2 100 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 1 900 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 3 100 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 1 400 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 1 400 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 900 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 1 000 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 2 500 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 2 200 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 3 700 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 1 700 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 1 600 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 1 100 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 1 100 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 2 800 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 2 600 |
| ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი) | 4 200 |
| ხუთ 26 ნოე (პროგნოზი) | 1 900 |
კითხვები იაიოი კუსამა-ის შესახებ
იაიოი კუსამა-ის რომელ ნამუშევრებს удеలుKind attention ყველაზე მეტად?
- Mushrooms, 6 200 ნახვით (27% იაიოი კუსამა-ის ყველა ნახვას). ზემოთ მოცემულ რეიტინგში წარმოდგენილია 10 ნამუშწარები.
რამდენიმე ადამიანი უყურებს იაიოი კუსამა-ს OriginalUniqueArt.com-ზე?
- 17 500 ვიზიტი თორმეტ თვეში: 9 800 ხელოვანის გვერდზე და 7 700 ცალკეულ ნამუშევრებზე.
რა მოწყობილობებზე უყურებენ იაიოი კუსამა-ს?
- ხალხი უყურებს იაიოი კუსამა-ს კომპიუტერები (64%), სმარტფონები (33%) და ტაბლეტები (3%)-იდან; კომპიუტერები შეადგენს ვიზიტების 64%-ს.
რა ენებზე თავსდებდნენ იაიოი კუსამა-ს?
- ესპანური (20%), ჰოლანდიური (11%) და იტალიური (8%)-ზე. წამყვანია ესპანური 20%-ით.
რა ტიპის ნამუშევრებს ანიჭებენ უპირატესობას იაიოი კუსამა-ის შემოქმედებიდან?
- თამამი და მხიარული (ემოციური ტონი): 52% ვიზიტებისგან, კატალოგის 14%-ის წინააღმდეგ.