რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ვიქტორ ვაზარელი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ვიქტორ ვაზარელი: სტატისტიკა այն შესახებ, თუ როგორი იყო այցելությունների წელი
Arcturus II ყველაზე ბევრჯერ ნახულობენ: 700 ნახვა წელიწადში, რაც ვიქტორ ვაზარელი-ისადმი გამოცხადებული მთელი ყურადღების 2% წილია. მას მოსდევს სტიდი მასალის ვ და Kaglo II. ხატის გვერდმა მიიღო 3 100 ნახা visit, ხოლო ნამუშევრებმა — 34 600: სულ 37 700 ნახვა. ყურადღება 39%-ით შემცირდა აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე. ივლ 2026 ყველაზე დატვირთული თვე იყო, რომლის დროსაც დაფიქსირდა 31 600 ვიზიტი. მნახველები უყურებენ კომპიუტერები (92%), სმარტფონები (7%) და ტაბლეტები (1%)-ზე. მათთვის უპირატესობა ენიჭება ფერების მკაფიო გამოკვეთილება (ფერების გაჯერებულობა): 38% სტუმრობები კატალოგის 28% წილის წინააღმდეგ.
ვიქტორ ვაზარელი-ის 10 ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამუშევარი
თითოეული რეიტინგი ასახავს OriginalUniqueArt.com-ზე ბოლო თვედის განმავლობაში მიღებულ ნახვებს; პირველი რეიტინგი ვიქტორ ვაზარელი-ის ყველაზე პოპულარული ნამعთია.
-
1
Arcturus II
700 ნახვა · 1.6%
-
2
სტიდი მასალის ვ, 1936
700 ნახვა · 1.6%
-
3
Kaglo II, 1986
600 ნახვა · 1.4%
-
4
Bivega
600 ნახვა · 1.4%
-
5
Vega-Kontosh-Va
500 ნახვა · 1.1%
-
6
ᲜᲘველი და მწვანე
500 ნახვა · 1.1%
-
7
Lain
500 ნახვა · 1.1%
-
8
SIR-RIS
400 ნახვა · 0.9%
-
9
DVA-DVA
400 ნახვა · 0.9%
-
10
ე-ვერტი-რუჟე
400 ნახვა · 0.9%
როდის სტუმრობენ ადამიანები ვიქტორ ვაზარელი-ის გვერდს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემები ცხრილში
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 100 | 1 000 |
| ივლ 2026 | 1 400 | 30 200 |
| აგვ 2026 | 700 | 2 400 |
| სექ 2026 | 900 | 1 000 |
როდის არის ხელმისაწვდომი ვიქტორ ვაზარელი-ის ნამუშევრები?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ ვიზიტორები ვიქტორ ვაზარელი-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემები ცხრილში
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და სულიერი | 30.4% | 36.7% |
| თანამედროვე სტილის | 30.4% | 19.9% |
| მშვიდი და რბილი | 17.4% | 18.6% |
| მინიმალისტური | 8.7% | 12.5% |
| ელეგანტური | 13.0% | 11.9% |
| გამბედავი და მკვეთრი | 0.0% | 0.3% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი | 45.5% | 43.1% |
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 36.4% | 37.6% |
| დაფიქრებითი | 9.1% | 10.4% |
| ენერგიული და დინამიკური | 9.1% | 5.5% |
| იდუმდენი | 0.0% | 2.1% |
| მელანქოლიური | 0.0% | 1.2% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 24.0% | 24.3% |
| რბილი ჩრდილი | 18.0% | 24.5% |
| რბილი განათება | 34.0% | 29.5% |
| ნათელი ბალანსი | 16.0% | 16.6% |
| ნათელი | 8.0% | 5.2% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 34.0% | 21.5% |
| ნაზი ფერები | 12.0% | 13.4% |
| რბილი ბალანსირებული | 22.0% | 24.0% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 28.0% | 38.3% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 4.0% | 2.7% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 43.6% | 53.5% |
| ნეიტრალური ტონები | 38.5% | 31.1% |
| მიწისფეროვანი | 15.4% | 13.3% |
| პასტელური ფერები | 2.6% | 1.2% |
| გრილი | 0.0% | 0.3% |
| ბუნება | 0.0% | 0.3% |
| თბილი | 0.0% | 0.3% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 36.0% | 25.2% |
| ბალანსირებული | 44.0% | 46.9% |
| ფერადი და მკვეთრი | 20.0% | 27.9% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 6.0% | 14.3% |
| რბილი | 26.0% | 20.2% |
| ბალანსირებული | 6.0% | 8.6% |
| მკვეთრი | 14.0% | 13.2% |
| განცხადება | 48.0% | 43.8% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 36.0% | 40.4% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 24.0% | 17.7% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 16.0% | 11.1% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 16.0% | 15.0% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 8.0% | 15.9% |
რა არის ვიქტორ ვაზარელი-ის ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამუშევრები თვების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემები ცხრილში
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pal-Ket | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Kaglo II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Bivega | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 100 |
| NB 22 Caope | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tridem K | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| SIR-RIS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Quadrature | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Vega-Kontosh-Va | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Yon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| ფალ კეტი | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა არის ვიქტორ ვაზარელი-ის აუდიტორიის გადანაწილება მოწყობილობების მიხედვით?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემები ცხრილში
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 34 600 | 91.8% |
| სმარტფონები | 2 800 | 7.4% |
| ტაბლეტები | 300 | 0.8% |
რა ენებზეა ვიქტორ ვაზარელი-ს გამომწერთა რაოდენობა?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემები ცხრილში
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ინგლისური | 200 | 18.2% |
| ესპანური | 200 | 18.2% |
| ფრანგული | 200 | 18.2% |
| ბულგარული | 100 | 9.1% |
| უნგრული | 100 | 9.1% |
| ქართული | 100 | 9.1% |
| რუსული | 100 | 9.1% |
| სლოვაკური | 100 | 9.1% |
რამდენად ხშირად სტუმრობენ ვიქტორ ვაზარელი-ს დღეში და რა იქნება შემდეგ?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემები ცხრილში
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ოთხ 23 სექ | 1 100 |
| ხუთ 24 სექ | 800 |
| პარ 25 სექ | 300 |
| შაბ 26 სექ | 200 |
| კვრ 27 სექ | 300 |
| ორშ 28 სექ | 200 |
| სამ 29 სექ | 800 |
| ოთხ 30 სექ | 500 |
| ხუთ 1 ოქტ | 600 |
| პარ 2 ოქტ | 700 |
| შაბ 3 ოქტ | 400 |
| კვრ 4 ოქტ | 600 |
| ორშ 5 ოქტ | 1 000 |
| სამ 6 ოქტ | 900 |
| ოთხ 7 ოქტ | 1 300 |
| ხუთ 8 ოქტ | 1 300 |
| პარ 9 ოქტ | 600 |
| შაბ 10 ოქტ | 400 |
| კვრ 11 ოქტ | 1 300 |
| ორშ 12 ოქტ | 900 |
| სამ 13 ოქტ | 1 200 |
| ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი) | 1 600 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 1 500 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 900 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 500 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 1 200 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 1 100 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 1 600 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 1 800 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 1 700 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 1 000 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 600 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 1 400 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 1 300 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 1 800 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 2 000 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 1 900 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 1 100 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 700 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 1 500 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 1 400 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 2 000 |
რას კითხულობენ ვიქტორ ვაზარელი-ის შესახებ
ვიქტორ ვაზარელი-ის რომელ ნამუშწარეს ჰყავს ყველაზე მეტი სტუმარი?
- Arcturus II პირველ ადგილზეა, 700 ნახვითა და 2% ნახვების წილით. მასზე 10 ნამუშწარესაა რეიტინგით წინ.
რამდენად დიდია ვიქტორ ვაზარელი-ის აუდიტორია OriginalUniqueArt.com-ზე?
- 37 700 ვიზიტი თორმეტ თვეში: 3 100 ხელოვანის გვერდზე, 34 600 ნამუშევრებზე.
რა მოწყობილობებით ესტუმნება ვიქტორ ვაზარელი-ის აუდიტორია?
- აუდიტორია მოდის კომპიუტერები (92%), სმარტფონები (7%) და ტაბლეტები (1%) მოწყობილობებიდან; კომპიუტერები უზრუნველყოფს ვიზიტების 92%-ს.
ვიქტორ ვაზარელი-ის რომელ ნამუშევრებს უყვარს სტუმრები ყველაზე მეტად?
- ფერების მკაფიო გამოკვეთილება (ფერების გაჯერებულობა) მახასიათებლების მქონე ნამუშევრები, რომლებიც აღწერენ ფერების მკაფიო გამოკვეთილება-ს (ფერების გაჯერებულობა), იკავებენ 38%-ს ვიზიტებისგან კატალოგის 28%-ის მოცულობისთვის.