ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ვიცენტე დო რეგო მონტეირო გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
!
სტატისტიკა განახლდა 2026 წლის 1 ივლისს — ამ თარიღამდე მონაცემები ხელმისაწვდომი არ არის.
ვიცენტე დო რეგო მონტეირო: სტატისტიკა այն შესახებ, თუ როგორი იყო այցելությունների წელი
A Grande Seca ყველაზე ბევრჯერ ნახულობენ: 700 ნახვა წელიწადში, რაც ვიცენტე დო რეგო მონტეირო-ისადმი გამოცხადებული მთელი ყურადღების 58% წილია. მას მოსდევს Baigneuses [Bathers] და Cambiteiro (Animal packer). ხატის გვერდმა მიიღო 1 200 ნახা visit, ხოლო ნამუშევრებმა — 600: სულ 1 800 ნახვა. ყურადღება 300%-ით გაიზარდა სექ 2026-დან ოქტ 2026-მდე. ივლ 2026 ყველაზე დატვირთული თვე იყო, რომლის დროსაც დაფიქსირდა 1 200 ვიზიტი. მათთვის უპირატესობა ენიჭება ნოსტალგიური (ატმოსფერო): 64% სტუმრობები კატალოგის 11% წილის წინააღმდეგ.
ვიცენტე დო რეგო მონტეირო-ის 6 ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამუშევარი
თითოეული რეიტინგი ასახავს OriginalUniqueArt.com-ზე ბოლო თვედის განმავლობაში მიღებულ ნახვებს; პირველი რეიტინგი ვიცენტე დო რეგო მონტეირო-ის ყველაზე პოპულარული ნამعთია.
როდის სტუმრობენ ადამიანები ვიცენტე დო რეგო მონტეირო-ის გვერდს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემები ცხრილში
თვე
მხატვრის გვერდი
ნამუშევრების გვერდები
ნოე 2025
0
0
დეკ 2025
0
0
იან 2026
0
0
თებ 2026
0
0
მარ 2026
0
0
აპრ 2026
0
0
მაი 2026
0
0
ივნ 2026
100
0
ივლ 2026
700
500
აგვ 2026
0
0
სექ 2026
100
0
ოქტ 2026
300
100
როდის არის ხელმისაწვდომი ვიცენტე დო რეგო მონტეირო-ის ნამუშევრები?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ ვიზიტორები ვიცენტე დო რეგო მონტეირო-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემები ცხრილში
ატმოსფერო
ატმოსფერო
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
ნოსტალგიური
11.1%
63.6%
დრამატული
16.7%
9.1%
რომანტიკული
16.7%
9.1%
გამბედავი და მკვეთრი
16.7%
0.0%
მშვიდი და რბილი
5.6%
9.1%
ელეგანტური
5.6%
9.1%
მისტიკური
11.1%
0.0%
კლასიკური სტილი
5.6%
0.0%
ემოციური ტონი
ემოციური ტონი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
ნოსტალგიური
11.1%
63.6%
მშვიდი
16.7%
18.2%
მელანქოლიური
11.1%
18.2%
ენერგიული და დინამიკური
16.7%
0.0%
დრამატული
11.1%
0.0%
რომანტიკული
11.1%
0.0%
აღმაბამედელი
5.6%
0.0%
დაფიქრებითი
5.6%
0.0%
განათების ინტენსივობა
განათების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მუქი
14.3%
0.0%
რბილი ჩრდილი
52.4%
33.3%
რბილი განათება
14.3%
66.7%
ნათელი ბალანსი
19.1%
0.0%
ნათელი
0.0%
0.0%
ფერების გაჯერებულობა
ფერების გაჯერებულობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დაბალღიანი
23.8%
8.3%
ნაზი ფერები
9.5%
58.3%
რბილი ბალანსირებული
38.1%
25.0%
ფერების მკაფიო გამოკვეთილება
28.6%
8.3%
ფერადი და მკვეთრი ფერი
0.0%
0.0%
ფერების პალიტრა
ფერების პალიტრა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მიწისფეროვანი
38.1%
75.0%
მუქი
33.3%
16.7%
ნეიტრალური ტონები
28.6%
8.3%
ფერების ინტენსივობა
ფერების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მონოქრომატული
14.3%
8.3%
ბალანსირებული
66.7%
83.3%
ფერადი და მკვეთრი
19.1%
8.3%
კონტრასტი
კონტრასტი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მშვიდი და რბილი
0.0%
0.0%
რბილი
42.9%
16.7%
ბალანსირებული
14.3%
16.7%
მკვეთრი
4.8%
0.0%
განცხადება
38.1%
66.7%
ფერების ჰარმონია
ფერების ჰარმონია
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დისკორდანტული პალიტრა
4.8%
0.0%
რბილად შერეული პალიტრა
9.5%
58.3%
ბალანსირებული ჰარმონია
14.3%
0.0%
ფერების ძლიერი ერთიანობა
57.1%
25.0%
ერთგვაროვანი პალიტრა
14.3%
16.7%
რა არის ვიცენტე დო რეგო მონტეირო-ის ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამუშევრები თვების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემები ცხრილში
ნამუშწარები
ნოე 2025
დეკ 2025
იან 2026
თებ 2026
მარ 2026
აპრ 2026
მაი 2026
ივნ 2026
ივლ 2026
აგვ 2026
სექ 2026
ოქტ 2026
Manufacturer of spirits
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Vivian Girls on the Farm
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Baigneuses [Bathers]
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Possessão I-VII
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Untitled
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Possessão I-VII
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Possessão I-VII
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Untitled
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ox cart
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Untitled
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
რა ენებზეა ვიცენტე დო რეგო მონტეირო-ს გამომწერთა რაოდენობა?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემები ცხრილში
ენა
ნახვები
გაზიარება
ესპანური
300
75.0%
ესტონური
100
25.0%
რამდენად ხშირად სტუმრობენ ვიცენტე დო რეგო მონტეირო-ს დღეში და რა იქნება შემდეგ?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემები ცხრილში
დღე
ნახვები
შაბ 17 ოქტ
0
კვრ 18 ოქტ
100
ორშ 19 ოქტ
0
სამ 20 ოქტ
200
ოთხ 21 ოქტ
0
ხუთ 22 ოქტ
0
პარ 23 ოქტ
0
შაბ 24 ოქტ
0
კვრ 25 ოქტ
0
ორშ 26 ოქტ
0
სამ 27 ოქტ
100
ოთხ 28 ოქტ
0
ხუთ 29 ოქტ
0
პარ 30 ოქტ
0
შაბ 31 ოქტ
100
კვრ 1 ნოე
100
ორშ 2 ნოე
0
სამ 3 ნოე
0
ოთხ 4 ნოე
0
ხუთ 5 ნოე
0
პარ 6 ნოე
200
შაბ 7 ნოე (პროგნოზი)
100
კვრ 8 ნოე (პროგნოზი)
100
ორშ 9 ნოე (პროგნოზი)
0
სამ 10 ნოე (პროგნოზი)
200
ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი)
0
ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი)
0
პარ 13 ნოე (პროგნოზი)
100
შაბ 14 ნოე (პროგნოზი)
100
კვრ 15 ნოე (პროგნოზი)
100
ორშ 16 ნოე (პროგნოზი)
0
სამ 17 ნოე (პროგნოზი)
200
ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი)
0
ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი)
0
პარ 20 ნოე (პროგნოზი)
100
შაბ 21 ნოე (პროგნოზი)
100
კვრ 22 ნოე (პროგნოზი)
100
ორშ 23 ნოე (პროგნოზი)
0
სამ 24 ნოე (პროგნოზი)
200
ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი)
0
ხუთ 26 ნოე (პროგნოზი)
0
პარ 27 ნოე (პროგნოზი)
100
რას კითხულობენ ვიცენტე დო რეგო მონტეირო-ის შესახებ
ვიცენტე დო რეგო მონტეირო-ის რომელ ნამუშწარეს ჰყავს ყველაზე მეტი სტუმარი?
A Grande Seca პირველ ადგილზეა, 700 ნახვითა და 58% ნახვების წილით. მასზე 6 ნამუშწარესაა რეიტინგით წინ.
რამდენად დიდია ვიცენტე დო რეგო მონტეირო-ის აუდიტორია OriginalUniqueArt.com-ზე?