რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის უილიამ დაისი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
უილიამ დაისი: სტატისტიკა այն შესახებ, თუ როგორი იყო այցելությունների წელი
James chalmers ყველაზე ბევრჯერ ნახულობენ: 300 ნახვა წელიწადში, რაც უილიამ დაისი-ისადმი გამოცხადებული მთელი ყურადღების 9% წილია. მას მოსდევს Saint john leading home his adopted mother და Pegwell Bay, Kent - a Recollection of October 5th 1858. ხატის გვერდმა მიიღო 1 000 ნახা visit, ხოლო ნამუშევრებმა — 3 000: სულ 4 000 ნახვა. ყურადღება 60%-ით გაიზარდა სექ 2026-დან ოქტ 2026-მდე. ივლ 2026 ყველაზე დატვირთული თვე იყო, რომლის დროსაც დაფიქსირდა 2 400 ვიზიტი. მნახველები უყურებენ კომპიუტერები (92%) და სმარტფონები (8%)-ზე. მათთვის უპირატესობა ენიჭება მშვიდი და სულიერი (ატმოსფერო): 67% სტუმრობები კატალოგის 22% წილის წინააღმდეგ.
უილიამ დაისი-ის 10 ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამუშევარი
თითოეული რეიტინგი ასახავს OriginalUniqueArt.com-ზე ბოლო თვედის განმავლობაში მიღებულ ნახვებს; პირველი რეიტინგი უილიამ დაისი-ის ყველაზე პოპულარული ნამعთია.
-
1
James chalmers
300 ნახვა · 8.6%
-
2
Saint john leading home his adopted mother
300 ნახვა · 8.6%
-
3
Pegwell Bay, Kent - a Recollection of October 5th 1858, 1858
200 ნახვა · 5.7%
-
4
Scene in Arran, 1859
200 ნახვა · 5.7%
-
5
Amongst the Trees
200 ნახვა · 5.7%
-
6
King Lear and the Fool in the Storm
200 ნახვა · 5.7%
-
7
The infant hercules
200 ნახვა · 5.7%
-
8
Portrait of a Lady
200 ნახვა · 5.7%
-
9
Henry VI at Towton, North Yorkshire
200 ნახვა · 5.7%
-
10
The Garden of Gethsemane
200 ნახვა · 5.7%
როდის სტუმრობენ ადამიანები უილიამ დაისი-ის გვერდს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემები ცხრილში
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 200 | 0 |
| ივლ 2026 | 200 | 2 200 |
| აგვ 2026 | 0 | 100 |
| სექ 2026 | 400 | 100 |
| ოქტ 2026 | 200 | 600 |
როდის არის ხელმისაწვდომი უილიამ დაისი-ის ნამუშევრები?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ ვიზიტორები უილიამ დაისი-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემები ცხრილში
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და სულიერი | 22.2% | 66.7% |
| მშვიდი და რბილი | 11.1% | 16.7% |
| კლასიკური სტილი | 22.2% | 0.0% |
| დრამატული | 22.2% | 0.0% |
| ელეგანტური | 11.1% | 16.7% |
| ეთერული | 11.1% | 0.0% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 22.2% | 66.7% |
| მშვიდი | 22.2% | 16.7% |
| დაფიქრებითი | 22.2% | 16.7% |
| რომანტიკული | 11.1% | 0.0% |
| მძიმე და სევდიანი | 11.1% | 0.0% |
| სულიერი | 11.1% | 0.0% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 30.0% | 11.4% |
| რბილი ჩრდილი | 32.0% | 20.0% |
| რბილი განათება | 22.0% | 51.4% |
| ნათელი ბალანსი | 16.0% | 17.1% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 22.0% | 0.0% |
| ნაზი ფერები | 38.0% | 28.6% |
| რბილი ბალანსირებული | 34.0% | 42.9% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 6.0% | 28.6% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 71.4% | 35.5% |
| ნეიტრალური ტონები | 23.8% | 38.7% |
| მუქი | 4.8% | 25.8% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 28.0% | 0.0% |
| ბალანსირებული | 64.0% | 71.4% |
| ფერადი და მკვეთრი | 8.0% | 28.6% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 6.0% | 0.0% |
| რბილი | 12.0% | 8.6% |
| ბალანსირებული | 12.0% | 0.0% |
| მკვეთრი | 18.0% | 25.7% |
| განცხადება | 52.0% | 65.7% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 12.0% | 2.9% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 14.0% | 11.4% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 16.0% | 2.9% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 38.0% | 45.7% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 20.0% | 37.1% |
რა არის უილიამ დაისი-ის ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამუშევრები თვების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემები ცხრილში
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piety: The Knights of the R… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| James Hamilton, 1749 - 1835… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The meeting of Jacob and Ra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eliezer of Damascus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Lady (The Art… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Design For A Stained Glass… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scene in Arran | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Virgin and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Saint john leading home his… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| David in the Wilderness | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
რა არის უილიამ დაისი-ის აუდიტორიის გადანაწილება მოწყობილობების მიხედვით?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემები ცხრილში
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 3 700 | 92.5% |
| სმარტფონები | 300 | 7.5% |
რა ენებზეა უილიამ დაისი-ს გამომწერთა რაოდენობა?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემები ცხრილში
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ინგლისური | 100 | 50.0% |
| იაპონური | 100 | 50.0% |
რამდენად ხშირად სტუმრობენ უილიამ დაისი-ს დღეში და რა იქნება შემდეგ?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემები ცხრილში
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| კვრ 11 ოქტ | 0 |
| ორშ 12 ოქტ | 0 |
| სამ 13 ოქტ | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ | 0 |
| პარ 16 ოქტ | 0 |
| შაბ 17 ოქტ | 0 |
| კვრ 18 ოქტ | 0 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 200 |
| ხუთ 22 ოქტ | 0 |
| პარ 23 ოქტ | 100 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 200 |
| ორშ 26 ოქტ | 200 |
| სამ 27 ოქტ | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ | 100 |
| ხუთ 29 ოქტ | 100 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 100 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 400 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 400 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
რას კითხულობენ უილიამ დაისი-ის შესახებ
უილიამ დაისი-ის რომელ ნამუშწარეს ჰყავს ყველაზე მეტი სტუმარი?
- James chalmers პირველ ადგილზეა, 300 ნახვითა და 9% ნახვების წილით. მასზე 10 ნამუშწარესაა რეიტინგით წინ.
რამდენად დიდია უილიამ დაისი-ის აუდიტორია OriginalUniqueArt.com-ზე?
- 4 000 ვიზიტი თორმეტ თვეში: 1 000 ხელოვანის გვერდზე, 3 000 ნამუშევრებზე.
რა მოწყობილობებით ესტუმნება უილიამ დაისი-ის აუდიტორია?
- აუდიტორია მოდის კომპიუტერები (92%) და სმარტფონები (8%) მოწყობილობებიდან; კომპიუტერები უზრუნველყოფს ვიზიტების 92%-ს.
უილიამ დაისი-ის რომელ ნამუშევრებს უყვარს სტუმრები ყველაზე მეტად?
- მშვიდი და სულიერი (ატმოსფერო) მახასიათებლების მქონე ნამუშევრები, რომლებიც აღწერენ მშვიდი და სულიერი-ს (ატმოსფერო), იკავებენ 67%-ს ვიზიტებისგან კატალოგის 22%-ის მოცულობისთვის.