რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის თომას ბარკერი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
თომას ბარკერი: აუდიტორია ერთი შეხედვით
Interior Of A Large Cave With Figures And Animals ყველაზე მეტ ყურადღებას იპყრობს: 300 ნახვა თორმეტ თვეში, რაც OriginalUniqueArt.com-ზე თომას ბარკერი-ის ყველა ნახვის 14% შეადგენს. Landscape With Cattle Watering And Rustics და The Woodcutter's Family-ს თომას ბარკერი-მა დაიმersed 2 500 ნახვა: 500 ხელოვანის გვერდზე და 2 000 ცალკეულ ნამუშევრებზე. ყველაზე აქტიური თვე იყო ივლ 2026, როდესაც 1 900 ვიზიტი დაფიქსირდა. აუდიტორია იხ leans towards რბილი ბალანსირებული (ფერების გაჯერებულობა): ვიზიტების 36%, artist's catalog-ის 18%.
თომას ბარკერი-ის 10 ნაწარმოები, რომლებიც ყველაზე მეტ ყურადღებას იქცევს
ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში OriginalUniqueArt.com-ზე რეალური ნახვების მიხედვით: თომას ბარკერი-ის 10 ყველაზე პოპულარული ნამუშწარები, პირველი ადგილიდან დაწყებული.
-
1
Interior Of A Large Cave With Figures And Animals
300 ნახვა · 13.6%
-
2
Landscape With Cattle Watering And Rustics
200 ნახვა · 9.1%
-
3
The Woodcutter's Family
200 ნახვა · 9.1%
-
4
Shepherd Boy
100 ნახვა · 4.5%
-
5
Landscape With Figures And Cattle
100 ნახვა · 4.5%
-
6
Travellers Passing Beneath A Volcano
100 ნახვა · 4.5%
-
7
Landscape With A Waterfall
100 ნახვა · 4.5%
-
8
Mary Elizabeth Elton, Jane Octavia Elton, And Arthur Hallam Elton, With Their Dog 'rob Roy'
100 ნახვა · 4.5%
-
9
Landscape Near Sant'agata
100 ნახვა · 4.5%
-
10
A Shepherd Boy -
100 ნახვა · 4.5%
რამდენ ადამიანს უყურებს თომას ბარკერი-ს ყოველთვიურად?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ სტატისტიკა
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 100 | 0 |
| ივლ 2026 | 300 | 1 600 |
| აგვ 2026 | 0 | 100 |
| სექ 2026 | 0 | 0 |
| ოქტ 2026 | 100 | 300 |
რამდენად ხშირად ნახულობენ თომას ბარკერი-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის ნამუშევრებს ირჩევენ თომას ბარკერი-ის დამკვიდრებულებმა?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ სტატისტიკა
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 46.0% | 40.9% |
| რბილი ჩრდილი | 26.0% | 13.6% |
| რბილი განათება | 24.0% | 40.9% |
| ნათელი ბალანსი | 4.0% | 4.5% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 40.0% | 31.8% |
| ნაზი ფერები | 36.0% | 9.1% |
| რბილი ბალანსირებული | 18.0% | 36.4% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 6.0% | 22.7% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 72.5% | 47.6% |
| მუქი | 12.5% | 28.6% |
| მონოქრომული | 10.0% | 19.1% |
| ნეიტრალური ტონები | 5.0% | 4.8% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 60.0% | 31.8% |
| ბალანსირებული | 36.0% | 50.0% |
| ფერადი და მკვეთრი | 4.0% | 18.2% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 26.0% | 36.4% |
| რბილი | 8.0% | 4.5% |
| ბალანსირებული | 8.0% | 4.5% |
| მკვეთრი | 14.0% | 13.6% |
| განცხადება | 44.0% | 40.9% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 2.0% | 4.5% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 16.0% | 0.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 12.0% | 4.5% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 46.0% | 54.5% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 24.0% | 36.4% |
თომას ბარკერი-ის რომელ ნამუშევრებს იპყრობს ყველაზე მეტი ყურადღება, თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ სტატისტიკა
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Getting in Clover: Noon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bride Of Death | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shepherd Boys and Dog Shelt… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Small Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wood Gatherers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Gleaner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Fancy Head | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View In Italy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Young Shepherds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Rembrandt's Self Portrait A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა ენებზე თავსდებდნენ თომას ბარკერი-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ნახეთ სტატისტიკა
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ინგლისური | 100 | 100.0% |
რამდენ ადამიანს უყურებს თომას ბარკერი-ს დღეში და როგორი პროგნოზი არსებობს?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ სტატისტიკა
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| სამ 13 ოქტ | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ | 0 |
| პარ 16 ოქტ | 0 |
| შაბ 17 ოქტ | 0 |
| კვრ 18 ოქტ | 100 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 0 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 100 |
| კვრ 25 ოქტ | 0 |
| ორშ 26 ოქტ | 0 |
| სამ 27 ოქტ | 100 |
| ოთხ 28 ოქტ | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 0 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე | 0 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
კითხვები თომას ბარკერი-ის შესახებ
თომას ბარკერი-ის რომელ ნამუშევრებს удеలుKind attention ყველაზე მეტად?
- Interior Of A Large Cave With Figures And Animals, 300 ნახვით (14% თომას ბარკერი-ის ყველა ნახვას). ზემოთ მოცემულ რეიტინგში წარმოდგენილია 10 ნამუშწარები.
რამდენიმე ადამიანი უყურებს თომას ბარკერი-ს OriginalUniqueArt.com-ზე?
- 2 500 ვიზიტი თორმეტ თვეში: 500 ხელოვანის გვერდზე და 2 000 ცალკეულ ნამუშევრებზე.
რა ტიპის ნამუშევრებს ანიჭებენ უპირატესობას თომას ბარკერი-ის შემოქმედებიდან?
- რბილი ბალანსირებული (ფერების გაჯერებულობა): 36% ვიზიტებისგან, კატალოგის 18%-ის წინააღმდეგ.