რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის სტიუარტ დეივისი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
სტიუარტ დეივისი: მთავარი ფიგურები
ყველაზეתماჭენად ნახული ნამუშევარია Visa 1: 300 ნახვა თორმეტ თვეში, რაც სტიუარტ დეივისი ნახვების 6% წილია. შემდგომ Garage No. 1 და Study for ''Blips and Ifs''. სულ 5 400 ნახვა: 1 100 ხელოვანის გვერდზე, 4 300 ნამუშევრებზე. აუდიტორია იკლებს: სექ 2026-ში აგვ 2026-თან შედარებით 43%-ით ნაკლები ვიზიტია. პიკური თვე: ივლ 2026, 4 100 ნახვრით. აუდიტორიის გადანაწილება მოწყობილობების მიხედვით: კომპიუტერები (83%) და სმარტფონები (17%). ერთი გემო გამოირჩევა: მიწისფეროვანი (ფერების პალიტრა) იკავებს 32% ვიზიტებს კატალოგის მხოლოდ 18%-ისგან.
სტიუარტ დეივისი: ყველაზედებნად ნახეული 10 ნამუშგარევი
ეს რეიტინგი ითვლის ნახვებს და არა კატალოგის ქულებს: სტიუარტ დეივისი-ის 10 ნამუშწარები, რომლებსაც OriginalUniqueArt.com-ზე ბოლო თვდეში ყველაზე ხშირად ნახულობდნენ.
-
1
Visa 1
300 ნახვა · 6.4%
-
2
Garage No. 1, 1917
200 ნახვა · 4.3%
-
3
Study for ''Blips and Ifs''
200 ნახვა · 4.3%
-
4
ოდოლი
100 ნახვა · 2.1%
-
5
The Mellow Pad
100 ნახვა · 2.1%
-
6
Impression of the New York World's Fair (mural study, Communications Building, World's Fair, Flushing, New York), 1938
100 ნახვა · 2.1%
-
7
Waterfront Landscape, 1936
100 ნახვა · 2.1%
-
8
Composition, 1935
100 ნახვა · 2.1%
-
9
Hot Still-Scape for Six Colors. Seventh Avenue Style
100 ნახვა · 2.1%
-
10
T View, 1951
100 ნახვა · 2.1%
როგორ იცვლება სტიუარტ დეივისი აუდიტორია თვეから თვემდე?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
აჩვენეთ მონაცემები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 200 |
| ივლ 2026 | 500 | 3 600 |
| აგვ 2026 | 200 | 500 |
| სექ 2026 | 400 | 0 |
როგორ ითვლება სტიუარტ დეივისი-ის ნამუშევრების ნახვები წლის განმავლობაში?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ აუდიტორია სტიუარტ დეივისი-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
აჩვენეთ მონაცემები
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 4.0% | 8.5% |
| რბილი ჩრდილი | 10.0% | 8.5% |
| რბილი განათება | 24.0% | 29.8% |
| ნათელი ბალანსი | 46.0% | 40.4% |
| ნათელი | 16.0% | 12.8% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 16.0% | 21.3% |
| ნაზი ფერები | 16.0% | 12.8% |
| რბილი ბალანსირებული | 30.0% | 27.7% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 32.0% | 34.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 6.0% | 4.3% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 47.7% | 31.7% |
| მიწისფეროვანი | 18.2% | 31.7% |
| მუქი | 20.4% | 19.5% |
| პასტელური ფერები | 11.4% | 9.8% |
| თბილი | 2.3% | 2.4% |
| მონოქრომული | 0.0% | 2.4% |
| ბუნება | 0.0% | 2.4% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 10.0% | 17.0% |
| ბალანსირებული | 34.0% | 34.0% |
| ფერადი და მკვეთრი | 56.0% | 48.9% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 20.0% | 23.4% |
| რბილი | 12.0% | 12.8% |
| ბალანსირებული | 2.0% | 6.4% |
| მკვეთრი | 6.0% | 6.4% |
| განცხადება | 60.0% | 51.1% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 18.0% | 23.4% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 18.0% | 17.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 14.0% | 12.8% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 22.0% | 27.7% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 28.0% | 19.1% |
როგორ განსხვავდება სტიუარტ დეივისი-ის ყველაზე ნახვებისმקظمადებული ნამუშევრები წლის განმავლობაში?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
აჩვენეთ მონაცემები
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ოდოლი | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Rocks, Gloucester | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Mellow Pad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tropes de Teens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visa 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 | 0 |
| Report rockport | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Owh! in San Pao | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hot Still-Scape for Six Col… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sketch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rapt at Rappaport's | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
ტელეფონები, ტაბლეტები თუ კომპიუტერები: სად ნახულობენ სტიუარტ დეივისი-ს?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
აჩვენეთ მონაცემები
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 4 500 | 83.3% |
| სმარტფონები | 900 | 16.7% |
რა ენებზე იყენებს სტიუარტ დეივისი-ის აუდიტორია?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
აჩვენეთ მონაცემები
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ინგლისური | 400 | 100.0% |
როგორ გამოიყურება სტიუარტ დეივისი-ის ყოველდღიური ვიზიტები და რა არის პროგნოზი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
აჩვენეთ მონაცემები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ორშ 21 სექ | 0 |
| სამ 22 სექ | 0 |
| ოთხ 23 სექ | 100 |
| ხუთ 24 სექ | 0 |
| პარ 25 სექ | 0 |
| შაბ 26 სექ | 0 |
| კვრ 27 სექ | 100 |
| ორშ 28 სექ | 0 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 100 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 100 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 0 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 0 |
| ოთხ 7 ოქტ | 100 |
| ხუთ 8 ოქტ | 0 |
| პარ 9 ოქტ | 200 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 0 |
| ორშ 12 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 13 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
სტიუარტ დეივისი: მოკლე პასუხები
რა არის სტიუარტ დეივისი-ის ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამشევრი?
- Visa 1: 300 ნახვა, რაც სტიუარტ დეივისი ნახვების 6%-ს შეადგენს. სია 10-ე რეიტინგამდე გრძელდება.
რამდენ ნახვას იღებს სტიუარტ დეივისი?
- 5 400 ბოლო თვედ განმავლობაში (1 100 ხელოვანის გვერდზე, 4 300 ნამუშევრებზე).
სტიუარტ დეივისი-ს ტელეფონით თუ კომპიუტერით უყურებენ?
- ორივე შემთხვევაში: კომპიუტერები (83%) და სმარტფონები (17%); ლიდერობს კომპიუტერები 83%-ით.
გამომწსვლელებს სტიუარტ დეივისი-ის შემოქმედების გარკვეული სახეობა უფრო მოსწონთ?
- დიახ, მიწისფეროვანი (ფერების პალიტრა): 32% ვიზიტებისგან 18%-ის კატალოგში.