რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის Stanisław Szukalski გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
Stanisław Szukalski: აუდიტორია ერთი შეხედვით
Longing ყველაზე მეტ ყურადღებას იპყრობს: 600 ნახვა თორმეტ თვეში, რაც OriginalUniqueArt.com-ზე Stanisław Szukalski-ის ყველა ნახვის 38% შეადგენს. Remussolini და Broken-Off Heynal-ს Stanisław Szukalski-მა დაიმersed 2 400 ნახვა: 1 200 ხელოვანის გვერდზე და 1 200 ცალკეულ ნამუშევრებზე. ყოველთვიური ინტერესის ზრდა: ვიზიტების რაოდენობა გაიზარდა 600%, სექ 2026-დან ოქტ 2026-მდე. ყველაზე აქტიური თვე იყო ივლ 2026, როდესაც 1 300 ვიზიტი დაფიქსირდა. აუდიტორია იხ leans towards ნეიტრალური ტონები (ფერების პალიტრა): ვიზიტების 80%, artist's catalog-ის 43%.
Stanisław Szukalski-ის 7 ნაწარმოები, რომლებიც ყველაზე მეტ ყურადღებას იქცევს
ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში OriginalUniqueArt.com-ზე რეალური ნახვების მიხედვით: Stanisław Szukalski-ის 7 ყველაზე პოპულარული ნამუშწარები, პირველი ადგილიდან დაწყებული.
რამდენ ადამიანს უყურებს Stanisław Szukalski-ს ყოველთვიურად?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ სტატისტიკა
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 100 |
| ივლ 2026 | 400 | 900 |
| აგვ 2026 | 100 | 100 |
| სექ 2026 | 100 | 0 |
| ოქტ 2026 | 600 | 100 |
რამდენად ხშირად ნახულობენ Stanisław Szukalski-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის ნამუშევრებს ირჩევენ Stanisław Szukalski-ის დამკვიდრებულებმა?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ სტატისტიკა
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 15.0% | 0.0% |
| რბილი ჩრდილი | 5.0% | 0.0% |
| რბილი განათება | 55.0% | 56.2% |
| ნათელი ბალანსი | 20.0% | 43.8% |
| ნათელი | 5.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 75.0% | 56.2% |
| ნაზი ფერები | 20.0% | 43.8% |
| რბილი ბალანსირებული | 0.0% | 0.0% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 5.0% | 0.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 42.9% | 80.0% |
| მიწისფეროვანი | 50.0% | 20.0% |
| პასტელური ფერები | 7.1% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 70.0% | 56.2% |
| ბალანსირებული | 25.0% | 43.8% |
| ფერადი და მკვეთრი | 5.0% | 0.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 10.0% | 37.5% |
| რბილი | 10.0% | 0.0% |
| ბალანსირებული | 5.0% | 18.8% |
| მკვეთრი | 5.0% | 0.0% |
| განცხადება | 70.0% | 43.8% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 15.0% | 0.0% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 5.0% | 37.5% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 10.0% | 0.0% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 35.0% | 31.2% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 35.0% | 31.2% |
Stanisław Szukalski-ის რომელ ნამუშევრებს იპყრობს ყველაზე მეტი ყურადღება, თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ სტატისტიკა
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| David | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In Bondage of One's Muse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| My Blacksmith Father | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defense | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of my Father | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of a woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flower of Dreams | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Judas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remussolini | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 | 0 | 0 |
რა ენებზე თავსდებდნენ Stanisław Szukalski-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ნახეთ სტატისტიკა
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| გერმანული | 200 | 50.0% |
| ესპანური | 200 | 50.0% |
რამდენ ადამიანს უყურებს Stanisław Szukalski-ს დღეში და როგორი პროგნოზი არსებობს?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ სტატისტიკა
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ხუთ 15 ოქტ | 0 |
| პარ 16 ოქტ | 0 |
| შაბ 17 ოქტ | 100 |
| კვრ 18 ოქტ | 0 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 0 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 0 |
| ორშ 26 ოქტ | 0 |
| სამ 27 ოქტ | 100 |
| ოთხ 28 ოქტ | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 0 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე | 0 |
| სამ 3 ნოე | 0 |
| ოთხ 4 ნოე | 0 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
კითხვები Stanisław Szukalski-ის შესახებ
Stanisław Szukalski-ის რომელ ნამუშევრებს удеలుKind attention ყველაზე მეტად?
- Longing, 600 ნახვით (38% Stanisław Szukalski-ის ყველა ნახვას). ზემოთ მოცემულ რეიტინგში წარმოდგენილია 7 ნამუშწარები.
რამდენიმე ადამიანი უყურებს Stanisław Szukalski-ს OriginalUniqueArt.com-ზე?
- 2 400 ვიზიტი თორმეტ თვეში: 1 200 ხელოვანის გვერდზე და 1 200 ცალკეულ ნამუშევრებზე.
რა ტიპის ნამუშევრებს ანიჭებენ უპირატესობას Stanisław Szukalski-ის შემოქმედებიდან?
- ნეიტრალური ტონები (ფერების პალიტრა): 80% ვიზიტებისგან, კატალოგის 43%-ის წინააღმდეგ.