რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის პოლ ჰუე გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
პოლ ჰუე: მთავარი ფიგურები
ყველაზეתماჭენად ნახული ნამუშევარია CHEVAL NORMAND: 300 ნახვა თორმეტ თვეში, რაც პოლ ჰუე ნახვების 7% წილია. შემდგომ Le retour du grognard (Titre d'usage) და LES BRISANTS A LA POINTE DE GRANVILLE. სულ 4 700 ნახვა: 1 200 ხელოვანის გვერდზე, 3 500 ნამუშევრებზე. პიკური თვე: ივლ 2026, 3 900 ნახვრით. აუდიტორიის გადანაწილება მოწყობილობების მიხედვით: კომპიუტერები (81%), სმარტფონები (11%) და ტაბლეტები (9%). ერთი გემო გამოირჩევა: განცხადება (კონტრასტი) იკავებს 56% ვიზიტებს კატალოგის მხოლოდ 34%-ისგან.
პოლ ჰუე: ყველაზედებნად ნახეული 10 ნამუშგარევი
ეს რეიტინგი ითვლის ნახვებს და არა კატალოგის ქულებს: პოლ ჰუე-ის 10 ნამუშწარები, რომლებსაც OriginalUniqueArt.com-ზე ბოლო თვდეში ყველაზე ხშირად ნახულობდნენ.
-
1
CHEVAL NORMAND
300 ნახვა · 6.7%
-
2
Le retour du grognard (Titre d'usage)
300 ნახვა · 6.7%
-
3
LES BRISANTS A LA POINTE DE GRANVILLE
300 ნახვა · 6.7%
-
4
GRANDE MAREE D'EQUINOXE AUX ENVIRONS DE HONFLEUR
300 ნახვა · 6.7%
-
5
Landscape In The Forest At Compiègne
300 ნახვა · 6.7%
-
6
INTERIEUR DE FORET (COMPIEGNE)
200 ნახვა · 4.4%
-
7
INONDATION A SAINT CLOUD (PARC DE SAINT CLOUD)
200 ნახვა · 4.4%
-
8
Une mare sous bois
200 ნახვა · 4.4%
-
9
Les fabriques La Normandie légendaire (autre titre)
200 ნახვა · 4.4%
-
10
Woodland Stream, 1840
200 ნახვა · 4.4%
როგორ იცვლება პოლ ჰუე აუდიტორია თვეから თვემდე?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
აჩვენეთ მონაცემები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 200 |
| ივლ 2026 | 1 000 | 2 900 |
| აგვ 2026 | 200 | 100 |
| სექ 2026 | 0 | 0 |
| ოქტ 2026 | 0 | 300 |
როგორ ითვლება პოლ ჰუე-ის ნამუშევრების ნახვები წლის განმავლობაში?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ აუდიტორია პოლ ჰუე-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
აჩვენეთ მონაცემები
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| რომანტიკული | 58.3% | 61.9% |
| მშვიდი და სულიერი | 25.0% | 14.3% |
| დრამატული | 8.3% | 14.3% |
| მშვიდი და რბილი | 8.3% | 9.5% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 41.7% | 23.8% |
| მელანქოლიური | 16.7% | 33.3% |
| მშვიდი | 16.7% | 9.5% |
| რომანტიკული | 8.3% | 14.3% |
| მძლავრი | 0.0% | 14.3% |
| დრამატული | 8.3% | 0.0% |
| იდუმდენი | 8.3% | 0.0% |
| ნოსტალგიური | 0.0% | 4.8% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 20.0% | 17.8% |
| რბილი ჩრდილი | 34.0% | 31.1% |
| რბილი განათება | 24.0% | 31.1% |
| ნათელი ბალანსი | 14.0% | 15.6% |
| ნათელი | 8.0% | 4.4% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 38.0% | 46.7% |
| ნაზი ფერები | 44.0% | 40.0% |
| რბილი ბალანსირებული | 16.0% | 11.1% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 2.0% | 2.2% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 57.5% | 63.9% |
| ნეიტრალური ტონები | 35.0% | 33.3% |
| მუქი | 5.0% | 2.8% |
| პასტელური ფერები | 2.5% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 48.0% | 53.3% |
| ბალანსირებული | 48.0% | 44.4% |
| ფერადი და მკვეთრი | 4.0% | 2.2% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 18.0% | 11.1% |
| რბილი | 18.0% | 13.3% |
| ბალანსირებული | 16.0% | 4.4% |
| მკვეთრი | 14.0% | 15.6% |
| განცხადება | 34.0% | 55.6% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 4.0% | 6.7% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 8.0% | 6.7% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 2.0% | 11.1% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 38.0% | 42.2% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 48.0% | 33.3% |
როგორ განსხვავდება პოლ ჰუე-ის ყველაზე ნახვებისმקظمადებული ნამუშევრები წლის განმავლობაში?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
აჩვენეთ მონაცემები
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Woodland Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Vallée de Bizanos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| FORET DE FONTAINEBLEAU.LES… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| INONDATION A SAINT CLOUD (P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| INTERIEUR DE FORET (COMPIEG… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| GRANDE MAREE D'EQUINOXE AUX… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
| A Pond near La Glacière, at… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Banks of the Seine at the B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mills near la Glacière, aro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Elms of Saint-Cloud | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
ტელეფონები, ტაბლეტები თუ კომპიუტერები: სად ნახულობენ პოლ ჰუე-ს?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
აჩვენეთ მონაცემები
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 3 800 | 80.9% |
| სმარტფონები | 500 | 10.6% |
| ტაბლეტები | 400 | 8.5% |
რა ენებზე იყენებს პოლ ჰუე-ის აუდიტორია?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
აჩვენეთ მონაცემები
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| იტალიური | 200 | 100.0% |
როგორ გამოიყურება პოლ ჰუე-ის ყოველდღიური ვიზიტები და რა არის პროგნოზი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
აჩვენეთ მონაცემები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| შაბ 17 ოქტ | 0 |
| კვრ 18 ოქტ | 100 |
| ორშ 19 ოქტ | 100 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 0 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 0 |
| ორშ 26 ოქტ | 0 |
| სამ 27 ოქტ | 100 |
| ოთხ 28 ოქტ | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ | 100 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 200 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე | 0 |
| სამ 3 ნოე | 200 |
| ოთხ 4 ნოე | 100 |
| ხუთ 5 ნოე | 100 |
| პარ 6 ნოე | 600 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 600 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 400 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 700 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 400 |
| ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ხუთ 26 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| პარ 27 ნოე (პროგნოზი) | 900 |
პოლ ჰუე: მოკლე პასუხები
რა არის პოლ ჰუე-ის ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამشევრი?
- CHEVAL NORMAND: 300 ნახვა, რაც პოლ ჰუე ნახვების 7%-ს შეადგენს. სია 10-ე რეიტინგამდე გრძელდება.
რამდენ ნახვას იღებს პოლ ჰუე?
- 4 700 ბოლო თვედ განმავლობაში (1 200 ხელოვანის გვერდზე, 3 500 ნამუშევრებზე).
პოლ ჰუე-ს ტელეფონით თუ კომპიუტერით უყურებენ?
- ორივე შემთხვევაში: კომპიუტერები (81%), სმარტფონები (11%) და ტაბლეტები (9%); ლიდერობს კომპიუტერები 81%-ით.
გამომწსვლელებს პოლ ჰუე-ის შემოქმედების გარკვეული სახეობა უფრო მოსწონთ?
- დიახ, განცხადება (კონტრასტი): 56% ვიზიტებისგან 34%-ის კატალოგში.