ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის პიტერ პაულ რუბენსი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
!
სტატისტიკა განახლდა 2026 წლის 1 ივლისს — ამ თარიღამდე მონაცემები ხელმისაწვდომი არ არის.
პიტერ პაულ რუბენსი: სტატისტიკა այն შესახებ, თუ როგორი იყო այցելությունների წელი
მშობლის და ბავშვთა მსხვერპლობა ყველაზე ბევრჯერ ნახულობენ: 5 400 ნახვა წელიწადში, რაც პიტერ პაულ რუბენსი-ისადმი გამოცხადებული მთელი ყურადღების 2% წილია. მას მოსდევს დაღაჩვრა ჯვრიდან და Последният Съд. ხატის გვერდმა მიიღო 11 000 ნახা visit, ხოლო ნამუშევრებმა — 238 100: სულ 249 100 ნახვა. ყურადღება 81%-ით გაიზარდა აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე. ივლ 2026 ყველაზე დატვირთული თვე იყო, რომლის დროსაც დაფიქსირდა 182 600 ვიზიტი. ვიზიტორები კითხულობენ ესპანური (22%), რუსული (15%) და ინგლისური (11%) ენებზე. ვიზიტორები მოდიან მექსიკა (18%), საფრანგეთი (12%) და ბრაზილია (8%)-დან. მნახველები უყურებენ კომპიუტერები (87%), სმარტფონები (12%) და ტაბლეტები (1%)-ზე. მათთვის უპირატესობა ენიჭება დრამატული (ემოციური ტონი): 38% სტუმრობები კატალოგის 22% წილის წინააღმდეგ.
პიტერ პაულ რუბენსი-ის 10 ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამუშევარი
თითოეული რეიტინგი ასახავს OriginalUniqueArt.com-ზე ბოლო თვედის განმავლობაში მიღებულ ნახვებს; პირველი რეიტინგი პიტერ პაულ რუბენსი-ის ყველაზე პოპულარული ნამعთია.
როდის სტუმრობენ ადამიანები პიტერ პაულ რუბენსი-ის გვერდს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემები ცხრილში
თვე
მხატვრის გვერდი
ნამუშევრების გვერდები
ოქტ 2025
0
0
ნოე 2025
0
0
დეკ 2025
0
0
იან 2026
0
0
თებ 2026
0
0
მარ 2026
0
0
აპრ 2026
0
0
მაი 2026
0
0
ივნ 2026
100
10 500
ივლ 2026
3 000
179 600
აგვ 2026
900
19 000
სექ 2026
7 000
29 000
როდის არის ხელმისაწვდომი პიტერ პაულ რუბენსი-ის ნამუშევრები?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ ვიზიტორები პიტერ პაულ რუბენსი-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემები ცხრილში
ატმოსფერო
ატმოსფერო
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დრამატული
62.5%
74.8%
ელეგანტური
12.5%
10.9%
რომანტიკული
10.0%
8.1%
დახვეწილი და მდიდრული
0.0%
1.7%
მშვიდი და სულიერი
2.5%
1.7%
ეთერული
0.0%
0.7%
მშვიდი და რბილი
5.0%
0.5%
ნოსტალგიური
5.0%
0.5%
ემოციური ტონი
ემოციური ტონი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დრამატული
22.5%
38.5%
მძლავრი
20.0%
10.7%
მელანქოლიური
12.5%
10.0%
სულიერი
5.0%
8.9%
რომანტიკული
10.0%
8.2%
იდუმდენი
5.0%
6.4%
დაფიქრებითი
15.0%
6.2%
მძიმე და სევდიანი
0.0%
2.1%
განათების ინტენსივობა
განათების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მუქი
42.0%
30.3%
რბილი ჩრდილი
42.0%
50.2%
რბილი განათება
6.0%
15.7%
ნათელი ბალანსი
6.0%
2.3%
ნათელი
4.0%
1.5%
ფერების გაჯერებულობა
ფერების გაჯერებულობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დაბალღიანი
28.0%
19.4%
ნაზი ფერები
36.0%
40.6%
რბილი ბალანსირებული
32.0%
29.9%
ფერების მკაფიო გამოკვეთილება
4.0%
10.0%
ფერადი და მკვეთრი ფერი
0.0%
0.2%
ფერების პალიტრა
ფერების პალიტრა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მიწისფეროვანი
78.3%
83.5%
მუქი
8.7%
12.1%
ნეიტრალური ტონები
10.9%
3.7%
მონოქრომული
2.2%
0.3%
პასტელური ფერები
0.0%
0.4%
ფერების ინტენსივობა
ფერების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მონოქრომატული
44.0%
29.0%
ბალანსირებული
54.0%
61.5%
ფერადი და მკვეთრი
2.0%
9.6%
კონტრასტი
კონტრასტი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მშვიდი და რბილი
6.0%
4.9%
რბილი
20.0%
10.4%
ბალანსირებული
16.0%
8.0%
მკვეთრი
24.0%
26.8%
განცხადება
34.0%
49.9%
ფერების ჰარმონია
ფერების ჰარმონია
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დისკორდანტული პალიტრა
8.0%
5.3%
რბილად შერეული პალიტრა
6.0%
8.4%
ბალანსირებული ჰარმონია
14.0%
18.3%
ფერების ძლიერი ერთიანობა
52.0%
59.1%
ერთგვაროვანი პალიტრა
20.0%
8.9%
რა არის პიტერ პაულ რუბენსი-ის ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამუშევრები თვების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემები ცხრილში
ნამუშწარები
ოქტ 2025
ნოე 2025
დეკ 2025
იან 2026
თებ 2026
მარ 2026
აპრ 2026
მაი 2026
ივნ 2026
ივლ 2026
აგვ 2026
სექ 2026
მშობლის და ბავშვთა მსხვერპლ…
0
0
0
0
0
0
0
0
300
1 900
400
1 400
ლომის ლაშქრობა
0
0
0
0
0
0
0
0
100
2 100
100
600
მწვეული ჰერკულესი
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 300
0
900
სaint აგუსტინი
0
0
0
0
0
0
0
0
200
800
200
400
პიტერ პაულ რუბენსი ნაწాగვი
0
0
0
0
0
0
0
0
200
1 300
100
200
Პიტერ პაულ რუბენსი ფანტაზმა…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
1 500
500
200
მარსელიაში მარი დედოფლის მი…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 200
400
400
მერქუří და არგუსი
0
0
0
0
0
0
0
0
100
600
300
0
Პიტერ პაულ რუბენსი - ორი სი…
0
0
0
0
0
0
0
0
300
1 100
0
300
Последният Съд
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 800
600
1 000
რა არის პიტერ პაულ რუბენსი-ის აუდიტორიის გადანაწილება მოწყობილობების მიხედვით?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემები ცხრილში
მოწყობილობა
ნახვები
გაზიარება
კომპიუტერები
217 000
87.1%
სმარტფონები
29 200
11.7%
ტაბლეტები
2 900
1.2%
რა ენებზეა პიტერ პაულ რუბენსი-ს გამომწერთა რაოდენობა?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემები ცხრილში
ენა
ნახვები
გაზიარება
ესპანური
2 500
21.9%
რუსული
1 700
14.9%
ინგლისური
1 200
10.5%
ფრანგული
1 200
10.5%
იტალიური
700
6.1%
პორტუგალიური
700
6.1%
გერმანული
600
5.3%
ესტონური
400
3.5%
Chinese
300
2.6%
არაბული
200
1.8%
რამდენად ხშირად სტუმრობენ პიტერ პაულ რუბენსი-ს დღეში და რა იქნება შემდეგ?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემები ცხრილში
დღე
ნახვები
ოთხ 23 სექ
1 800
ხუთ 24 სექ
2 900
პარ 25 სექ
2 100
შაბ 26 სექ
3 200
კვრ 27 სექ
1 500
ორშ 28 სექ
3 800
სამ 29 სექ
3 000
ოთხ 30 სექ
1 500
ხუთ 1 ოქტ
1 300
პარ 2 ოქტ
3 600
შაბ 3 ოქტ
2 600
კვრ 4 ოქტ
2 700
ორშ 5 ოქტ
2 600
სამ 6 ოქტ
4 500
ოთხ 7 ოქტ
2 900
ხუთ 8 ოქტ
3 100
პარ 9 ოქტ
2 300
შაბ 10 ოქტ
2 500
კვრ 11 ოქტ
2 100
ორშ 12 ოქტ
3 400
სამ 13 ოქტ
8 800
ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი)
2 800
ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი)
3 300
პარ 16 ოქტ (პროგნოზი)
3 600
შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი)
3 700
კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი)
2 800
ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი)
4 400
სამ 20 ოქტ (პროგნოზი)
7 300
ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი)
3 000
ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი)
3 600
პარ 23 ოქტ (პროგნოზი)
3 900
შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი)
4 100
კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი)
3 100
ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი)
4 800
სამ 27 ოქტ (პროგნოზი)
8 000
ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი)
3 200
ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი)
3 800
პარ 30 ოქტ (პროგნოზი)
4 200
შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი)
4 300
კვრ 1 ნოე (პროგნოზი)
3 300
ორშ 2 ნოე (პროგნოზი)
5 100
სამ 3 ნოე (პროგნოზი)
8 500
რას კითხულობენ პიტერ პაულ რუბენსი-ის შესახებ
პიტერ პაულ რუბენსი-ის რომელ ნამუშწარეს ჰყავს ყველაზე მეტი სტუმარი?
მშობლის და ბავშვთა მსხვერპლობა პირველ ადგილზეა, 5 400 ნახვითა და 2% ნახვების წილით. მასზე 10 ნამუშწარესაა რეიტინგით წინ.
რამდენად დიდია პიტერ პაულ რუბენსი-ის აუდიტორია OriginalUniqueArt.com-ზე?