რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის პოლ პუარე გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
პოლ პუარე: მთავარი ფიგურები
ყველაზეתماჭენად ნახული ნამუშევარია Long dress: 300 ნახვა თორმეტ თვეში, რაც პოლ პუარე ნახვების 19% წილია. შემდგომ Coat და Fancy dress. სულ 5 600 ნახვა: 4 200 ხელოვანის გვერდზე, 1 400 ნამუშევრებზე. აუდიტორია იზრდება: ოქტ 2026-ში 160%-ით მეტი ვიზიტია, ვიდრე სექ 2026-ში. პიკური თვე: ოქტ 2026, 2 600 ნახვრით. აუდიტორიის გადანაწილება მოწყობილობების მიხედვით: კომპიუტერები (68%), სმარტფონები (30%) და ტაბლეტები (2%). ერთი გემო გამოირჩევა: ნათელი ბალანსი (განათების ინტენსივობა) იკავებს 38% ვიზიტებს კატალოგის მხოლოდ 17%-ისგან.
პოლ პუარე: ყველაზედებნად ნახეული 7 ნამუშგარევი
ეს რეიტინგი ითვლის ნახვებს და არა კატალოგის ქულებს: პოლ პუარე-ის 7 ნამუშწარები, რომლებსაც OriginalUniqueArt.com-ზე ბოლო თვდეში ყველაზე ხშირად ნახულობდნენ.
როგორ იცვლება პოლ პუარე აუდიტორია თვეから თვემდე?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
აჩვენეთ მონაცემები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 100 | 0 |
| ივლ 2026 | 800 | 900 |
| აგვ 2026 | 100 | 100 |
| სექ 2026 | 800 | 200 |
| ოქტ 2026 | 2 400 | 200 |
როგორ ითვლება პოლ პუარე-ის ნამუშევრების ნახვები წლის განმავლობაში?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ აუდიტორია პოლ პუარე-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
აჩვენეთ მონაცემები
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 25.0% | 31.2% |
| რბილი ჩრდილი | 0.0% | 0.0% |
| რბილი განათება | 8.3% | 0.0% |
| ნათელი ბალანსი | 16.7% | 37.5% |
| ნათელი | 50.0% | 31.2% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 91.7% | 81.2% |
| ნაზი ფერები | 0.0% | 0.0% |
| რბილი ბალანსირებული | 8.3% | 18.8% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 0.0% | 0.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 55.6% | 71.4% |
| მიწისფეროვანი | 11.1% | 21.4% |
| პასტელური ფერები | 33.3% | 7.1% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 75.0% | 75.0% |
| ბალანსირებული | 16.7% | 6.2% |
| ფერადი და მკვეთრი | 8.3% | 18.8% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 16.7% | 25.0% |
| რბილი | 16.7% | 31.2% |
| ბალანსირებული | 8.3% | 6.2% |
| მკვეთრი | 16.7% | 0.0% |
| განცხადება | 41.7% | 37.5% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 33.3% | 50.0% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 8.3% | 0.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 8.3% | 0.0% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 33.3% | 31.2% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 16.7% | 18.8% |
როგორ განსხვავდება პოლ პუარე-ის ყველაზე ნახვებისმקظمადებული ნამუშევრები წლის განმავლობაში?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
აჩვენეთ მონაცემები
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Long dress | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Evening dress\n\nFront of e… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Party Costume [Left]\nParty… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Coat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening Ensemble\n\nFront V… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 | 0 |
| Untitled (D7U6K6) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fancy dress | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
| Evening Dress | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
ტელეფონები, ტაბლეტები თუ კომპიუტერები: სად ნახულობენ პოლ პუარე-ს?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
აჩვენეთ მონაცემები
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 3 800 | 67.9% |
| სმარტფონები | 1 700 | 30.4% |
| ტაბლეტები | 100 | 1.8% |
რა ენებზე იყენებს პოლ პუარე-ის აუდიტორია?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
აჩვენეთ მონაცემები
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ფრანგული | 700 | 30.4% |
| ჩეხური | 300 | 13.0% |
| გერმანული | 300 | 13.0% |
| ესპანური | 300 | 13.0% |
| პოლონური | 300 | 13.0% |
| ბულგარული | 100 | 4.3% |
| ბერძნული | 100 | 4.3% |
| რუმინული | 100 | 4.3% |
| სლოვაკური | 100 | 4.3% |
როგორ გამოიყურება პოლ პუარე-ის ყოველდღიური ვიზიტები და რა არის პროგნოზი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
აჩვენეთ მონაცემები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ხუთ 15 ოქტ | 0 |
| პარ 16 ოქტ | 100 |
| შაბ 17 ოქტ | 0 |
| კვრ 18 ოქტ | 1 000 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 0 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 0 |
| ორშ 26 ოქტ | 0 |
| სამ 27 ოქტ | 100 |
| ოთხ 28 ოქტ | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ | 100 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 100 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე | 100 |
| სამ 3 ნოე | 100 |
| ოთხ 4 ნოე | 200 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
პოლ პუარე: მოკლე პასუხები
რა არის პოლ პუარე-ის ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამشევრი?
- Long dress: 300 ნახვა, რაც პოლ პუარე ნახვების 19%-ს შეადგენს. სია 7-ე რეიტინგამდე გრძელდება.
რამდენ ნახვას იღებს პოლ პუარე?
- 5 600 ბოლო თვედ განმავლობაში (4 200 ხელოვანის გვერდზე, 1 400 ნამუშევრებზე).
პოლ პუარე-ს ტელეფონით თუ კომპიუტერით უყურებენ?
- ორივე შემთხვევაში: კომპიუტერები (68%), სმარტფონები (30%) და ტაბლეტები (2%); ლიდერობს კომპიუტერები 68%-ით.
გამომწსვლელებს პოლ პუარე-ის შემოქმედების გარკვეული სახეობა უფრო მოსწონთ?
- დიახ, ნათელი ბალანსი (განათების ინტენსივობა): 38% ვიზიტებისგან 17%-ის კატალოგში.