რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის პოლ კადმუსი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
პოლ კადმუსი: სტატისტიკა այն შესახებ, თუ როგორი იყო այցելությունների წელი
Night in Bologna ყველაზე ბევრჯერ ნახულობენ: 400 ნახვა წელიწადში, რაც პოლ კადმუსი-ისადმი გამოცხადებული მთელი ყურადღების 15% წილია. მას მოსდევს Aspects of Suburban Life Golf და Untitled (963). ხატის გვერდმა მიიღო 600 ნახা visit, ხოლო ნამუშევრებმა — 1 600: სულ 2 200 ნახვა. ყურადღება 100%-ით შემცირდა სექ 2026-დან ოქტ 2026-მდე. ივლ 2026 ყველაზე დატვირთული თვე იყო, რომლის დროსაც დაფიქსირდა 1 800 ვიზიტი. მათთვის უპირატესობა ენიჭება მიწისფეროვანი (ფერების პალიტრა): 35% სტუმრობები კატალოგის 5% წილის წინააღმდეგ.
პოლ კადმუსი-ის 10 ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამუშევარი
თითოეული რეიტინგი ასახავს OriginalUniqueArt.com-ზე ბოლო თვედის განმავლობაში მიღებულ ნახვებს; პირველი რეიტინგი პოლ კადმუსი-ის ყველაზე პოპულარული ნამعთია.
-
1
Night in Bologna, 1958
400 ნახვა · 14.8%
-
2
Aspects of Suburban Life Golf, 1936
200 ნახვა · 7.4%
-
3
Untitled (963)
200 ნახვა · 7.4%
-
4
Untitled (657)
200 ნახვა · 7.4%
-
5
Aspects of Suburban Life Public Dock, 1936
100 ნახვა · 3.7%
-
6
Untitled (987)
100 ნახვა · 3.7%
-
7
Untitled (565)
100 ნახვა · 3.7%
-
8
Untitled (777)
100 ნახვა · 3.7%
-
9
Untitled (688)
100 ნახვა · 3.7%
-
10
Untitled (432)
100 ნახვა · 3.7%
როდის სტუმრობენ ადამიანები პოლ კადმუსი-ის გვერდს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემები ცხრილში
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 0 |
| ივლ 2026 | 400 | 1 400 |
| აგვ 2026 | 100 | 200 |
| სექ 2026 | 100 | 0 |
| ოქტ 2026 | 0 | 0 |
როდის არის ხელმისაწვდომი პოლ კადმუსი-ის ნამუშევრები?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ ვიზიტორები პოლ კადმუსი-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემები ცხრილში
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 4.0% | 22.2% |
| რბილი ჩრდილი | 6.0% | 11.1% |
| რბილი განათება | 26.0% | 22.2% |
| ნათელი ბალანსი | 22.0% | 29.6% |
| ნათელი | 42.0% | 14.8% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 80.0% | 66.7% |
| ნაზი ფერები | 4.0% | 11.1% |
| რბილი ბალანსირებული | 2.0% | 7.4% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 12.0% | 14.8% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 2.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 59.5% | 40.0% |
| მიწისფეროვანი | 5.4% | 35.0% |
| პასტელური ფერები | 21.6% | 5.0% |
| მონოქრომული | 10.8% | 15.0% |
| მუქი | 2.7% | 5.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 78.0% | 66.7% |
| ბალანსირებული | 8.0% | 18.5% |
| ფერადი და მკვეთრი | 14.0% | 14.8% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 38.0% | 33.3% |
| რბილი | 28.0% | 33.3% |
| ბალანსირებული | 10.0% | 7.4% |
| მკვეთრი | 16.0% | 25.9% |
| განცხადება | 8.0% | 0.0% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 10.0% | 0.0% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 14.0% | 11.1% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 16.0% | 25.9% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 18.0% | 14.8% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 42.0% | 48.1% |
რა არის პოლ კადმუსი-ის ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამუშევრები თვების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემები ცხრილში
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (507) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (974) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (881) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night in Bologna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (404) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (373) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (964) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (131) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (380) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (682) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა ენებზეა პოლ კადმუსი-ს გამომწერთა რაოდენობა?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
რამდენად ხშირად სტუმრობენ პოლ კადმუსი-ს დღეში და რა იქნება შემდეგ?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემები ცხრილში
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ორშ 12 ოქტ | 0 |
| სამ 13 ოქტ | 100 |
| ოთხ 14 ოქტ | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ | 0 |
| პარ 16 ოქტ | 0 |
| შაბ 17 ოქტ | 0 |
| კვრ 18 ოქტ | 0 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 100 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 0 |
| ორშ 26 ოქტ | 100 |
| სამ 27 ოქტ | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ | 100 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 0 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
რას კითხულობენ პოლ კადმუსი-ის შესახებ
პოლ კადმუსი-ის რომელ ნამუშწარეს ჰყავს ყველაზე მეტი სტუმარი?
- Night in Bologna პირველ ადგილზეა, 400 ნახვითა და 15% ნახვების წილით. მასზე 10 ნამუშწარესაა რეიტინგით წინ.
რამდენად დიდია პოლ კადმუსი-ის აუდიტორია OriginalUniqueArt.com-ზე?
- 2 200 ვიზიტი თორმეტ თვეში: 600 ხელოვანის გვერდზე, 1 600 ნამუშევრებზე.
პოლ კადმუსი-ის რომელ ნამუშევრებს უყვარს სტუმრები ყველაზე მეტად?
- მიწისფეროვანი (ფერების პალიტრა) მახასიათებლების მქონე ნამუშევრები, რომლებიც აღწერენ მიწისფეროვანი-ს (ფერების პალიტრა), იკავებენ 35%-ს ვიზიტებისგან კატალოგის 5%-ის მოცულობისთვის.