რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის მორის ვლამინკი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
მორის ვლამინკი: მთავარი ფიგურები
ყველაზეתماჭენად ნახული ნამუშევარია Thatched Cottages at the Roadside: 2 600 ნახვა თორმეტ თვეში, რაც მორის ვლამინკი ნახვების 11% წილია. შემდგომ Houses at Chatou და Bridge at Chatou. სულ 21 300 ნახვა: 9 500 ხელოვანის გვერდზე, 11 800 ნამუშევრებზე. აუდიტორია იზრდება: ოქტ 2026-ში 116%-ით მეტი ვიზიტია, ვიდრე სექ 2026-ში. პიკური თვე: ივლ 2026, 8 900 ნახვრით. აუდიტორიის ენები: ინგლისური (28%), კორეული (17%) და ესპანური (9%). აუდიტორიის ქვეყნები: სამხრეთ კორეა (18%), ამერიკის შეერთებული შტატები (18%) და თურქეთი (10%). აუდიტორიის გადანაწილება მოწყობილობების მიხედვით: კომპიუტერები (64%), სმარტფონები (32%) და ტაბლეტები (4%). ერთი გემო გამოირჩევა: მშვიდი და დამამშვიდებელი (ემოციური ტონი) იკავებს 27% ვიზიტებს კატალოგის მხოლოდ 0%-ისგან.
მორის ვლამინკი: ყველაზედებნად ნახეული 10 ნამუშგარევი
ეს რეიტინგი ითვლის ნახვებს და არა კატალოგის ქულებს: მორის ვლამინკი-ის 10 ნამუშწარები, რომლებსაც OriginalUniqueArt.com-ზე ბოლო თვდეში ყველაზე ხშირად ნახულობდნენ.
-
1
Thatched Cottages at the Roadside
2 600 ნახვა · 10.9%
-
2
Houses at Chatou
2 400 ნახვა · 10.0%
-
3
Bridge at Chatou
2 000 ნახვა · 8.4%
-
4
Restaurant at Marly-le-Roi, ca Mu, 1905
1 400 ნახვა · 5.9%
-
5
Autumn Landscape, 1905
1 100 ნახვა · 4.6%
-
6
Restaurant de la Machine at Bougival
900 ნახვა · 3.8%
-
7
The harvest in the storm, 1946
800 ნახვა · 3.3%
-
8
The old port of Marseille, 1913
600 ნახვა · 2.5%
-
9
Man Smoking a Pipe, 1900
600 ნახვა · 2.5%
-
10
Portrait of Derain, 1905
500 ნახვა · 2.1%
როგორ იცვლება მორის ვლამინკი აუდიტორია თვეから თვემდე?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
აჩვენეთ მონაცემები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 100 | 200 |
| ივლ 2026 | 1 300 | 7 600 |
| აგვ 2026 | 500 | 1 500 |
| სექ 2026 | 2 300 | 900 |
| ოქტ 2026 | 5 300 | 1 600 |
როგორ ითვლება მორის ვლამინკი-ის ნამუშევრების ნახვები წლის განმავლობაში?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ აუდიტორია მორის ვლამინკი-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
აჩვენეთ მონაცემები
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| გამბედავი და მკვეთრი | 66.7% | 60.8% |
| მიწისფეროვანი | 0.0% | 25.5% |
| დრამატული | 33.3% | 13.7% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ვნებიანი | 66.7% | 39.2% |
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 0.0% | 27.5% |
| ენერგიული და დინამიკური | 0.0% | 13.7% |
| დრამატული | 0.0% | 9.8% |
| იდუმდენი | 0.0% | 5.9% |
| მძიმე და სევდიანი | 33.3% | 3.9% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 4.0% | 4.2% |
| რბილი ჩრდილი | 38.0% | 50.2% |
| რბილი განათება | 36.0% | 39.3% |
| ნათელი ბალანსი | 14.0% | 5.0% |
| ნათელი | 8.0% | 1.3% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 32.0% | 7.1% |
| ნაზი ფერები | 18.0% | 24.3% |
| რბილი ბალანსირებული | 36.0% | 38.1% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 14.0% | 30.5% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 52.8% | 41.8% |
| მუქი | 11.1% | 31.9% |
| ნეიტრალური ტონები | 30.6% | 24.2% |
| პასტელური ფერები | 2.8% | 1.1% |
| ბუნება | 0.0% | 1.1% |
| მონოქრომული | 2.8% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 30.0% | 5.9% |
| ბალანსირებული | 52.0% | 50.6% |
| ფერადი და მკვეთრი | 18.0% | 43.5% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 2.0% | 2.1% |
| რბილი | 8.0% | 10.9% |
| ბალანსირებული | 8.0% | 12.6% |
| მკვეთრი | 24.0% | 33.1% |
| განცხადება | 58.0% | 41.4% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 50.0% | 59.0% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 18.0% | 15.5% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 10.0% | 12.1% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 12.0% | 12.1% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 10.0% | 1.3% |
როგორ განსხვავდება მორის ვლამინკი-ის ყველაზე ნახვებისმקظمადებული ნამუშევრები წლის განმავლობაში?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
აჩვენეთ მონაცემები
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Houses at Chatou | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 700 | 0 |
| Portrait of Derain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Thatched Cottages at the Ro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 100 | 0 | 800 |
| Bougival | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man Smoking a Pipe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Southampton | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Portrait of a Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Chatou Bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Banks of the Seine to Carri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Girl from Rat Mort | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
ტელეფონები, ტაბლეტები თუ კომპიუტერები: სად ნახულობენ მორის ვლამინკი-ს?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
აჩვენეთ მონაცემები
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 13 600 | 63.8% |
| სმარტფონები | 6 900 | 32.4% |
| ტაბლეტები | 800 | 3.8% |
რა ენებზე იყენებს მორის ვლამინკი-ის აუდიტორია?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
აჩვენეთ მონაცემები
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ინგლისური | 1 800 | 28.1% |
| კორეული | 1 100 | 17.2% |
| ესპანური | 600 | 9.4% |
| იტალიური | 600 | 9.4% |
| თურქული | 600 | 9.4% |
| გერმანული | 500 | 7.8% |
| Chinese | 400 | 6.2% |
| პოლონური | 300 | 4.7% |
| ჩეხური | 100 | 1.6% |
| იაპონური | 100 | 1.6% |
როგორ გამოიყურება მორის ვლამინკი-ის ყოველდღიური ვიზიტები და რა არის პროგნოზი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
აჩვენეთ მონაცემები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ოთხ 14 ოქტ | 700 |
| ხუთ 15 ოქტ | 1 400 |
| პარ 16 ოქტ | 0 |
| შაბ 17 ოქტ | 200 |
| კვრ 18 ოქტ | 1 100 |
| ორშ 19 ოქტ | 600 |
| სამ 20 ოქტ | 1 800 |
| ოთხ 21 ოქტ | 2 300 |
| ხუთ 22 ოქტ | 200 |
| პარ 23 ოქტ | 300 |
| შაბ 24 ოქტ | 300 |
| კვრ 25 ოქტ | 700 |
| ორშ 26 ოქტ | 300 |
| სამ 27 ოქტ | 200 |
| ოთხ 28 ოქტ | 400 |
| ხუთ 29 ოქტ | 500 |
| პარ 30 ოქტ | 100 |
| შაბ 31 ოქტ | 500 |
| კვრ 1 ნოე | 1 000 |
| ორშ 2 ნოე | 1 400 |
| სამ 3 ნოე | 700 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 900 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 600 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 800 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 600 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 800 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 800 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 500 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 700 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 600 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 700 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 800 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 500 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 600 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 500 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 600 |
მორის ვლამინკი: მოკლე პასუხები
რა არის მორის ვლამინკი-ის ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამشევრი?
- Thatched Cottages at the Roadside: 2 600 ნახვა, რაც მორის ვლამინკი ნახვების 11%-ს შეადგენს. სია 10-ე რეიტინგამდე გრძელდება.
რამდენ ნახვას იღებს მორის ვლამინკი?
- 21 300 ბოლო თვედ განმავლობაში (9 500 ხელოვანის გვერდზე, 11 800 ნამუშევრებზე).
მორის ვლამინკი-ს ტელეფონით თუ კომპიუტერით უყურებენ?
- ორივე შემთხვევაში: კომპიუტერები (64%), სმარტფონები (32%) და ტაბლეტები (4%); ლიდერობს კომპიუტერები 64%-ით.
მიჰყვებიან თუ არა მორის ვლამინკი-ს რამდენიმე ენაზე?
- დიახ: ინგლისური (28%), კორეული (17%) და ესპანური (9%). ლიდერობს ინგლისური 28%-ით.
გამომწსვლელებს მორის ვლამინკი-ის შემოქმედების გარკვეული სახეობა უფრო მოსწონთ?
- დიახ, მშვიდი და დამამშვიდებელი (ემოციური ტონი): 27% ვიზიტებისგან 0%-ის კატალოგში.