რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის მათის ნაითჰარდტი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
მათის ნაითჰარდტი: სტატისტიკა այն შესახებ, თუ როგორი იყო այցելությունների წელი
ქრისტეს გამაყრალა ყველაზე ბევრჯერ ნახულობენ: 6 400 ნახვა წელიწადში, რაც მათის ნაითჰარდტი-ისადმი გამოცხადებული მთელი ყურადღების 18% წილია. მას მოსდევს The Crucifixion2 (სწა დადების მეორე ვარიანტი) და ისენჰაიმის ალტარპიქტი. ხატის გვერდმა მიიღო 4 500 ნახা visit, ხოლო ნამუშევრებმა — 33 300: სულ 37 800 ნახვა. ყურადღება 26%-ით შემცირდა აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე. ივლ 2026 ყველაზე დატვირთული თვე იყო, რომლის დროსაც დაფიქსირდა 26 000 ვიზიტი. მნახველები უყურებენ კომპიუტერები (74%), სმარტფონები (23%) და ტაბლეტები (3%)-ზე. მათთვის უპირატესობა ენიჭება მძიმე და სევდიანი (ემოციური ტონი): 43% სტუმრობები კატალოგის 7% წილის წინააღმდეგ.
მათის ნაითჰარდტი-ის 10 ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამუშევარი
თითოეული რეიტინგი ასახავს OriginalUniqueArt.com-ზე ბოლო თვედის განმავლობაში მიღებულ ნახვებს; პირველი რეიტინგი მათის ნაითჰარდტი-ის ყველაზე პოპულარული ნამعთია.
-
1
ქრისტეს გამაყრალა, 1503
6 400 ნახვა · 18.3%
-
2
The Crucifixion2 (სწა დადების მეორე ვარიანტი)
3 100 ნახვა · 8.9%
-
3
ისენჰაიმის ალტარპიქტი, 1515
2 800 ნახვა · 8.0%
-
4
Visit of St Anthony to St Paul and Temptation of St Anthony, 1515
1 500 ნახვა · 4.3%
-
5
The Temptation of St Anthony (detail), 1515
900 ნახვა · 2.6%
-
6
The Small Crucifixion, 1510
900 ნახვა · 2.6%
-
7
The Temptation of St Anthony (detail), 1515
800 ნახვა · 2.3%
-
8
Благотворитель и клетка птицы, 1515
700 ნახვა · 2.0%
-
9
Concert of Angels (detail), 1515
700 ნახვა · 2.0%
-
10
Crucifixion, 1501
700 ნახვა · 2.0%
როდის სტუმრობენ ადამიანები მათის ნაითჰარდტი-ის გვერდს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემები ცხრილში
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 300 |
| ივლ 2026 | 2 500 | 23 500 |
| აგვ 2026 | 500 | 6 100 |
| სექ 2026 | 1 500 | 3 400 |
როდის არის ხელმისაწვდომი მათის ნაითჰარდტი-ის ნამუშევრები?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ ვიზიტორები მათის ნაითჰარდტი-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემები ცხრილში
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დრამატული | 67.9% | 82.1% |
| მშვიდი და რბილი | 17.9% | 7.3% |
| მისტიკური | 10.7% | 2.2% |
| ეთერული | 0.0% | 2.6% |
| ნოსტალგიური | 0.0% | 2.2% |
| რომანტიკული | 3.6% | 1.3% |
| მშვიდი და სულიერი | 0.0% | 1.6% |
| ელეგანტური | 0.0% | 0.6% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მძიმე და სევდიანი | 7.1% | 43.1% |
| მელანქოლიური | 32.1% | 18.5% |
| სულიერი | 21.4% | 15.7% |
| იდუმდენი | 3.6% | 10.5% |
| დაფიქრებითი | 10.7% | 7.3% |
| დრამატული | 14.3% | 1.9% |
| აღმაბამედელი | 3.6% | 1.0% |
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 0.0% | 1.3% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 20.0% | 10.0% |
| რბილი ჩრდილი | 26.0% | 57.9% |
| რბილი განათება | 32.0% | 15.5% |
| ნათელი ბალანსი | 6.0% | 7.7% |
| ნათელი | 16.0% | 8.9% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 22.0% | 10.6% |
| ნაზი ფერები | 36.0% | 50.1% |
| რბილი ბალანსირებული | 32.0% | 30.9% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 10.0% | 8.3% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 65.3% | 75.9% |
| ნეიტრალური ტონები | 20.4% | 13.8% |
| მუქი | 10.2% | 8.5% |
| პასტელური ფერები | 4.1% | 1.8% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 20.0% | 9.2% |
| ბალანსირებული | 62.0% | 77.9% |
| ფერადი და მკვეთრი | 18.0% | 12.9% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 8.0% | 3.4% |
| რბილი | 6.0% | 6.0% |
| ბალანსირებული | 8.0% | 1.7% |
| მკვეთრი | 18.0% | 12.6% |
| განცხადება | 60.0% | 76.2% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 4.0% | 1.4% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 8.0% | 8.6% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 14.0% | 4.0% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 44.0% | 68.8% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 30.0% | 17.2% |
რა არის მათის ნაითჰარდტი-ის ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამუშევრები თვების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემები ცხრილში
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ქრისტეს გამაყრალა | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 500 | 2 300 | 1 300 |
| Благотворитель и клетка пти… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 100 | 0 |
| The Crucifixion2 (სწა დადებ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 900 | 700 | 200 |
| ერასმისა და მორისე შეხვედრა | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| ისენჰაიმის ალტარპიქტი | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 000 | 1 500 | 200 |
| St Anthony (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Temptation of St Anthon… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 700 | 0 | 200 |
| The Annunciation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Mocking of Christ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Calvary | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
რა არის მათის ნაითჰარდტი-ის აუდიტორიის გადანაწილება მოწყობილობების მიხედვით?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემები ცხრილში
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 28 000 | 74.1% |
| სმარტფონები | 8 600 | 22.8% |
| ტაბლეტები | 1 200 | 3.2% |
რა ენებზეა მათის ნაითჰარდტი-ს გამომწერთა რაოდენობა?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემები ცხრილში
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ინგლისური | 400 | 19.0% |
| ქართული | 300 | 14.3% |
| პორტუგალიური | 300 | 14.3% |
| დანიური | 200 | 9.5% |
| ესპანური | 200 | 9.5% |
| ესტონური | 200 | 9.5% |
| უნგრული | 200 | 9.5% |
| ფინური | 100 | 4.8% |
| რუსული | 100 | 4.8% |
| შვედური | 100 | 4.8% |
რამდენად ხშირად სტუმრობენ მათის ნაითჰარდტი-ს დღეში და რა იქნება შემდეგ?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემები ცხრილში
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| შაბ 26 სექ | 300 |
| კვრ 27 სექ | 500 |
| ორშ 28 სექ | 0 |
| სამ 29 სექ | 200 |
| ოთხ 30 სექ | 300 |
| ხუთ 1 ოქტ | 300 |
| პარ 2 ოქტ | 200 |
| შაბ 3 ოქტ | 100 |
| კვრ 4 ოქტ | 1 000 |
| ორშ 5 ოქტ | 300 |
| სამ 6 ოქტ | 500 |
| ოთხ 7 ოქტ | 400 |
| ხუთ 8 ოქტ | 1 200 |
| პარ 9 ოქტ | 500 |
| შაბ 10 ოქტ | 100 |
| კვრ 11 ოქტ | 300 |
| ორშ 12 ოქტ | 400 |
| სამ 13 ოქტ | 800 |
| ოთხ 14 ოქტ | 900 |
| ხუთ 15 ოქტ | 1 100 |
| პარ 16 ოქტ | 100 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 900 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 700 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 800 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 1 200 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 1 000 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 800 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 900 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 1 400 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 1 100 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 400 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 900 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 1 000 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 1 600 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 500 |
რას კითხულობენ მათის ნაითჰარდტი-ის შესახებ
მათის ნაითჰარდტი-ის რომელ ნამუშწარეს ჰყავს ყველაზე მეტი სტუმარი?
- ქრისტეს გამაყრალა პირველ ადგილზეა, 6 400 ნახვითა და 18% ნახვების წილით. მასზე 10 ნამუშწარესაა რეიტინგით წინ.
რამდენად დიდია მათის ნაითჰარდტი-ის აუდიტორია OriginalUniqueArt.com-ზე?
- 37 800 ვიზიტი თორმეტ თვეში: 4 500 ხელოვანის გვერდზე, 33 300 ნამუშევრებზე.
რა მოწყობილობებით ესტუმნება მათის ნაითჰარდტი-ის აუდიტორია?
- აუდიტორია მოდის კომპიუტერები (74%), სმარტფონები (23%) და ტაბლეტები (3%) მოწყობილობებიდან; კომპიუტერები უზრუნველყოფს ვიზიტების 74%-ს.
მათის ნაითჰარდტი-ის რომელ ნამუშევრებს უყვარს სტუმრები ყველაზე მეტად?
- მძიმე და სევდიანი (ემოციური ტონი) მახასიათებლების მქონე ნამუშევრები, რომლებიც აღწერენ მძიმე და სევდიანი-ს (ემოციური ტონი), იკავებენ 43%-ს ვიზიტებისგან კატალოგის 7%-ის მოცულობისთვის.