რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის Louis Wain გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
Louis Wain: მთავარი ფიგურები
ყველაზეתماჭენად ნახული ნამუშევარია The Bride and Groom: 1 600 ნახვა თორმეტ თვეში, რაც Louis Wain ნახვების 76% წილია. შემდგომ The Smoker's Match და A Cat in ‘Gothic’ Style. სულ 8 500 ნახვა: 7 200 ხელოვანის გვერდზე, 1 300 ნამუშევრებზე. აუდიტორია იზრდება: ოქტ 2026-ში 91%-ით მეტი ვიზიტია, ვიდრე სექ 2026-ში. პიკური თვე: ოქტ 2026, 4 200 ნახვრით. აუდიტორიის ენები: ესპანური (82%), ფრანგული (9%) და ინგლისური (7%). აუდიტორიის ქვეყნები: არგენტინა (21%), ესპანეთი (20%) და მექსიკა (18%). აუდიტორიის გადანაწილება მოწყობილობების მიხედვით: სმარტფონები (51%), კომპიუტერები (45%) და ტაბლეტები (5%). ერთი გემო გამოირჩევა: რბილი ჩრდილი (განათების ინტენსივობა) იკავებს 76% ვიზიტებს კატალოგის მხოლოდ 29%-ისგან.
Louis Wain: ყველაზედებნად ნახეული 6 ნამუშგარევი
ეს რეიტინგი ითვლის ნახვებს და არა კატალოგის ქულებს: Louis Wain-ის 6 ნამუშწარები, რომლებსაც OriginalUniqueArt.com-ზე ბოლო თვდეში ყველაზე ხშირად ნახულობდნენ.
როგორ იცვლება Louis Wain აუდიტორია თვეから თვემდე?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
აჩვენეთ მონაცემები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 0 |
| ივლ 2026 | 200 | 800 |
| აგვ 2026 | 800 | 300 |
| სექ 2026 | 2 200 | 0 |
| ოქტ 2026 | 4 000 | 200 |
როგორ ითვლება Louis Wain-ის ნამუშევრების ნახვები წლის განმავლობაში?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ აუდიტორია Louis Wain-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
აჩვენეთ მონაცემები
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 0.0% | 0.0% |
| რბილი ჩრდილი | 28.6% | 76.2% |
| რბილი განათება | 42.9% | 14.3% |
| ნათელი ბალანსი | 28.6% | 9.5% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 0.0% | 0.0% |
| ნაზი ფერები | 0.0% | 0.0% |
| რბილი ბალანსირებული | 85.7% | 95.2% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 14.3% | 4.8% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 33.3% | 40.0% |
| მიწისფეროვანი | 33.3% | 20.0% |
| ბუნება | 16.7% | 20.0% |
| ნეიტრალური ტონები | 16.7% | 20.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 0.0% | 0.0% |
| ბალანსირებული | 71.4% | 90.5% |
| ფერადი და მკვეთრი | 28.6% | 9.5% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 0.0% | 0.0% |
| რბილი | 14.3% | 4.8% |
| ბალანსირებული | 28.6% | 4.8% |
| მკვეთრი | 14.3% | 4.8% |
| განცხადება | 42.9% | 85.7% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 28.6% | 9.5% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 0.0% | 0.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 14.3% | 4.8% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 57.1% | 85.7% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 0.0% | 0.0% |
როგორ განსხვავდება Louis Wain-ის ყველაზე ნახვებისმקظمადებული ნამუშევრები წლის განმავლობაში?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
აჩვენეთ მონაცემები
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Naughty Puss | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Good Puss | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In Sunny Spain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sicilian Cat Kaleidoscope | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Cat in ‘Gothic’ Style | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bride and Groom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 700 | 300 | 0 | 200 |
| The Smoker's Match | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
ტელეფონები, ტაბლეტები თუ კომპიუტერები: სად ნახულობენ Louis Wain-ს?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
აჩვენეთ მონაცემები
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| სმარტფონები | 4 300 | 50.6% |
| კომპიუტერები | 3 800 | 44.7% |
| ტაბლეტები | 400 | 4.7% |
რა ენებზე იყენებს Louis Wain-ის აუდიტორია?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
აჩვენეთ მონაცემები
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ესპანური | 4 600 | 82.1% |
| ფრანგული | 500 | 8.9% |
| ინგლისური | 400 | 7.1% |
| იტალიური | 100 | 1.8% |
როგორ გამოიყურება Louis Wain-ის ყოველდღიური ვიზიტები და რა არის პროგნოზი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
აჩვენეთ მონაცემები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| პარ 16 ოქტ | 0 |
| შაბ 17 ოქტ | 300 |
| კვრ 18 ოქტ | 100 |
| ორშ 19 ოქტ | 100 |
| სამ 20 ოქტ | 300 |
| ოთხ 21 ოქტ | 100 |
| ხუთ 22 ოქტ | 800 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 300 |
| კვრ 25 ოქტ | 300 |
| ორშ 26 ოქტ | 200 |
| სამ 27 ოქტ | 300 |
| ოთხ 28 ოქტ | 200 |
| ხუთ 29 ოქტ | 200 |
| პარ 30 ოქტ | 800 |
| შაბ 31 ოქტ | 0 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე | 1 200 |
| სამ 3 ნოე | 200 |
| ოთხ 4 ნოე | 700 |
| ხუთ 5 ნოე | 300 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 500 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 400 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 900 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 500 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 600 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 800 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 500 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 400 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 1 000 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 500 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 700 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 900 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 600 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 500 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 1 100 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 600 |
| ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი) | 800 |
| ხუთ 26 ნოე (პროგნოზი) | 1 000 |
Louis Wain: მოკლე პასუხები
რა არის Louis Wain-ის ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამشევრი?
- The Bride and Groom: 1 600 ნახვა, რაც Louis Wain ნახვების 76%-ს შეადგენს. სია 6-ე რეიტინგამდე გრძელდება.
რამდენ ნახვას იღებს Louis Wain?
- 8 500 ბოლო თვედ განმავლობაში (7 200 ხელოვანის გვერდზე, 1 300 ნამუშევრებზე).
Louis Wain-ს ტელეფონით თუ კომპიუტერით უყურებენ?
- ორივე შემთხვევაში: სმარტფონები (51%), კომპიუტერები (45%) და ტაბლეტები (5%); ლიდერობს სმარტფონები 51%-ით.
მიჰყვებიან თუ არა Louis Wain-ს რამდენიმე ენაზე?
- დიახ: ესპანური (82%), ფრანგული (9%) და ინგლისური (7%). ლიდერობს ესპანური 82%-ით.
გამომწსვლელებს Louis Wain-ის შემოქმედების გარკვეული სახეობა უფრო მოსწონთ?
- დიახ, რბილი ჩრდილი (განათების ინტენსივობა): 76% ვიზიტებისგან 29%-ის კატალოგში.