რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის Louis Marie Baader გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
Louis Marie Baader: მთავარი ფიგურები
ყველაზეתماჭენად ნახული ნამუშევარია Hero And Leander: 1 100 ნახვა თორმეტ თვეში, რაც Louis Marie Baader ნახვების 25% წილია. შემდგომ Remorse და Napoleon's Farewell To Josephine. სულ 5 400 ნახვა: 1 600 ხელოვანის გვერდზე, 3 800 ნამუშევრებზე. აუდიტორია იკლებს: ოქტ 2026-ში სექ 2026-თან შედარებით 50%-ით ნაკლები ვიზიტია. პიკური თვე: ივლ 2026, 2 000 ნახვრით. აუდიტორიის გადანაწილება მოწყობილობების მიხედვით: კომპიუტერები (76%), სმარტფონები (20%) და ტაბლეტები (4%). ერთი გემო გამოირჩევა: განცხადება (კონტრასტი) იკავებს 84% ვიზიტებს კატალოგის მხოლოდ 55%-ისგან.
Louis Marie Baader: ყველაზედებნად ნახეული 10 ნამუშგარევი
ეს რეიტინგი ითვლის ნახვებს და არა კატალოგის ქულებს: Louis Marie Baader-ის 10 ნამუშწარები, რომლებსაც OriginalUniqueArt.com-ზე ბოლო თვდეში ყველაზე ხშირად ნახულობდნენ.
-
1
Hero And Leander, 1866
1 100 ნახვა · 25.0%
-
2
Remorse
900 ნახვა · 20.5%
-
3
Napoleon's Farewell To Josephine
500 ნახვა · 11.4%
-
4
Gypsy At The Door Of Brousse, 1885
400 ნახვა · 9.1%
-
5
Death Of Cleopatra
300 ნახვა · 6.8%
-
6
Farewell In Washington To His Mother
300 ნახვა · 6.8%
-
7
The Musicians
100 ნახვა · 2.3%
-
8
Dead Flowers, 1889
100 ნახვა · 2.3%
-
9
Cortyard Scene
100 ნახვა · 2.3%
-
10
Beggar And His Dogs
100 ნახვა · 2.3%
როგორ იცვლება Louis Marie Baader აუდიტორია თვეから თვემდე?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
აჩვენეთ მონაცემები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 100 | 100 |
| ივლ 2026 | 400 | 1 600 |
| აგვ 2026 | 0 | 200 |
| სექ 2026 | 300 | 1 700 |
| ოქტ 2026 | 800 | 200 |
როგორ ითვლება Louis Marie Baader-ის ნამუშევრების ნახვები წლის განმავლობაში?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ აუდიტორია Louis Marie Baader-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
აჩვენეთ მონაცემები
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დრამატული | 58.3% | 65.5% |
| ნოსტალგიური | 33.3% | 17.2% |
| რომანტიკული | 8.3% | 17.2% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დრამატული | 16.7% | 34.5% |
| მძიმე და სევდიანი | 33.3% | 27.6% |
| მელანქოლიური | 16.7% | 17.2% |
| რომანტიკული | 8.3% | 17.2% |
| ნოსტალგიური | 8.3% | 3.5% |
| დაფიქრებითი | 8.3% | 0.0% |
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 8.3% | 0.0% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 27.6% | 20.4% |
| რბილი ჩრდილი | 37.9% | 43.2% |
| რბილი განათება | 31.0% | 34.1% |
| ნათელი ბალანსი | 3.5% | 2.3% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 37.9% | 61.4% |
| ნაზი ფერები | 34.5% | 29.5% |
| რბილი ბალანსირებული | 24.1% | 9.1% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 3.5% | 0.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 73.9% | 90.0% |
| ნეიტრალური ტონები | 17.4% | 6.7% |
| მუქი | 8.7% | 3.3% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 34.5% | 59.1% |
| ბალანსირებული | 62.1% | 40.9% |
| ფერადი და მკვეთრი | 3.5% | 0.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 10.3% | 4.5% |
| რბილი | 10.3% | 6.8% |
| ბალანსირებული | 3.5% | 2.3% |
| მკვეთრი | 20.7% | 2.3% |
| განცხადება | 55.2% | 84.1% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 13.8% | 11.4% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 10.3% | 27.3% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 10.3% | 34.1% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 31.0% | 18.2% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 34.5% | 9.1% |
როგორ განსხვავდება Louis Marie Baader-ის ყველაზე ნახვებისმקظمადებული ნამუშევრები წლის განმავლობაში?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
აჩვენეთ მონაცემები
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Death Of Cleopatra | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Gypsy At The Door Of Brousse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 200 | 0 |
| Farewell In Washington To H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 | 0 |
| The Last Morning Of Marie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Beggar And His Dogs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Napoleon's Farewell To Jose… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 300 | 0 |
| Remorse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 400 | 200 |
| Delilah Having Delivered Sa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Raccommodeur de faïence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At the Fountain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
ტელეფონები, ტაბლეტები თუ კომპიუტერები: სად ნახულობენ Louis Marie Baader-ს?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
აჩვენეთ მონაცემები
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 4 100 | 75.9% |
| სმარტფონები | 1 100 | 20.4% |
| ტაბლეტები | 200 | 3.7% |
რა ენებზე იყენებს Louis Marie Baader-ის აუდიტორია?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
აჩვენეთ მონაცემები
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ფრანგული | 700 | 87.5% |
| ინგლისური | 100 | 12.5% |
როგორ გამოიყურება Louis Marie Baader-ის ყოველდღიური ვიზიტები და რა არის პროგნოზი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
აჩვენეთ მონაცემები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ხუთ 15 ოქტ | 400 |
| პარ 16 ოქტ | 0 |
| შაბ 17 ოქტ | 0 |
| კვრ 18 ოქტ | 0 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 0 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 100 |
| ორშ 26 ოქტ | 0 |
| სამ 27 ოქტ | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 100 |
| შაბ 31 ოქტ | 0 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე | 0 |
| სამ 3 ნოე | 0 |
| ოთხ 4 ნოე | 0 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
Louis Marie Baader: მოკლე პასუხები
რა არის Louis Marie Baader-ის ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამشევრი?
- Hero And Leander: 1 100 ნახვა, რაც Louis Marie Baader ნახვების 25%-ს შეადგენს. სია 10-ე რეიტინგამდე გრძელდება.
რამდენ ნახვას იღებს Louis Marie Baader?
- 5 400 ბოლო თვედ განმავლობაში (1 600 ხელოვანის გვერდზე, 3 800 ნამუშევრებზე).
Louis Marie Baader-ს ტელეფონით თუ კომპიუტერით უყურებენ?
- ორივე შემთხვევაში: კომპიუტერები (76%), სმარტფონები (20%) და ტაბლეტები (4%); ლიდერობს კომპიუტერები 76%-ით.
გამომწსვლელებს Louis Marie Baader-ის შემოქმედების გარკვეული სახეობა უფრო მოსწონთ?
- დიახ, განცხადება (კონტრასტი): 84% ვიზიტებისგან 55%-ის კატალოგში.