რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის აბრამ-ლუი ბუველო გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
აბრამ-ლუი ბუველო: სტატისტიკა այն შესახებ, თუ როგორი იყო այցելությունների წელი
The Macedon Ranges ყველაზე ბევრჯერ ნახულობენ: 400 ნახვა წელიწადში, რაც აბრამ-ლუი ბუველო-ისადმი გამოცხადებული მთელი ყურადღების 27% წილია. მას მოსდევს Yarra flats და Flemington. ხატის გვერდმა მიიღო 700 ნახা visit, ხოლო ნამუშევრებმა — 1 400: სულ 2 100 ნახვა. ყურადღება 100%-ით შემცირდა სექ 2026-დან ოქტ 2026-მდე. ივლ 2026 ყველაზე დატვირთული თვე იყო, რომლის დროსაც დაფიქსირდა 1 700 ვიზიტი. მათთვის უპირატესობა ენიჭება მიწისფეროვანი (ფერების პალიტრა): 60% სტუმრობები კატალოგის 30% წილის წინააღმდეგ.
აბრამ-ლუი ბუველო-ის 8 ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამუშევარი
თითოეული რეიტინგი ასახავს OriginalUniqueArt.com-ზე ბოლო თვედის განმავლობაში მიღებულ ნახვებს; პირველი რეიტინგი აბრამ-ლუი ბუველო-ის ყველაზე პოპულარული ნამعთია.
-
1
The Macedon Ranges, 1874
400 ნახვა · 26.7%
-
2
Yarra flats, 1871
300 ნახვა · 20.0%
-
3
Flemington, 1884
300 ნახვა · 20.0%
-
4
Man with Horse and Cart, 1872
100 ნახვა · 6.7%
-
5
Home and Gums, 1868
100 ნახვა · 6.7%
-
6
Landscape with Cottage, Figure and Cow, 1878
100 ნახვა · 6.7%
-
7
Near Beechworth
100 ნახვა · 6.7%
-
8
Ferry on the Yarra (Brander's Ferry)
100 ნახვა · 6.7%
როდის სტუმრობენ ადამიანები აბრამ-ლუი ბუველო-ის გვერდს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემები ცხრილში
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 100 | 0 |
| ივლ 2026 | 600 | 1 100 |
| აგვ 2026 | 0 | 0 |
| სექ 2026 | 0 | 300 |
| ოქტ 2026 | 0 | 0 |
როდის არის ხელმისაწვდომი აბრამ-ლუი ბუველო-ის ნამუშევრები?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ ვიზიტორები აბრამ-ლუი ბუველო-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემები ცხრილში
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 0.0% | 0.0% |
| რბილი ჩრდილი | 5.6% | 0.0% |
| რბილი განათება | 61.1% | 60.0% |
| ნათელი ბალანსი | 27.8% | 40.0% |
| ნათელი | 5.6% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 41.7% | 26.7% |
| ნაზი ფერები | 38.9% | 40.0% |
| რბილი ბალანსირებული | 19.4% | 33.3% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 0.0% | 0.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 60.0% | 40.0% |
| მიწისფეროვანი | 30.0% | 60.0% |
| მონოქრომული | 6.7% | 0.0% |
| მუქი | 3.3% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 36.1% | 6.7% |
| ბალანსირებული | 63.9% | 93.3% |
| ფერადი და მკვეთრი | 0.0% | 0.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 22.2% | 20.0% |
| რბილი | 16.7% | 13.3% |
| ბალანსირებული | 11.1% | 26.7% |
| მკვეთრი | 8.3% | 26.7% |
| განცხადება | 41.7% | 13.3% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 5.6% | 0.0% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 2.8% | 0.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 8.3% | 26.7% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 33.3% | 20.0% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 50.0% | 53.3% |
რა არის აბრამ-ლუი ბუველო-ის ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამუშევრები თვების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემები ცხრილში
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Macedon Ranges | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 |
| Goodman's Creek, Bacchus Ma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Gamboa, in Rio de J… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter morning near Heidelb… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At Lilydale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mount Fyans | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mount Fyans Homestead | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Home and Gums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sheep wash in the western d… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა ენებზეა აბრამ-ლუი ბუველო-ს გამომწერთა რაოდენობა?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
რამდენად ხშირად სტუმრობენ აბრამ-ლუი ბუველო-ს დღეში და რა იქნება შემდეგ?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემები ცხრილში
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ხუთ 15 ოქტ | 0 |
| პარ 16 ოქტ | 0 |
| შაბ 17 ოქტ | 0 |
| კვრ 18 ოქტ | 0 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 0 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 0 |
| ორშ 26 ოქტ | 0 |
| სამ 27 ოქტ | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 0 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე | 0 |
| სამ 3 ნოე | 100 |
| ოთხ 4 ნოე | 0 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
რას კითხულობენ აბრამ-ლუი ბუველო-ის შესახებ
აბრამ-ლუი ბუველო-ის რომელ ნამუშწარეს ჰყავს ყველაზე მეტი სტუმარი?
- The Macedon Ranges პირველ ადგილზეა, 400 ნახვითა და 27% ნახვების წილით. მასზე 8 ნამუშწარესაა რეიტინგით წინ.
რამდენად დიდია აბრამ-ლუი ბუველო-ის აუდიტორია OriginalUniqueArt.com-ზე?
- 2 100 ვიზიტი თორმეტ თვეში: 700 ხელოვანის გვერდზე, 1 400 ნამუშევრებზე.
აბრამ-ლუი ბუველო-ის რომელ ნამუშევრებს უყვარს სტუმრები ყველაზე მეტად?
- მიწისფეროვანი (ფერების პალიტრა) მახასიათებლების მქონე ნამუშევრები, რომლებიც აღწერენ მიწისფეროვანი-ს (ფერების პალიტრა), იკავებენ 60%-ს ვიზიტებისგან კატალოგის 30%-ის მოცულობისთვის.