ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის Laurent Vionnet გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
!
სტატისტიკა განახლდა 2026 წლის 1 ივლისს — ამ თარიღამდე მონაცემები ხელმისაწვდომი არ არის.
Laurent Vionnet: მთავარი ფიგურები
ყველაზეתماჭენად ნახული ნამუშევარია მოელთინებული ნარინჯისფერი ღრმა ცისფერი და შუაღამისფერადი გრადიენტული სიცარიელის ფონზე: 6 100 ნახვა თორმეტ თვეში, რაც Laurent Vionnet ნახვების 62% წილია. შემდგომ ეთერული დაზიანებული ზღვის ქარვის ფენები მედიტაციურ მონოქრომულ კვლევაში და ეფერი მარტოობა სკულპტურულ თეთრ ქვიშაში, ღია ცისფერი ჰორიზონტის ქვეშ. სულ 9 600 ნახვა: 600 ხელოვანის გვერდზე, 9 000 ნამუშევრებზე. აუდიტორია იზრდება: ოქტ 2026-ში 50%-ით მეტი ვიზიტია, ვიდრე სექ 2026-ში. პიკური თვე: ივლ 2026, 4 900 ნახვრით. აუდიტორიის გადანაწილება მოწყობილობების მიხედვით: კომპიუტერები (69%), სმარტფონები (27%) და ტაბლეტები (4%). ერთი გემო გამოირჩევა: რბილი ბალანსირებული (ფერების გაჯერებულობა) იკავებს 72% ვიზიტებს კატალოგის მხოლოდ 8%-ისგან.
ეს რეიტინგი ითვლის ნახვებს და არა კატალოგის ქულებს: Laurent Vionnet-ის 10 ნამუშწარები, რომლებსაც OriginalUniqueArt.com-ზე ბოლო თვდეში ყველაზე ხშირად ნახულობდნენ.
როგორ იცვლება Laurent Vionnet აუდიტორია თვეから თვემდე?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
აჩვენეთ მონაცემები
თვე
მხატვრის გვერდი
ნამუშევრების გვერდები
ნოე 2025
0
0
დეკ 2025
0
0
იან 2026
0
0
თებ 2026
0
0
მარ 2026
0
0
აპრ 2026
0
0
მაი 2026
0
0
ივნ 2026
0
100
ივლ 2026
100
4 800
აგვ 2026
200
1 400
სექ 2026
200
1 000
ოქტ 2026
100
1 700
როგორ ითვლება Laurent Vionnet-ის ნამუშევრების ნახვები წლის განმავლობაში?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ აუდიტორია Laurent Vionnet-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
აჩვენეთ მონაცემები
ატმოსფერო
ატმოსფერო
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დრამატული
5.9%
69.9%
მშვიდი და სულიერი
58.8%
20.4%
მინიმალისტური
26.5%
8.6%
მისტიკური
8.8%
1.1%
ემოციური ტონი
ემოციური ტონი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
იდუმდენი
14.7%
73.1%
მშვიდი და დამამშვიდებელი
41.2%
19.4%
დაფიქრებითი
14.7%
2.1%
მელანქოლიური
11.8%
2.1%
მშვიდი
2.9%
2.1%
დაძაბული
5.9%
1.1%
სულიერი
5.9%
0.0%
მძიმე და სევდიანი
2.9%
0.0%
განათების ინტენსივობა
განათების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მუქი
18.0%
15.3%
რბილი ჩრდილი
10.0%
64.3%
რბილი განათება
8.0%
5.1%
ნათელი ბალანსი
28.0%
3.1%
ნათელი
36.0%
12.2%
ფერების გაჯერებულობა
ფერების გაჯერებულობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დაბალღიანი
64.0%
18.4%
ნაზი ფერები
24.0%
9.2%
რბილი ბალანსირებული
8.0%
72.5%
ფერების მკაფიო გამოკვეთილება
2.0%
0.0%
ფერადი და მკვეთრი ფერი
2.0%
0.0%
ფერების პალიტრა
ფერების პალიტრა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
ნეიტრალური ტონები
65.1%
54.2%
მონოქრომული
25.6%
33.3%
პასტელური ფერები
2.3%
8.3%
მუქი
4.7%
0.0%
მიწისფეროვანი
2.3%
4.2%
ფერების ინტენსივობა
ფერების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მონოქრომატული
66.0%
18.4%
ბალანსირებული
30.0%
79.6%
ფერადი და მკვეთრი
4.0%
2.0%
კონტრასტი
კონტრასტი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მშვიდი და რბილი
38.0%
21.4%
რბილი
10.0%
7.1%
ბალანსირებული
0.0%
0.0%
მკვეთრი
6.0%
62.2%
განცხადება
46.0%
9.2%
ფერების ჰარმონია
ფერების ჰარმონია
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დისკორდანტული პალიტრა
10.0%
63.3%
რბილად შერეული პალიტრა
2.0%
3.1%
ბალანსირებული ჰარმონია
6.0%
0.0%
ფერების ძლიერი ერთიანობა
30.0%
14.3%
ერთგვაროვანი პალიტრა
52.0%
19.4%
როგორ განსხვავდება Laurent Vionnet-ის ყველაზე ნახვებისმקظمადებული ნამუშევრები წლის განმავლობაში?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
აჩვენეთ მონაცემები
ნამუშწარები
ნოე 2025
დეკ 2025
იან 2026
თებ 2026
მარ 2026
აპრ 2026
მაი 2026
ივნ 2026
ივლ 2026
აგვ 2026
სექ 2026
ოქტ 2026
მოელთინებული ნარინჯისფერი ღ…
0
0
0
0
0
0
0
100
3 300
700
600
1 000
ეფერი მარტოობა სკულპტურულ თ…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
100
300
ეთერული დაზიანებული ზღვის ქ…
0
0
0
0
0
0
0
0
300
200
100
0
ციმბირის ტურბულენტობა ნათელ…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
Ethereal Verdant Strata: A…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Triptych Echoes of Digital…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Whispers of Time Across Dis…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
მონოლითური પડდოები ნახშიარს…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Monolithic Silence: An Orga…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Triptych of Order and Erosi…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ტელეფონები, ტაბლეტები თუ კომპიუტერები: სად ნახულობენ Laurent Vionnet-ს?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
აჩვენეთ მონაცემები
მოწყობილობა
ნახვები
გაზიარება
კომპიუტერები
6 600
68.8%
სმარტფონები
2 600
27.1%
ტაბლეტები
400
4.2%
რა ენებზე იყენებს Laurent Vionnet-ის აუდიტორია?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
აჩვენეთ მონაცემები
ენა
ნახვები
გაზიარება
გერმანული
400
80.0%
ინგლისური
100
20.0%
როგორ გამოიყურება Laurent Vionnet-ის ყოველდღიური ვიზიტები და რა არის პროგნოზი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
აჩვენეთ მონაცემები
დღე
ნახვები
ორშ 12 ოქტ
0
სამ 13 ოქტ
0
ოთხ 14 ოქტ
0
ხუთ 15 ოქტ
0
პარ 16 ოქტ
0
შაბ 17 ოქტ
100
კვრ 18 ოქტ
100
ორშ 19 ოქტ
200
სამ 20 ოქტ
0
ოთხ 21 ოქტ
200
ხუთ 22 ოქტ
0
პარ 23 ოქტ
100
შაბ 24 ოქტ
0
კვრ 25 ოქტ
0
ორშ 26 ოქტ
0
სამ 27 ოქტ
200
ოთხ 28 ოქტ
0
ხუთ 29 ოქტ
100
პარ 30 ოქტ
0
შაბ 31 ოქტ
200
კვრ 1 ნოე
100
ორშ 2 ნოე (პროგნოზი)
100
სამ 3 ნოე (პროგნოზი)
100
ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი)
100
ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი)
100
პარ 6 ნოე (პროგნოზი)
100
შაბ 7 ნოე (პროგნოზი)
200
კვრ 8 ნოე (პროგნოზი)
100
ორშ 9 ნოე (პროგნოზი)
100
სამ 10 ნოე (პროგნოზი)
100
ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი)
100
ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი)
100
პარ 13 ნოე (პროგნოზი)
100
შაბ 14 ნოე (პროგნოზი)
200
კვრ 15 ნოე (პროგნოზი)
100
ორშ 16 ნოე (პროგნოზი)
200
სამ 17 ნოე (პროგნოზი)
200
ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი)
200
ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი)
100
პარ 20 ნოე (პროგნოზი)
100
შაბ 21 ნოე (პროგნოზი)
200
კვრ 22 ნოე (პროგნოზი)
200
Laurent Vionnet: მოკლე პასუხები
რა არის Laurent Vionnet-ის ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამشევრი?
მოელთინებული ნარინჯისფერი ღრმა ცისფერი და შუაღამისფერადი გრადიენტული სიცარიელის ფონზე: 6 100 ნახვა, რაც Laurent Vionnet ნახვების 62%-ს შეადგენს. სია 10-ე რეიტინგამდე გრძელდება.
რამდენ ნახვას იღებს Laurent Vionnet?
9 600 ბოლო თვედ განმავლობაში (600 ხელოვანის გვერდზე, 9 000 ნამუშევრებზე).
Laurent Vionnet-ს ტელეფონით თუ კომპიუტერით უყურებენ?
ორივე შემთხვევაში: კომპიუტერები (69%), სმარტფონები (27%) და ტაბლეტები (4%); ლიდერობს კომპიუტერები 69%-ით.
გამომწსვლელებს Laurent Vionnet-ის შემოქმედების გარკვეული სახეობა უფრო მოსწონთ?
დიახ, რბილი ბალანსირებული (ფერების გაჯერებულობა): 72% ვიზიტებისგან 8%-ის კატალოგში.