რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ლორან დე ლა ჰირე გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ლორან დე ლა ჰირე: აუდიტორია ერთი შეხედვით
The Children of Bethel Mourned by their Mothers ყველაზე მეტ ყურადღებას იპყრობს: 300 ნახვა თორმეტ თვეში, რაც OriginalUniqueArt.com-ზე ლორან დე ლა ჰირე-ის ყველა ნახვის 19% შეადგენს. Laban Searching Jacob's Bagagge for the Stolen Idols და Hyre laurent de la landscape with shepherds watering their flocks-ს ლორან დე ლა ჰირე-მა დაიმersed 1 300 ნახვა: 500 ხელოვანის გვერდზე და 800 ცალკეულ ნამუშევრებზე. ყველაზე აქტიური თვე იყო ივლ 2026, როდესაც 900 ვიზიტი დაფიქსირდა. აუდიტორია იხ leans towards ნაზი ფერები (ფერების გაჯერებულობა): ვიზიტების 62%, artist's catalog-ის 32%.
ლორან დე ლა ჰირე-ის 10 ნაწარმოები, რომლებიც ყველაზე მეტ ყურადღებას იქცევს
ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში OriginalUniqueArt.com-ზე რეალური ნახვების მიხედვით: ლორან დე ლა ჰირე-ის 10 ყველაზე პოპულარული ნამუშწარები, პირველი ადგილიდან დაწყებული.
-
1
The Children of Bethel Mourned by their Mothers, 1653
300 ნახვა · 18.8%
-
2
Laban Searching Jacob's Bagagge for the Stolen Idols, 1647
200 ნახვა · 12.5%
-
3
Hyre laurent de la landscape with shepherds watering their flocks
200 ნახვა · 12.5%
-
4
Mercury Takes Bacchus to be Brought up by Nymphs, 1638
100 ნახვა · 6.2%
-
5
Allegorical Figure of Grammar, 1650
100 ნახვა · 6.2%
-
6
St John of Matha, Founder of the Order of the Trinitarians
100 ნახვა · 6.2%
-
7
Christ The Judge
100 ნახვა · 6.2%
-
8
Allegory of the Regency, 1648
100 ნახვა · 6.2%
-
9
Allegory of Grammar
100 ნახვა · 6.2%
-
10
The assumption
100 ნახვა · 6.2%
რამდენ ადამიანს უყურებს ლორან დე ლა ჰირე-ს ყოველთვიურად?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ სტატისტიკა
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 100 |
| ივლ 2026 | 400 | 500 |
| აგვ 2026 | 0 | 0 |
| სექ 2026 | 100 | 200 |
რამდენად ხშირად ნახულობენ ლორან დე ლა ჰირე-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის ნამუშევრებს ირჩევენ ლორან დე ლა ჰირე-ის დამკვიდრებულებმა?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ სტატისტიკა
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დრამატული | 57.1% | 50.0% |
| ელეგანტური | 21.4% | 30.0% |
| მშვიდი და რბილი | 14.3% | 20.0% |
| მშვიდი და სულიერი | 7.1% | 0.0% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მელანქოლიური | 14.3% | 20.0% |
| მძლავრი | 21.4% | 10.0% |
| მძიმე და სევდიანი | 7.1% | 30.0% |
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 14.3% | 10.0% |
| მშვიდი | 7.1% | 10.0% |
| დაფიქრებითი | 7.1% | 10.0% |
| სულიერი | 7.1% | 10.0% |
| დაძაბული | 14.3% | 0.0% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 17.9% | 18.8% |
| რბილი ჩრდილი | 57.1% | 37.5% |
| რბილი განათება | 25.0% | 43.8% |
| ნათელი ბალანსი | 0.0% | 0.0% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 17.9% | 12.5% |
| ნაზი ფერები | 32.1% | 62.5% |
| რბილი ბალანსირებული | 35.7% | 18.8% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 14.3% | 6.2% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 28.6% | 43.8% |
| ბალანსირებული | 57.1% | 50.0% |
| ფერადი და მკვეთრი | 14.3% | 6.2% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 3.6% | 0.0% |
| რბილი | 10.7% | 6.2% |
| ბალანსირებული | 14.3% | 12.5% |
| მკვეთრი | 17.9% | 6.2% |
| განცხადება | 53.6% | 75.0% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 7.1% | 12.5% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 3.6% | 12.5% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 7.1% | 0.0% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 75.0% | 68.8% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 7.1% | 6.2% |
ლორან დე ლა ჰირე-ის რომელ ნამუშევრებს იპყრობს ყველაზე მეტი ყურადღება, თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ სტატისტიკა
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Laban Searching Jacob's Bag… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Mercury Takes Bacchus to be… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Christ The Judge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St John of Matha, Founder o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Cyrus Announcing to Araspas… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Allegory of the Regency | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Allegorical Figure of Gramm… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Jesus Appearing to the Thre… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cornelia Rejecting the Crow… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cornelia Refusses the Crown… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა ენებზე თავსდებდნენ ლორან დე ლა ჰირე-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ნახეთ სტატისტიკა
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ჩეხური | 100 | 50.0% |
| შვედური | 100 | 50.0% |
რამდენ ადამიანს უყურებს ლორან დე ლა ჰირე-ს დღეში და როგორი პროგნოზი არსებობს?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ სტატისტიკა
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| სამ 22 სექ | 0 |
| ოთხ 23 სექ | 0 |
| ხუთ 24 სექ | 0 |
| პარ 25 სექ | 100 |
| შაბ 26 სექ | 100 |
| კვრ 27 სექ | 0 |
| ორშ 28 სექ | 0 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 100 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 100 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 100 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 0 |
| ოთხ 7 ოქტ | 200 |
| ხუთ 8 ოქტ | 0 |
| პარ 9 ოქტ | 100 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 0 |
| ორშ 12 ოქტ | 100 |
| სამ 13 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
კითხვები ლორან დე ლა ჰირე-ის შესახებ
ლორან დე ლა ჰირე-ის რომელ ნამუშევრებს удеలుKind attention ყველაზე მეტად?
- The Children of Bethel Mourned by their Mothers, 300 ნახვით (19% ლორან დე ლა ჰირე-ის ყველა ნახვას). ზემოთ მოცემულ რეიტინგში წარმოდგენილია 10 ნამუშწარები.
რამდენიმე ადამიანი უყურებს ლორან დე ლა ჰირე-ს OriginalUniqueArt.com-ზე?
- 1 300 ვიზიტი თორმეტ თვეში: 500 ხელოვანის გვერდზე და 800 ცალკეულ ნამუშევრებზე.
რა ტიპის ნამუშევრებს ანიჭებენ უპირატესობას ლორან დე ლა ჰირე-ის შემოქმედებიდან?
- ნაზი ფერები (ფერების გაჯერებულობა): 62% ვიზიტებისგან, კატალოგის 32%-ის წინააღმდეგ.