ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის კონსტანტინ მენიე გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
!
სტატისტიკა განახლდა 2026 წლის 1 ივლისს — ამ თარიღამდე მონაცემები ხელმისაწვდომი არ არის.
კონსტანტინ მენიე: აუდიტორია ერთი შეხედვით
De buildrager, (1898) ყველაზე მეტ ყურადღებას იპყრობს: 400 ნახვა თორმეტ თვეში, რაც OriginalUniqueArt.com-ზე კონსტანტინ მენიე-ის ყველა ნახვის 33% შეადგენს. Monument Au Travail (Detail) (7) და Women Working in a Glass Factory-ს კონსტანტინ მენიე-მა დაიმersed 4 100 ნახვა: 3 100 ხელოვანის გვერდზე და 1 000 ცალკეულ ნამუშევრებზე. ბოლო დროს ნაკლები பார்வையელი: ვიზიტების რაოდენობა 11%-ით შემცირდა სექ 2026-დან ოქტ 2026-მდე. ყველაზე აქტიური თვე იყო ივლ 2026, როდესაც 2 200 ვიზიტი დაფიქსირდა. აუდიტორია უყურებს კომპიუტერები (73%), სმარტფონები (24%) და ტაბლეტები (2%)-ზე. აუდიტორია იხ leans towards მძლავრი (ემოციური ტონი): ვიზიტების 71%, artist's catalog-ის 12%.
კონსტანტინ მენიე-ის 7 ნაწარმოები, რომლებიც ყველაზე მეტ ყურადღებას იქცევს
ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში OriginalUniqueArt.com-ზე რეალური ნახვების მიხედვით: კონსტანტინ მენიე-ის 7 ყველაზე პოპულარული ნამუშწარები, პირველი ადგილიდან დაწყებული.
რამდენ ადამიანს უყურებს კონსტანტინ მენიე-ს ყოველთვიურად?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ სტატისტიკა
თვე
მხატვრის გვერდი
ნამუშევრების გვერდები
ნოე 2025
0
0
დეკ 2025
0
0
იან 2026
0
0
თებ 2026
0
0
მარ 2026
0
0
აპრ 2026
0
0
მაი 2026
0
0
ივნ 2026
0
0
ივლ 2026
1 600
600
აგვ 2026
100
100
სექ 2026
700
200
ოქტ 2026
700
100
რამდენად ხშირად ნახულობენ კონსტანტინ მენიე-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის ნამუშევრებს ირჩევენ კონსტანტინ მენიე-ის დამკვიდრებულებმა?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ სტატისტიკა
ატმოსფერო
ატმოსფერო
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დრამატული
76.5%
28.6%
კლასიკური სტილი
11.8%
57.1%
ინდუსტრიული სტილი
5.9%
14.3%
მიწისფეროვანი
5.9%
0.0%
ემოციური ტონი
ემოციური ტონი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მძიმე და სევდიანი
82.3%
28.6%
მძლავრი
11.8%
71.4%
დაფიქრებითი
5.9%
0.0%
განათების ინტენსივობა
განათების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მუქი
38.0%
16.7%
რბილი ჩრდილი
26.0%
0.0%
რბილი განათება
12.0%
41.7%
ნათელი ბალანსი
16.0%
25.0%
ნათელი
8.0%
16.7%
ფერების გაჯერებულობა
ფერების გაჯერებულობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დაბალღიანი
46.0%
33.3%
ნაზი ფერები
28.0%
16.7%
რბილი ბალანსირებული
24.0%
50.0%
ფერების მკაფიო გამოკვეთილება
2.0%
0.0%
ფერადი და მკვეთრი ფერი
0.0%
0.0%
ფერების პალიტრა
ფერების პალიტრა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მიწისფეროვანი
62.2%
50.0%
ნეიტრალური ტონები
31.1%
50.0%
მონოქრომული
4.4%
0.0%
მუქი
2.2%
0.0%
ფერების ინტენსივობა
ფერების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მონოქრომატული
48.0%
33.3%
ბალანსირებული
48.0%
33.3%
ფერადი და მკვეთრი
4.0%
33.3%
კონტრასტი
კონტრასტი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მშვიდი და რბილი
26.0%
25.0%
რბილი
20.0%
0.0%
ბალანსირებული
6.0%
0.0%
მკვეთრი
22.0%
50.0%
განცხადება
26.0%
25.0%
ფერების ჰარმონია
ფერების ჰარმონია
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დისკორდანტული პალიტრა
10.0%
0.0%
რბილად შერეული პალიტრა
10.0%
0.0%
ბალანსირებული ჰარმონია
14.0%
66.7%
ფერების ძლიერი ერთიანობა
38.0%
33.3%
ერთგვაროვანი პალიტრა
28.0%
0.0%
კონსტანტინ მენიე-ის რომელ ნამუშევრებს იპყრობს ყველაზე მეტი ყურადღება, თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ სტატისტიკა
ნამუშწარები
ნოე 2025
დეკ 2025
იან 2026
თებ 2026
მარ 2026
აპრ 2026
მაი 2026
ივნ 2026
ივლ 2026
აგვ 2026
სექ 2026
ოქტ 2026
Holy-Water Font
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Women Working in a Glass Fa…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Return of the Miners
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Pithead
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Saint Stephen as a Martyr
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Saint Stephen
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Episode from the Peasants'…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Organ Grinder
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Two women at the Tobacco Fa…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tobacco Factory, Seville
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
რა მოწყობილობებს იყენებენ ადამიანები კონსტანტინ მენიე-ის სანახავად?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
ნახეთ სტატისტიკა
მოწყობილობა
ნახვები
გაზიარება
კომპიუტერები
3 000
73.2%
სმარტფონები
1 000
24.4%
ტაბლეტები
100
2.4%
რა ენებზე თავსდებდნენ კონსტანტინ მენიე-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ნახეთ სტატისტიკა
ენა
ნახვები
გაზიარება
გერმანული
400
30.8%
პორტუგალიური
300
23.1%
არაბული
100
7.7%
ბერძნული
100
7.7%
ესპანური
100
7.7%
ჰოლანდიური
100
7.7%
რუმინული
100
7.7%
რუსული
100
7.7%
რამდენ ადამიანს უყურებს კონსტანტინ მენიე-ს დღეში და როგორი პროგნოზი არსებობს?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ სტატისტიკა
დღე
ნახვები
პარ 16 ოქტ
0
შაბ 17 ოქტ
100
კვრ 18 ოქტ
0
ორშ 19 ოქტ
0
სამ 20 ოქტ
100
ოთხ 21 ოქტ
100
ხუთ 22 ოქტ
0
პარ 23 ოქტ
0
შაბ 24 ოქტ
0
კვრ 25 ოქტ
100
ორშ 26 ოქტ
100
სამ 27 ოქტ
0
ოთხ 28 ოქტ
100
ხუთ 29 ოქტ
100
პარ 30 ოქტ
100
შაბ 31 ოქტ
0
კვრ 1 ნოე
200
ორშ 2 ნოე
300
სამ 3 ნოე
0
ოთხ 4 ნოე
100
ხუთ 5 ნოე
200
პარ 6 ნოე (პროგნოზი)
100
შაბ 7 ნოე (პროგნოზი)
100
კვრ 8 ნოე (პროგნოზი)
200
ორშ 9 ნოე (პროგნოზი)
300
სამ 10 ნოე (პროგნოზი)
100
ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი)
200
ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი)
200
პარ 13 ნოე (პროგნოზი)
100
შაბ 14 ნოე (პროგნოზი)
100
კვრ 15 ნოე (პროგნოზი)
300
ორშ 16 ნოე (პროგნოზი)
300
სამ 17 ნოე (პროგნოზი)
100
ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი)
300
ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი)
300
პარ 20 ნოე (პროგნოზი)
100
შაბ 21 ნოე (პროგნოზი)
100
კვრ 22 ნოე (პროგნოზი)
300
ორშ 23 ნოე (პროგნოზი)
400
სამ 24 ნოე (პროგნოზი)
100
ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი)
300
ხუთ 26 ნოე (პროგნოზი)
300
კითხვები კონსტანტინ მენიე-ის შესახებ
კონსტანტინ მენიე-ის რომელ ნამუშევრებს удеలుKind attention ყველაზე მეტად?
De buildrager, (1898), 400 ნახვით (33% კონსტანტინ მენიე-ის ყველა ნახვას). ზემოთ მოცემულ რეიტინგში წარმოდგენილია 7 ნამუშწარები.
რამდენიმე ადამიანი უყურებს კონსტანტინ მენიე-ს OriginalUniqueArt.com-ზე?
4 100 ვიზიტი თორმეტ თვეში: 3 100 ხელოვანის გვერდზე და 1 000 ცალკეულ ნამუშევრებზე.
რა მოწყობილობებზე უყურებენ კონსტანტინ მენიე-ს?
ხალხი უყურებს კონსტანტინ მენიე-ს კომპიუტერები (73%), სმარტფონები (24%) და ტაბლეტები (2%)-იდან; კომპიუტერები შეადგენს ვიზიტების 73%-ს.
რა ტიპის ნამუშევრებს ანიჭებენ უპირატესობას კონსტანტინ მენიე-ის შემოქმედებიდან?
მძლავრი (ემოციური ტონი): 71% ვიზიტებისგან, კატალოგის 12%-ის წინააღმდეგ.