რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის კარლ ვერნე გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
კარლ ვერნე: მთავარი ფიგურები
ყველაზეתماჭენად ნახული ნამუშევარია La Course: 900 ნახვა თორმეტ თვეში, რაც კარლ ვერნე ნახვების 19% წილია. შემდგომ Napoleon on a Hunt in the Forest of Compiègne და The Triumph of Aemilius Paulus. სულ 5 500 ნახვა: 1 400 ხელოვანის გვერდზე, 4 100 ნამუშევრებზე. აუდიტორია იზრდება: ოქტ 2026-ში 12%-ით მეტი ვიზიტია, ვიდრე სექ 2026-ში. პიკური თვე: ივლ 2026, 3 600 ნახვრით. აუდიტორიის გადანაწილება მოწყობილობების მიხედვით: კომპიუტერები (82%), სმარტფონები (15%) და ტაბლეტები (4%). ერთი გემო გამოირჩევა: ელეგანტური (ატმოსფერო) იკავებს 48% ვიზიტებს კატალოგის მხოლოდ 23%-ისგან.
კარლ ვერნე: ყველაზედებნად ნახეული 10 ნამუშგარევი
ეს რეიტინგი ითვლის ნახვებს და არა კატალოგის ქულებს: კარლ ვერნე-ის 10 ნამუშწარები, რომლებსაც OriginalUniqueArt.com-ზე ბოლო თვდეში ყველაზე ხშირად ნახულობდნენ.
-
1
La Course
900 ნახვა · 18.8%
-
2
Napoleon on a Hunt in the Forest of Compiègne, 1811
600 ნახვა · 12.5%
-
3
The Triumph of Aemilius Paulus, 1789
500 ნახვა · 10.4%
-
4
Viev of castle Benrath (Duesseldorf, Germany)
400 ნახვა · 8.3%
-
5
Portrait of a "Mamelouk", 1810
300 ნახვა · 6.2%
-
6
Napoleon at the gates of Madrid in (1810)
300 ნახვა · 6.2%
-
7
Arab Warrior, 1817
200 ნახვა · 4.2%
-
8
Dragons officer of the Imperial Guard in full dress.
200 ნახვა · 4.2%
-
9
General Bonaparte and his chief of staff Berthier at the Battle of Marengo
200 ნახვა · 4.2%
-
10
The Start of the Race of the Riderless Horses, 1820
100 ნახვა · 2.1%
როგორ იცვლება კარლ ვერნე აუდიტორია თვეから თვემდე?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
აჩვენეთ მონაცემები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 0 |
| ივლ 2026 | 500 | 3 100 |
| აგვ 2026 | 0 | 200 |
| სექ 2026 | 400 | 400 |
| ოქტ 2026 | 500 | 400 |
როგორ ითვლება კარლ ვერნე-ის ნამუშევრების ნახვები წლის განმავლობაში?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ აუდიტორია კარლ ვერნე-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
აჩვენეთ მონაცემები
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დრამატული | 46.2% | 37.9% |
| ელეგანტური | 23.1% | 48.3% |
| კლასიკური სტილი | 15.4% | 13.8% |
| რომანტიკული | 15.4% | 0.0% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დრამატული | 30.8% | 24.1% |
| ენერგიული და დინამიკური | 15.4% | 31.0% |
| რომანტიკული | 7.7% | 20.7% |
| ნოსტალგიური | 15.4% | 13.8% |
| დაფიქრებითი | 15.4% | 10.3% |
| მძლავრი | 7.7% | 0.0% |
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 7.7% | 0.0% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 18.4% | 25.0% |
| რბილი ჩრდილი | 20.4% | 14.6% |
| რბილი განათება | 26.5% | 27.1% |
| ნათელი ბალანსი | 16.3% | 29.2% |
| ნათელი | 18.4% | 4.2% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 44.9% | 33.3% |
| ნაზი ფერები | 38.8% | 60.4% |
| რბილი ბალანსირებული | 16.3% | 6.2% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 0.0% | 0.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 54.3% | 51.5% |
| მიწისფეროვანი | 42.9% | 45.5% |
| პასტელური ფერები | 2.9% | 3.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 44.9% | 56.2% |
| ბალანსირებული | 53.1% | 43.8% |
| ფერადი და მკვეთრი | 2.0% | 0.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 10.2% | 14.6% |
| რბილი | 24.5% | 14.6% |
| ბალანსირებული | 14.3% | 20.8% |
| მკვეთრი | 26.5% | 27.1% |
| განცხადება | 24.5% | 22.9% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 16.3% | 18.8% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 4.1% | 0.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 10.2% | 4.2% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 34.7% | 45.8% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 34.7% | 31.2% |
როგორ განსხვავდება კარლ ვერნე-ის ყველაზე ნახვებისმקظمადებული ნამუშევრები წლის განმავლობაში?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
აჩვენეთ მონაცემები
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Triumph of Aemilius Pau… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Napoleon on a Hunt in the F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 | 100 |
| Portrait of a "Mamelouk" | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 100 |
| Napoleon on a Hunt in the F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Duke of Orléans and the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Equestrian Portrait of of E… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Departure for the Hunt. Sur… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Viev of castle Benrath (Due… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 100 |
| Portrait of François Michel… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Keizer Napoleon I en zijn s… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
ტელეფონები, ტაბლეტები თუ კომპიუტერები: სად ნახულობენ კარლ ვერნე-ს?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
აჩვენეთ მონაცემები
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 4 500 | 81.8% |
| სმარტფონები | 800 | 14.5% |
| ტაბლეტები | 200 | 3.6% |
რა ენებზე იყენებს კარლ ვერნე-ის აუდიტორია?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
აჩვენეთ მონაცემები
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ფრანგული | 400 | 57.1% |
| გერმანული | 200 | 28.6% |
| ესპანური | 100 | 14.3% |
როგორ გამოიყურება კარლ ვერნე-ის ყოველდღიური ვიზიტები და რა არის პროგნოზი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
აჩვენეთ მონაცემები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ხუთ 15 ოქტ | 0 |
| პარ 16 ოქტ | 0 |
| შაბ 17 ოქტ | 300 |
| კვრ 18 ოქტ | 100 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 200 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 200 |
| ორშ 26 ოქტ | 200 |
| სამ 27 ოქტ | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 0 |
| კვრ 1 ნოე | 100 |
| ორშ 2 ნოე | 0 |
| სამ 3 ნოე | 200 |
| ოთხ 4 ნოე | 100 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
კარლ ვერნე: მოკლე პასუხები
რა არის კარლ ვერნე-ის ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამشევრი?
- La Course: 900 ნახვა, რაც კარლ ვერნე ნახვების 19%-ს შეადგენს. სია 10-ე რეიტინგამდე გრძელდება.
რამდენ ნახვას იღებს კარლ ვერნე?
- 5 500 ბოლო თვედ განმავლობაში (1 400 ხელოვანის გვერდზე, 4 100 ნამუშევრებზე).
კარლ ვერნე-ს ტელეფონით თუ კომპიუტერით უყურებენ?
- ორივე შემთხვევაში: კომპიუტერები (82%), სმარტფონები (15%) და ტაბლეტები (4%); ლიდერობს კომპიუტერები 82%-ით.
გამომწსვლელებს კარლ ვერნე-ის შემოქმედების გარკვეული სახეობა უფრო მოსწონთ?
- დიახ, ელეგანტური (ატმოსფერო): 48% ვიზიტებისგან 23%-ის კატალოგში.