რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ხუან ვან დერ ჰამენი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ხუან ვან დერ ჰამენი: მთავარი ფიგურები
ყველაზეתماჭენად ნახული ნამუშევარია The Martyrdom of Saint Sebastian: 200 ნახვა თორმეტ თვეში, რაც ხუან ვან დერ ჰამენი ნახვების 18% წილია. შემდგომ Boy wearing a flower vase და Still Life with Porcelain and Sweets. სულ 1 600 ნახვა: 600 ხელოვანის გვერდზე, 1 000 ნამუშევრებზე. აუდიტორია იზრდება: ოქტ 2026-ში 200%-ით მეტი ვიზიტია, ვიდრე სექ 2026-ში. პიკური თვე: ივლ 2026, 1 000 ნახვრით. ერთი გემო გამოირჩევა: მძიმე და სევდიანი (ემოციური ტონი) იკავებს 40% ვიზიტებს კატალოგის მხოლოდ 5%-ისგან.
ხუან ვან დერ ჰამენი: ყველაზედებნად ნახეული 8 ნამუშგარევი
ეს რეიტინგი ითვლის ნახვებს და არა კატალოგის ქულებს: ხუან ვან დერ ჰამენი-ის 8 ნამუშწარები, რომლებსაც OriginalUniqueArt.com-ზე ბოლო თვდეში ყველაზე ხშირად ნახულობდნენ.
-
1
The Martyrdom of Saint Sebastian
200 ნახვა · 18.2%
-
2
Boy wearing a flower vase
200 ნახვა · 18.2%
-
3
Still Life with Porcelain and Sweets, 1627
200 ნახვა · 18.2%
-
4
Still-Life with Fruit and Glassware, 1626
100 ნახვა · 9.1%
-
5
John the Baptist praying
100 ნახვა · 9.1%
-
6
Bodegón Con Cardo, 1623
100 ნახვა · 9.1%
-
7
The Saint Helena and the discovery of the True Cross
100 ნახვა · 9.1%
-
8
Still-life of Glass, Pottery, and Sweets, 1622
100 ნახვა · 9.1%
როგორ იცვლება ხუან ვან დერ ჰამენი აუდიტორია თვეから თვემდე?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
აჩვენეთ მონაცემები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 100 | 100 |
| ივლ 2026 | 300 | 700 |
| აგვ 2026 | 0 | 0 |
| სექ 2026 | 0 | 100 |
| ოქტ 2026 | 200 | 100 |
როგორ ითვლება ხუან ვან დერ ჰამენი-ის ნამუშევრების ნახვები წლის განმავლობაში?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ აუდიტორია ხუან ვან დერ ჰამენი-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
აჩვენეთ მონაცემები
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დრამატული | 57.9% | 80.0% |
| მშვიდი და რბილი | 10.5% | 0.0% |
| კლასიკური სტილი | 5.3% | 20.0% |
| ელეგანტური | 10.5% | 0.0% |
| რომანტიკული | 10.5% | 0.0% |
| დახვეწილი და მდიდრული | 5.3% | 0.0% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაფიქრებითი | 57.9% | 40.0% |
| დრამატული | 15.8% | 0.0% |
| მძიმე და სევდიანი | 5.3% | 40.0% |
| მშვიდი | 10.5% | 0.0% |
| სულიერი | 5.3% | 20.0% |
| მელანქოლიური | 5.3% | 0.0% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 84.1% | 100.0% |
| რბილი ჩრდილი | 15.9% | 0.0% |
| რბილი განათება | 0.0% | 0.0% |
| ნათელი ბალანსი | 0.0% | 0.0% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 63.6% | 63.6% |
| ნაზი ფერები | 31.8% | 36.4% |
| რბილი ბალანსირებული | 2.3% | 0.0% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 2.3% | 0.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 75.0% | 81.8% |
| ბალანსირებული | 25.0% | 18.2% |
| ფერადი და მკვეთრი | 0.0% | 0.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 9.1% | 0.0% |
| რბილი | 27.3% | 36.4% |
| ბალანსირებული | 15.9% | 18.2% |
| მკვეთრი | 22.7% | 27.3% |
| განცხადება | 25.0% | 18.2% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 6.8% | 0.0% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 9.1% | 27.3% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 18.2% | 18.2% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 63.6% | 54.5% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 2.3% | 0.0% |
როგორ განსხვავდება ხუან ვან დერ ჰამენი-ის ყველაზე ნახვებისმקظمადებული ნამუშევრები წლის განმავლობაში?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
აჩვენეთ მონაცემები
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still-Life of Glass, Potter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still-Life with a Basket an… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Saint Helena and the di… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Still-life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with a Wreath of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Garland of F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Basket and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Porcelain a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Still Life with Fruit and V… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Sweets and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა ენებზე იყენებს ხუან ვან დერ ჰამენი-ის აუდიტორია?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
აჩვენეთ მონაცემები
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| რუსული | 200 | 100.0% |
როგორ გამოიყურება ხუან ვან დერ ჰამენი-ის ყოველდღიური ვიზიტები და რა არის პროგნოზი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
აჩვენეთ მონაცემები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ხუთ 15 ოქტ | 100 |
| პარ 16 ოქტ | 0 |
| შაბ 17 ოქტ | 100 |
| კვრ 18 ოქტ | 0 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 0 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 0 |
| ორშ 26 ოქტ | 0 |
| სამ 27 ოქტ | 100 |
| ოთხ 28 ოქტ | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 0 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე | 0 |
| სამ 3 ნოე | 100 |
| ოთხ 4 ნოე | 0 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
ხუან ვან დერ ჰამენი: მოკლე პასუხები
რა არის ხუან ვან დერ ჰამენი-ის ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამشევრი?
- The Martyrdom of Saint Sebastian: 200 ნახვა, რაც ხუან ვან დერ ჰამენი ნახვების 18%-ს შეადგენს. სია 8-ე რეიტინგამდე გრძელდება.
რამდენ ნახვას იღებს ხუან ვან დერ ჰამენი?
- 1 600 ბოლო თვედ განმავლობაში (600 ხელოვანის გვერდზე, 1 000 ნამუშევრებზე).
გამომწსვლელებს ხუან ვან დერ ჰამენი-ის შემოქმედების გარკვეული სახეობა უფრო მოსწონთ?
- დიახ, მძიმე და სევდიანი (ემოციური ტონი): 40% ვიზიტებისგან 5%-ის კატალოგში.