რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ჯონ ვარლი I (უფრო უფროსი) გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ჯონ ვარლი I (უფრო უფროსი): მთავარი ფიგურები
ყველაზეתماჭენად ნახული ნამუშევარია Cheyne Walk, Chelsea,: 200 ნახვა თორმეტ თვეში, რაც ჯონ ვარლი I (უფრო უფროსი) ნახვების 8% წილია. შემდგომ View Of A Cottage, Possibly Chiswick და Landscape with castle and mountain. სულ 2 500 ნახვა: 100 ხელოვანის გვერდზე, 2 400 ნამუშევრებზე. აუდიტორია იკლებს: სექ 2026-ში აგვ 2026-თან შედარებით 100%-ით ნაკლები ვიზიტია. პიკური თვე: ივლ 2026, 2 200 ნახვრით. ერთი გემო გამოირჩევა: რბილი ბალანსირებული (ფერების გაჯერებულობა) იკავებს 42% ვიზიტებს კატალოგის მხოლოდ 24%-ისგან.
ჯონ ვარლი I (უფრო უფროსი): ყველაზედებნად ნახეული 10 ნამუშგარევი
ეს რეიტინგი ითვლის ნახვებს და არა კატალოგის ქულებს: ჯონ ვარლი I (უფრო უფროსი)-ის 10 ნამუშწარები, რომლებსაც OriginalUniqueArt.com-ზე ბოლო თვდეში ყველაზე ხშირად ნახულობდნენ.
-
1
Cheyne Walk, Chelsea,, 1811
200 ნახვა · 7.7%
-
2
View Of A Cottage, Possibly Chiswick
200 ნახვა · 7.7%
-
3
Landscape with castle and mountain
200 ნახვა · 7.7%
-
4
Sunset at Harlech Castle,, 1840
100 ნახვა · 3.8%
-
5
Landscape With A Tower On A Hill
100 ნახვა · 3.8%
-
6
Portrait of Matilda Lowry
100 ნახვა · 3.8%
-
7
A Boathouse At Millbank Near Vauxhall Bridge
100 ნახვა · 3.8%
-
8
Vale of the River Mawddach
100 ნახვა · 3.8%
-
9
View near interlaken, switzerland
100 ნახვა · 3.8%
-
10
Bolton Abbey On The Wharfe, Yorkshire
100 ნახვა · 3.8%
როგორ იცვლება ჯონ ვარლი I (უფრო უფროსი) აუდიტორია თვეから თვემდე?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
აჩვენეთ მონაცემები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 200 |
| ივლ 2026 | 100 | 2 100 |
| აგვ 2026 | 0 | 100 |
| სექ 2026 | 0 | 0 |
როგორ ითვლება ჯონ ვარლი I (უფრო უფროსი)-ის ნამუშევრების ნახვები წლის განმავლობაში?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ აუდიტორია ჯონ ვარლი I (უფრო უფროსი)-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
აჩვენეთ მონაცემები
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 6.0% | 0.0% |
| რბილი ჩრდილი | 8.0% | 23.1% |
| რბილი განათება | 38.0% | 34.6% |
| ნათელი ბალანსი | 48.0% | 38.5% |
| ნათელი | 0.0% | 3.9% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 28.0% | 23.1% |
| ნაზი ფერები | 48.0% | 34.6% |
| რბილი ბალანსირებული | 24.0% | 42.3% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 0.0% | 0.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 71.1% | 54.2% |
| მიწისფეროვანი | 24.4% | 37.5% |
| მუქი | 4.4% | 8.3% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 22.0% | 15.4% |
| ბალანსირებული | 68.0% | 61.5% |
| ფერადი და მკვეთრი | 10.0% | 23.1% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 4.0% | 3.9% |
| რბილი | 8.0% | 23.1% |
| ბალანსირებული | 10.0% | 7.7% |
| მკვეთრი | 20.0% | 11.5% |
| განცხადება | 58.0% | 53.8% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 2.0% | 3.9% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 8.0% | 3.9% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 10.0% | 7.7% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 42.0% | 38.5% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 38.0% | 46.2% |
როგორ განსხვავდება ჯონ ვარლი I (უფრო უფროსი)-ის ყველაზე ნახვებისმקظمადებული ნამუშევრები წლის განმავლობაში?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
აჩვენეთ მონაცემები
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Holy island | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An extensive wooded landsca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harlech Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Arch at Holy Island, Nor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cairo from the South | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harlech Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blackmoor Head, Near Rhuddl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A figure beside a wooded po… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| York Minster from near the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა ენებზე იყენებს ჯონ ვარლი I (უფრო უფროსი)-ის აუდიტორია?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
აჩვენეთ მონაცემები
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ინგლისური | 100 | 100.0% |
როგორ გამოიყურება ჯონ ვარლი I (უფრო უფროსი)-ის ყოველდღიური ვიზიტები და რა არის პროგნოზი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
აჩვენეთ მონაცემები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| სამ 22 სექ | 0 |
| ოთხ 23 სექ | 0 |
| ხუთ 24 სექ | 0 |
| პარ 25 სექ | 0 |
| შაბ 26 სექ | 0 |
| კვრ 27 სექ | 0 |
| ორშ 28 სექ | 0 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 100 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 0 |
| ოთხ 7 ოქტ | 0 |
| ხუთ 8 ოქტ | 0 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 100 |
| ორშ 12 ოქტ | 100 |
| სამ 13 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
ჯონ ვარლი I (უფრო უფროსი): მოკლე პასუხები
რა არის ჯონ ვარლი I (უფრო უფროსი)-ის ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამشევრი?
- Cheyne Walk, Chelsea,: 200 ნახვა, რაც ჯონ ვარლი I (უფრო უფროსი) ნახვების 8%-ს შეადგენს. სია 10-ე რეიტინგამდე გრძელდება.
რამდენ ნახვას იღებს ჯონ ვარლი I (უფრო უფროსი)?
- 2 500 ბოლო თვედ განმავლობაში (100 ხელოვანის გვერდზე, 2 400 ნამუშევრებზე).
გამომწსვლელებს ჯონ ვარლი I (უფრო უფროსი)-ის შემოქმედების გარკვეული სახეობა უფრო მოსწონთ?
- დიახ, რბილი ბალანსირებული (ფერების გაჯერებულობა): 42% ვიზიტებისგან 24%-ის კატალოგში.